1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ראיון עם מומחה האל.אס.די העולמי טים סקאלי!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏15/4/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זו הנחה, לדעתי. הוא מניח שאנשים צורכים LSD, הוא לא באמת יודע האם החומר שהם צורכים הוא אכן LSD. אל תשכח שהוא מגיע מתקופה אחרת שבה הדבר הכי חשוב מבחינתו היה להגיע לצרכן עם החומר הטהור ביותר. המצב שונה היום, ליצרנים אין כוונה לרפא את העולם או לדאוג לכך שהמוצר שמגיע אליך יהיה טהור. המטרה היחידה שלהם היא לנפח את חשבון הבנק.

kingstar אוהב/ת את זה.
  2. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    שולגין ומר חציל, עכשיו אני באמת מבולבל :)

הסבר קטן מה זה בדיוק חומצה סינרגטית? ומה ההבדל בינה לבין מיצוי מהארגוט?
    זאת אומרת, יש 2 דרכים להגיע לlsd או שהחומצה היא פשוט שלב מאוחר יותר בתהליך?

3. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    עבודת פרך, הבנתי. אבל אין אנשים שמוכנים לעבוד קשה בשביל lsd?

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ארגוט => אלקלואידים של ארגוט => חומצה ליסרגית => LSD.

5. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    מתומצת כמו שאני אוהב.

אני מבין שאין דרך להגיע לחומצה מבלי למצות את הארגוט. אם כן, מאיפה סקאלי וחבריו השיגו ישר את החומצה בלי התהליך הקודם לה?

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    שמע אמנם יצא לי לעשות כמויות של 350+ מייקרו שהתחלקו נגיד ב-8 שעות של צריכה (מספר פעמים בודד שלרוב הייתי בהם מאוד שיכור, דלוק מדברים אחרים וכו), ואני באמת מסכים שלא הגעתי למקומות שתיארת שאמורים להגיע אליהם (וכמו תיאורים שמוכרים לי מהספרות וכו בנושא, לא שידוע לי הרבה מהספרות כי הרוב באנגלית ושלי לא משהו, אבל השתדלתי לקרוא כמעט כל חומר בעברית שהוא ענייני), ולכן אני עדין מאמין שאולי יש חומר שהוא אחר כפי שאתה מתאר.

אולי אדע את זה ביום מן הימים ואולי לא. בנתיים רוב החומרים שעשיתי אכן היו דיי דומים זה לזה (אם נבודד את המשתנים של מקום, שעות, זמן, ומצב רוח פה ושם וכד').

עד אז נחכה לשיפור במצב שאולי יגיע :), אבל היום אחרי הרבה דלקות אני נזהר הרבה יותר וצורך הרבה פחות בכמויות ובמיקרו גרם. פעם הייתי דוחף ישר קרטון ולפעמים לא מרגיש כלום וחברים כולם טסים, היום אני יכול להתפנק על חצי טוב טוב.

שולגין אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני מציע שתקרא את הראיון. הכל שם :)

8. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    באמת רק ריפרפתי.. אני אקרא פעם הבאה בעיון.
    שוב תודה שולגין אין עליך!

9. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    תודה רבה מידע מועיל מאוד במיוחד בידיים הנכונות
    הראיון מיועד להחדיר מוטיבציה בכימאים אם אני מבין נכון,
    עכשיו נשאר עניין הגברת המודעות בשוני של התוצר הסופי אז והיום וזה רק עניין של זמן

10. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    ראיון מאוד מעניין, למרות שחלק מהשאלות מניחות את המבוקש ומנסות לדובב תשובות בכיוון מסוים. אצטט קטע מהראיון שנראה לי כצופה מהצד די סותר את התפיסה הרווחות כאן בפורום ובעיקר של מר שולגין הנכבד, למרות שכידוע כל אחד מפרש ולוקח את הדברים לכיוון מחשבתו.
    "המגזין:
    1 המון צרכנים טוענים שהאל.אד.סי שהם צרכו לפני 20 ו-30 שנים היה חומר אחר מזה הנמצא בשימוש כיום, גם זה הנחשב באמת ל-LSD ולא החיקויים הסינטטיים הזולים שלו. מדובר בצרכנים ותיקים שצרכו את החומר במשך כמה שנים בשנות התשעים ונחושים שהחומר שנמכר היום לא דומה לחוויה המקורית. הדעות חלוקות לגבי האם החומר שהסתובב בשנות השישים והתשעים הוא אותו חומר שמסתובב היום. האם קיימת אפשרות שהם באמת צרכו חומר אחר ומה שנמכר היום זה לא LSD? מה אתה מציע לעשות כדי ליישב את המחלוקת הזו?"
    "סקאלי:
    אחד ההסברים לשאלה הזו הוא הכח שעומד מאחורי Set and Settings של חוויה פסיכדלית. רוב הקוראים שלכם וודאי מודעים לכך שהסביבה בה בחרת לצרוך חומר פסיכדלי והמצב המנטלי בו אתה נמצא, משפיעים בצורה ניכרת על החוויה. אני מאמין שלתרבות שמקיפה אותנו יש השפעה עצומה על החוויה שאנחנו חווים. הדעה הרווחת היא שהפסיכדליה השתנתה בצורה קיצונית (לרעה) מאז 1965 כשצרכתי לראשונה LSD. מעל לכל ההסברים קיימת שאלת "אפקט הפלסיבו". אני מאמין שלא רק המצב המנטלי של עצמך, אלא גם המצב המנטלי של הסובבים אותך, ישפיע על החוויה שלך. ברפואה המודרנית בדיקה עיוורת כפולה היא סטנדרט הזהב מפני שלאמונתם של הבוחנים יש השפעה מאוד חזקה על החוויה של הנבדקים כתגובה לחומרים תחת בדיקה.

בספטמבר 1966 החלטנו להריץ ניסוי פשוט במעבדת ריצ'מונד בה עבדתי כמתלמד של Bear (אוסלי סטנלי). לקחנו חמישה או עשרה גרם של קריסטל LSD טהור וחילקנו אותו לחמש ערימות שוות. כל ערימה נמהלה קודם באופן שווה על ידי פיזור החומר על כמות מדודה של סידן פוספט תלת בסיסי כדי ליצור 10% מסך משקל הגלולה, ואז ערבוב באופן יסודי עם מספיק לקטוז כדי להשלים ל-90% של סך משקל הגלולה. הוספנו כמות קטנה של צבע מאכל וגומי ערבי (שרף המופרש מעץ שיטה הצומח באפריקה). הגומי הערבי שימש כחומר הדבקה לליכוד הגלולות.

כל ערימה נצבעה בצבע מאכל שונה, אך מלבד כך כל הערימות היו זהות לחלוטין. הכנו גלולות מחמש הערימות הצבועות כל אחת בצבע אחר. הגלולות הופצו בין אנשי הסצינה בסן פרנסיסקו. באופן מעניין גילינו שאנשים מהסצינה סיפרו שהצבעים השונים של גלולות ה-LSD ככל הנראה הם עירבוב עם חומרים נוספים. אנשים טענו שהגלולות האדומות, למשל, יותר מרגיעות וגורמות לעייפות. אחרים טענו שצבע אחר היה יותר ספידי ומעורר ושיערו שהגלולה עורבבה עם ספידים. וכו'. בפועל כל הגלולות הכילו מינון זהה של LSD טהור בלי תוספת של אף חומר פעיל אחר

הפואנטה בכל הסיפור הפרוע הזה היא שלציפיות ולאמונות של אנשים יש השפעה מאוד חזקה על החוויה שהם מדווחים עליה. אני מאמין שיהיה קשה מאוד לבצע ניסוי בשביל לאבחן את ההבדל בין LSD טהור לבין LSD שמזוהם בחומרים אחרים.

אני אוסיף שהדב (אוסלי), מליסה, דון דאגלס ואני האמנו שחשוב בצורה בלתי מתפשרת להגיע ל-LSD הכי טהור שאפשר. הוספנו לעצמנו עוד המון עבודה רק כדי להגיע לרמת הטוהר הגבוהה ביותר. אבל אין לי עדות מדעית כדי להוכיח שיש הבדל בחוויה של אנשים שצורכים LSD טהור למול אלה שצורכים LSD מזוהם." אני חושב שדי בדברים אלו של טים סקאלי, בכדי לומר דרשני בלשון המעטה. שיהיה חג שמח וכל טוב.

