1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

silver haze שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י GiladErdan123, ‏16/4/17.

1. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    שתלתי היום SILVER HAZE 90%SATIVA 10% INDICA.
    שתלתי אותו בתוך עדנית יחסית גדולה אבל לא מאוד והשקתי.
    לא הנבטתי לפני אם זה כזה משנה.
    יש לי כמה שאלות.
    1.איך אני יודע אם השקיתי קצת מידי או יותר מידי?
    2.ראיתי באינטרנט שלוקח ל STRAIN הזה 70 DAYS FLOWERING TIME זה אומר שמהיום ששתלתי את הזרע בעוד 70 ימים יצאו הפרחים? או שזה אומר שלאחר תפרחת ראשונה צריך לחכות 70 ימים עד שיצא עוד?
    3.אני שותל אותו בגינה פתוחה עם אור שמש זמין בלי מנורות בלי כלום זה עדיין יוציא פרחים? אם כן כמה גרמים פחות או יותר זה אמור להוציא לא חייב מדויק העיקר שאני ידע כמה בערך יצא.
    תודה רבה לעוזרים!!!
    עריכה: שאלה קצת מטומטמת אבל אני בכל זאת חייב לשאול הרי איך נלמד?
    האם אחרי שקצרתי את כל העלים והפרחים מהצמח והשארתי אותו ערום הוא יוכל לגדול בחזרה או שצריך לזרוק לפח ולשתול שתיל חדש?

#1 GiladErdan123, ‏16/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏16/4/17
  2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    70 יום פריחה ועם אתה רוצה צמח של בערך 100 גרם שתול ביוני \ תחילת יולי תלוי במהירות של הגדילה של הזן ותקצור מתי שהיה לפחות 70 אחוז שערות חומות אחרי שאתה קוצר זרוק את הצמח וחשוד להשתמש באדמה טובה ועציץ 25 ליטר במקרה הזה למלא באדמה עד הסוף להשקות פעם ראשונה בכמה ליטרים שהאדמה תהיה רויה ואחרי זה ככה שהיה 15 אחוז נגר נגיד אתה משקה ב5 ליטר אז צריך לצאת לך 500 מל - ליטר אחד מהחורים למטה שים את הזרע באדמה הלחה באמצע העציץ בעומק סנטימטר שתיים גג ותביא לו לצאת מהאדמה בשלושה ימים הראשונים לשמור בצל אחרי זה שמתייבש הסנטימטר הראשון להשקות בחמישית מהכמות שתשקה בצורה סדירה פעם שניה השקיה אפשר לעלות לחצי מהכמות ופעם שלישית כבר השקיה מלאה להביא הרבה שמש כמה שיותר מגיל 3-5 יום וכדאי להשתמש באדמה אורגנית של דשנית לא להתפשר על אדמה . אתה כמובן יכול לקרוא מדריכים במגזין ובפורום.

3. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אז אחרי שאני קוצר צריך לזרוק את הצמח? או שאם אני ימשיך להשקות זה יצמח שוב

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    לזרוק חבל על המאמץ

5. דודה

דודה קנאביסט