1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ההרגשה באידוי מפתיעה!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏14/4/17.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    רכשתי את ה FireFly 2 ואני ממש מופתע! לא ידעתי שיש כזה הבדל רציני במטפרטורות.. זה ממש מרגיש אחרת לגמרי.

עשיתי ראש אידוי אחד של הזן ארז בטמפרטורה של Medium Low (360f) והסטלה הרגישה אפרית ומעוררת בטירוף! בשום מצב היא לא מורידה, כל ראש רק מרים יותר למעלה רק מרחפים, תקרה ממש גבוה! נשבע שלא הרגשתי גג בכלל. אומנם ב 10 דקות הראשונות הלב שלי התחיל לרוץ ודפק ממש מהר אבל זה היה כיף ומעורר.

הטעם בטמפרטורה 360f מרגיש כל כך טוב שאני אומר לעצמי חבל שבעישון לא מרגישים ככה. איאפשר לצרוך קנאביס בצורה יותר טעימה כמו במכשיר אידוי הזה. טעם כל כך חלק ונקי בלי טיפה הרגשה חונקת בגרון.

בטמפרטורה הכי גבוה 420f זה כבר מתחיל להרגיש קצת כמו בעישון, הטעם מרגיש דיי מעושן, הריח מרגיש טיפה שרוף, והסטלה הרבה יותר אינטנסיבית! מרגישים אותה בעיקר בגוף, השרירים מרגישים רפויים וכבדים.. ויש תחושה יותר מרדימה.

בינתיים ניסיתי רק את ארז שהוא אינדיקה ומבחינת טעם יש זנים הרבה יותר טעימים ממנו, מעניין איך ירגיש סאטיבה בטמפרטורה 360f חחחח בטח תקרה עד לשמיים :)

#1 LarryOG, ‏14/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏14/4/17
  2. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    נשמע כיף

3. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    הטעם זה לגמרי הבונוס הגדול. אל תזרוק את השאריות אידוי, זה מצוין לאכילה.

אם כל זאת, אתה לא מרגיש כאילו חסר לך משהו לאומת עישון?

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    השאריות אידוי מצוינות גם לעישון אפילו.

ג'וינט של 1.2 ג' חומר מאודה נותן עבודה בערך כמו 0.3-0.4 ירק אמיתי.

5. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אבל הטעם נורא
    עדיף במאכל (לדעתי)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!