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מבין נכון. כמו שאמרתי, המטרה של הראיון היא לא לקבוע האם ה-LSD שטים סקאלי ייצר זהה ל-LSD שמסתובב היום, אלא לקבל חוות דעת מפיו של אחד הכימאים המוכשרים ביותר בעולם כדי להבהיר מה זה LSD, ממה הוא עשוי ומהי הדרך הטובה ביותר לייצר אותו. עכשיו רק נותר לתת לכח של האינטרנט לעשות את שלו :)

#31 שולגין, ‏16/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏17/4/17
  12. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    תשמע אחי .באמת שלא מדבר אלי lsd.אבל באמת כתבה ווידאו מרתק מאד.נהנתי מכל מה שנאמר ונכתב

שולגין אוהב/ת את זה.
  13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמח לשמוע :)

14. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    המגזין:
    21. אנחנו מניחים שאתה כבר לא צורך LSD, אבל ממה שידוע לך: האם עדיין אפשר להשיג את הדבר האמיתי?

סקאלי:
    אני אהיה מאוד מופתע אם הדבר האמיתי לא זמין היום. קיימים עדיין המון אנשים שצורכים את זה.

מספר שינויים חברתיים שליליים שייתכן ו-LSD עזר להם לקרות:
    • האמונה בתיאוריות קונספירציה והחלשת האמנה החברתית.

קודם כל שולגין כל הכבוד לך שפירסמת את המאמר הזה,
    לא הרבה אנשים היו מפרסמים ראיון שגורם לקורא לסתור לחלוטין את התאוריה של המראיין
    אם אתה שואל אותי ההרגשה שלי אחרי קריאת הראיון שהיא שללה את התאוריה שלך

כבר בתשובה הראשונה שלו שהוא מספר על הניסוי
    ופתאום נדלקה לי הנורה שאחרי שכתבת על אסיד מזוייף פתאום כל ילד שמנסה קרטון ראשון אומר שהוא יודע שזה לא הדבר האמיתי

ועוד יכול להיות שאתה צודק כמובן כי אני די מאמין בזה שאין למפיצים שום אינטרס לייצר את הדבר האמיתי
    אבל גם אין סיכוי שהדבר הזה לא קיים בכלל

אבל בלי קשר לזה ראיון מעניין לחלוטין שאלות במקום אהבתי לקרוא

cannabisnaut ו-kingstar אוהבים את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    פיספסת את כל הפואנטה. אבל זה לא באמת משנה מפני שהראיון פונה לקהל אחר, לא לצרכן הסופי. אתה יכול לפרש את הדברים שטים סקאלי אומר בראיון להמון מקומות, אבל בסופו של דבר מי שצריך להבין את דבריו אלה האנשים שיש להם את הכח והיכולת להזיז דברים.

בשורה התחתונה, טים סקאלי אומר דבר מאוד ברור - LSD יש אחד. או שאתה יודע לייצר או שלא. כדי לייצר LSD אתה חייב ציוד מעבדה יקר, כימיקלים שנמצאים תחת פיקוח וריאגנטים שכמעט ובלתי ניתן להשיג אותם היום. היצרנים שמייצרים את החומרים שמגיעים לצרכן הסופי לא מודעים לכך, או שכן מודעים ובוחרים להמשיך לעבוד בצורה שהם עובדים. את זה צריך לשנות.

טים סקאלי אומר בתחילת הראיון שאין לו מושג איזה חומר נמכר היום. התיאוריה שלו לגבי זה שאנשים מתבגרים ומגיבים בצורה שונה לחומר אולי נכונה במקרים מסויימים, לא במקרה שלי. אני עדיין צורך את אותו החומר שצרכתי לפני 20 שנה. הוא פשוט מיוצר בבאצ'ים מאוד קטנים אחת לתקופה ומחולק בין כמות מאוד מצומצמת של אנשים. כך שהסיכוי שהוא יגיע אליך או לצרכנים אחרים הוא אפסי.

המטרה של הראיון היא להעיר את אלה שיש להם יכולת לייצר LSD "לפי הספר", אולי אפילו להוליד טים סקאלי או פיקארד חדשים. תבין, מי שלא צרך את החומר המקורי לעולם לא יהפוך ליצרן שלו.

#35 שולגין, ‏17/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏17/4/17
    weed smoker ו-vvasili אוהבים את זה.
  16. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אחלה ראיון :)

טים סקאלי אומר את בדיוק מה שטענתי פה בפורום כבר מזמן.
    שחוויות מהעבר מתפרשות ע"י המוח שלנו בצורה שונה ואנחנו נוטעים לזכור דברים מהעבר לא בדיוק כמו שהם היו. בנוסף המוח עצמו כל הזמן משתנה עם הגיל וניורונים נהרסים עם הזמן ונוצרים קשרים חדשים באיזורים אחרים. אז מן הסתם אנשים יטענו שפעם דברים הרגישו להם שונה. לא נשכח גם את הדרך שאנו זוכרים דברים וכל פעם אנחנו נזכרים בזיכרון של הזיכרון. אז גם זכרונות משתנים עם הזמן כמו הצבע הבית שאתה זוכר בילדות. וזה הוכח מדעית.
    לדוגמא אני אישית זוכר שפעם קנאביס היה משפיע עליי בצורה שונה לגמריי מאשר היום, אני זוכר שזה פתח לי תעיניים, החשיבה שלי הייתה הרבה יותר מחוץ לקופסה, המוזיקה והצלילים היו לא מהעולם הזה וזה היה מלפני 5-6 שנים. עכשיו החוויה מרגישה שונה לגמרי, יש את אותן האלמנטים אבל זה לא זה... אני מאמין שכל אחד יכול למצוא דוגמא כזו מחייו.
    אז לפי כך, אי אפשר להתייחס ברצינות למי שיבוא ויטען על סמך הזיכרון שלו שהוא זוכר משהו בצורה שונה ולכן זה חייב להיות נכון, כי אנחנו בני אדם המוגבלים ביכולות שלנו ואין לנו מה לעשות עם זה. זו פשוט טענה לא ריאלית חסרת כל משקל.

LSD-25 חיי וקיים. יש LSD יותר נקי, יש LSD פחות נקי ויש חומרי מחקר המנסים לחקות את ההשפעות של המלקולה המקורית.יש לי אנליזות מעבדה של חומרים כנגד מילה של חלק מחברי הפורום פה, אני סומך על השיטה המדעית יותר מקונספירציות שקיימות כל הזמן ברשת...

כואב לי לראות שאנשים חושבים שאין LSD, זה כמו סרט רע.
    אני בין הראשונים שציינתי שהשוק מלא בחומרי מחקר ואפילו פתחתי אשכול של טיפים איך לזהות שזה RC ולא LSD. אני הראשון שציין שצריך לשלוח לאנליזה של מעבדה כדי לדעת שזה אכן LSD-25, עד אז לפני אף אחד לא העלה פה את הנושא שיש את האפשרות הזו - אף אחד. מי שלא מאמין שיבדוק את היסטוריית הפורום. הכל התחיל מטענות שאין LSD אמיתי בכלל ויש מה שנקרא "LSD מודרני", אחרי שהעלתי את האפשרות לאנליזה של מעבדה אז הטענות נגד היו שהוונדורים בכל העולם מקושרים ויש פה קונספירציה עולמית ושהוונדורים עצמם מנהלים את המעבדות האלו (כמו ENERGY CONTROL שפועלים משנת 1998 והתחילו כפרוייקט מדיני הפועלים לפי סטנדרטיים עולמיים בכלל וזה לא פרטי אפילו) נשמע קצת הזוי... עכשיו הטענות בפורום הן שיש LSD שמסתובב אבל רק "VIP" בעלי קשרים מיוחדים יכולים להשיג אותו -_- ... לי זה נשמע דיי ילדותי ולא ריאלי. אולי לכל האנשים האלה אין כיוון נורמלי פשוט? גם אפשרות לא?

המדריך לחוויה הרוחנית:
    רוצים להרגיש מזה LSD-25 אמיתי?
    1. נכנסים לדארקנט (עדיף לקרוא מדריכים לפני) ומתחילים לעשות מחקר, נכנסים לDM ומחפשים וונדורים שנראים לנו לגיטימים.

2. מצאת וודור? קונים ממנו דוגמית.

3.קיבלתם דוגמית? משלמים בערך 30 יורו, מקבלים קוד מיוחד לבדיקה ושולחים למעבדה שעושה אנליזות עם הקוד שקיבלתם (כמו ENERGY CONTROL)

4.אחרי כמה שבועיים-שלוש נכנסים לאתר ובודקים את הקוד.

5. האנליזה טוענת שזה 108MIC של LSD-25 איזה יופי! הכל נראה טוב.
    הם גם בודקים כמה ISO-LSD יש שם, יש וונדורים שלא מסננים אותו וזה נחשב לחומר פחות איכותי. אם יש שם בנוסף ISO-LSD ירשמו את זה גם.

מנסיון אישי אני שמתי לב שלפחות חצי מהחומרים שנמכרים בשוק כLSD-25 מתגלים במעבדה כחומרי מחקר ולא LSD. לכן באמת חשוב מאוד לבדוק הכל באנליזה הכל ויש בסיס לפחד שאין LSD, כי זה מפחיד לקחת משהו ואז להבין שיש מצב זה לא בדיוק זה. מה נעשה, יש גם רועה בעולם אבל יש גם LSD :)

עריכה: שכחתי לציין שהיום קרטון בממוצע נע בין 70-110 מיקרו ובעבר הוא היה נע בין200-250 (לפי טענות של צרכנים)
    בתכלס 100 מיקרו נותן רק טעימה ממה שיש לLSD להציע (למרות שזה עדיין די עוצמתי) חוויה רוחנית אמיתית מגיע מעל ה200 מיקרו שם כבר האגו וה"אני" העצמי נעלמים (של LSD ממש נקי כמובן) ואם ברצונכם לעזוב את הגוף ולהתמזג עם כל היקום ולהפוך איתו לאחד שלם (ממש ככה) זה 300. אבל כמובן שצריך לעשות את זה אך ורק עם מישהו שסומכים עליו 100% כדי שיהיה בן אדם סאחי שימור עליכם, ועדיף גם להיות בטבע.

#36 MrGreen, ‏18/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏18/4/17
    De_Vinci, kingstar ו-בן אדם אוהבים את זה.
  17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מוזמן להמשיך לצרוך את ה"אסיד" שאתה צורך ולשכנע את עצמך שזה LSD, אם זה עושה לך טוב. רוב האנשים הטובים שמגיעים לכאן כבר הבינו שאין LSD בדארקנט, ושום דבר שתגיד לא ישנה את זה. ניסיתי להבין מה אתה מנסה להעביר בתגובה הזו אבל לא ממש הצלחתי. אתה מנסה לקחת לעצמך את הקרדיט על הפעילות שאני עושה כאן? זה מגוחך ופתטי.

המון אנשים הפסיקו לצרוך את הכימיקלים שמסתובבים היום בזכות הפעילות שאני עושה כאן ובחוץ. להמון אנשים נפקחו העיניים והם הבינו שאין היום LSD. אנשים הבינו שאנליזה שעולה 50 אירו לא יכולה לקבוע האם מדובר ב-LSD או לא. אנשים הבינו שהבדיחה שאתה קורא לה LSD זה לא החומר שחולל מהפכות בשנות השישים והתשעים. המעבדה בספרד שרופה ואין לאף אחד אמון בה. חוץ מאשר לך ולסוחרי הסמים שמוכרים "אסיד" בדארקנט, מסתבר.

אתה מתחיל להישמע כמו תקליט שבור. האנליזה שאתה מדבר עליה שבוצעה לכאורה לחומר שצרכת מזוייפת, כמו כן החומר שצרכת. אני מציע שתנסה חומרים נוספים רק כדי להבין כמה החומר שצרכת בינוני מינוס, אולי זה יעזור לך להבין שיש עוד הרבה מעבר למה שאתה מכיר וניסית.

#37 שולגין, ‏18/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏18/4/17
    CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  18. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אתה לא יכל להשתמש בטיעון של "פעם תמיד מרגיש יותר טוב"
    שולגין צורך את אותו החומר שצרך בשנות ה90' גם עכשיו.וזה 2 חומרים שונים.גם אני טעמתי את הדבר האמיתי לפני 4 חודשים סה"כ,ואני אומר לך בוודאות שזה שונה 180 מעלות ממה שיש היום .
    המצב הוא שיש קבוצה קטנה שמציירת LSD ומחלקת אותו לאנשים ספציפיים.לי היה מזל גדול מאד לקבל 2 חתיכות משם,וזה רק הוכיח לי ששולגין צודק .זה שזה נשמע לך כמו קשקוש זו כבר בעיה ורק מוכיח שלא צרכת LSD אמיתי לעולם.

125 מיקרו של LSD 25 גרמו לי להרגיש מה שלא הרגשתי בחיי.גם לא מה שהרגשתי מ200 מיקרו של "אסיד מודרני" (והוא מהאיכותיים שיש בדארקנט,ולא בגלל ששולגין המליץ עליו,בגלל שזה פשוט ככה.אחד הקרטונים המוכרים ביותר שיש בDN )

באחד הדיונים הקודמים טענת ששולגין ונדור,עכשיו אתה לוקח לו את הקרדיט על כל מה שהוא עושה בפורום.יש פה אנשים שלעולם לא צרכו LSD 25,אבל הראש שלהם לא תקוע באדמה,והם כן מאמינים למה שנאמר פה בפורום ולוקחים חלק גדול בלנסות לשנות את המצב.
    ההתנהגות שלך היא תוצאה ישירה של איך ה"LSD האיכותי" שאתה צורך משפיע לך על המוח ידידי.

19. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    קודם כל סחטיין על העשייה של שולגין, אבל כזכור לי אתה דיי טירון בפסיכדלים לפחות ב-LSD וההתנסות הראשונה או השנייה שלך ב-LSD הייתי ב"אמיתי" או באמת אמיתי אין לי מושג, אני לא מתווכח עד שלא אתנסה בעצמי, אני מעריך מאוד את שולגין ויש דברים בגו, לכן אני סקפטי לשני הצדדים, אבל דיבר על זה אפילו אקסלי שאפקט הפלסבו הוא אדיר, אני יכול להבין לכם מחקרים בפלסבו שעליהם למדתי שמדהימים בהרבה ממה שאקסלי דיבר עליו ב-LSD, בהרבה!. בכל מקרה, זה תלוי כמה אתה מבין וכמה לא, קשה לי להאמין שאם תקבל עכשיו את הדבר ה"אמיתי" ממי שאתה מאמין שמביא לך את האמיתי ישנה לך את החוויה בין אם יש הבדלים בין האמיתי לחרטא ובין אם לא.

הפסיכולוגיה היא דבר עצום!, ואתה קצת לצערי מוריד מהערך והמקדושה לשולגין אם כל הכבוד שיש לי אליו, זה נראה שאתה הופך את זה לעבודת אלילים, תירגע קצת חבר. הכל טוב משתדלים להאמין לכם ולשני הצדדים אבל שוב פעם יש דרך.

מומין טרול ו-צחי אוהבים את זה.
  20. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    קודם כל אין פה שום עבודת אלילים.אבל אני די רגיל לתגובות האלה פה.תבין חבר,אין לי מה לחפש פה בפורום אם לא לגרום לאנשים להבין שהם לא צורכים LSD.אין לי פה יעוץ לקבל,ואין לי פה עזרה לקבל,מה שהייתי צריך כבר למדתי .
    אני מודע בהחלט לאפקט הפלסבו,והיו לי ציפיות מהאסיד המודרני לחוות מה שחוויתי בפעם הראשונה,כי לא הכרתי משהו אחר.קיבלתי חרא לפרצוף תסלח לי על הביטוי.

אני אכתוב את זה פעם אחת,כי אני לא אוהב לציין את זה :

שולגין לא היה מעורב בשום דרך בLSD האמיתי שהגיע אליי.אני מיהרתי להזמין ברגע שהייתה הזדמנות.שום בן אדם לא יסכן את התחת שלו בשביל לעשות 30 דולר ל2 חתיכות שנמכרות אחת לאף פעם פרט לאנשים שמחפשים להפיץ את האמת.והם עשו את שלהם.מספיק שבן אדם מעביר את זה הלאה,בתקווה שנראה שינוי.

בפעם הבאה תחסוך ביטויים כמו "עבודת אלילים" או כל דבר בסגנון,כי זה באמת מאוס.כן,הבנתי את זה שאתם חושבים שאני איזה מעריץ שלו,אבל כבר ציינתי שאין לי שום סיבה לגלוש בפורום חוץ מלעזור לבן אדם שעזר לי לעזור לכם :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!