1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טריפ ראשון..

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י purplekush, ‏26/12/16.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בדיוק בגלל התחושות הקשות שאתה מתאר, אני מציע לך לפנות לייעוץ וכן תגיד לו בדיוק מה שאמרת פה רק יותר בהרחבה לאט לאט, הוא יעזור לך, ייתן לך אבחנה ופרוגנוזה למה שיש לך, אתה לא יכול לתאר כמה כוח יש לשיחות בשחרור האדם מצרותיו או לפחות בסיוע להם. אם אתה חש כל כך רע אין שום סיבה שתעדיף לוותר על רעיון פשוט כמו פסיכיאטר או פסיכולוג, יש פסיכיאטרים שההתמחות שלהם זה נפגעי סמים כמו ד"ר יששכר הרמן וד"ר ארתורו לרנר (אתה יכול לחפש עליהם מידע ברשת).

בנוסף אתה יכול להתייעץ פה בקטנה ולחכות לתשובה של ד"ר יששכר הרמן

http://www.starmed.co.il/forum-157

תרגיש טוב, אל תנסה להילחם במחשבות זה רק עשוי להגביר אותן, כרגע מה שהכי חשוב שתלך למישהו שיכול לאבחן אותך ולעזור לך, אולי לתת לך טיפול קוגנטיבי או תרופתי בנושא.

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אח, נשמע שאסור לך לעשן בכלל בזמן הקרוב.
    בעבר הקנאביס עשה לך טוב וכרגע הוא עושה לך ממש רע,
    הטריפ שעברת לא משנה כרגע. מה שמשנה הוא שאתה נמצא במצב חרדתי,
    אולי לא תמיד, את זה רק אתה יודע, אבל הקנאביס מעורר חרדה רצינית אצלך.
    כל מה שאתה מספר פה נובע מחרדה, כל התחושות, כל ההרגשות, כל המחשבות.
    אתה צריך למצוא משהו שירגיע אותך וייתן לך קצת שקט במחשבה.

עצה של חבר,אל תעשן בכלל למשך חודש.
    לך לחנות טבע/ סופר פארם וקנה שני תוספי תזונה .
    "אשווגנדה" והשני נקרא "גוטו קולה" . צרוך אותם ביחד בוקר וערב על בסיס יומי לפני האוכל.
    אתה תראה שאחרי שבועיים המצב מתחיל להסתדר.
    בהצלחה.

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אמרת שאם אתה מפסיק לעשן אז הכל ניהיה בסדר.אז תפסיק לעשן.זה הכל אחי.תחיה את השגרה והכל יסתדר.תמצא תעסוקה שלא תחשוב על זה כל הזמן.

4. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הקשר של תוספים אלו אתה יכול להסביר לי?

5. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל אהבתי לעשן אני אחרי כמה ימים פשוט רוצה לעשן מתארגן לפעמים בא טוב לפעמים לא אני רןצה לקחת עוד טריפ לפני הצבא..אני מרגיש שאני חייב לתקן משהו חייב..לתקן תהרגשה הזאת כאילו כולם מסתכלים עלייי לתקן מחא דברים... השאלה איך אני יקבל את זה לבד בבית לא במסיבה..

6. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    דבר ראשון לא הייתי ממליץ לך לקחת לסד שאתה לא בטוח שהוא באמת לסד, הדבר יגרום לעוד יותר נזק.
    בכללי לא הייתי ממליץ לעשות עוד טריפ כדי לתקן טריפ.

דבר שני, אם אתה מתכוון בכל מקרה לעשות את זה אני ממליץ להתארגן על כמות קטנה של פטריות, להכין סביבה טובה ונוחה ולוודא שיש איתך מישהו פיכח שיוכל להשגיח עליך, אבל זה רק אם אתה ממש מתעקש.

אישית ככלי לטיפול הייתי שותה אייאווסקה, אבל אני חושב שבמצבך הדבר הטוב ביותר הוא פשוט לעזוב את הפסיכודלים, ובכלל להפסיק לעשן, לקחת מנוחה ארוכה ולתת לדברים לעבור.

הזמן מרפא, אתה פשוט לא מאפשר לו.

7. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    מזה איוואסקה? אתה יכול להרחיב קצת..?ואני אוהב לעשן תמיד אהבתי לעשן אם זה במועדון עושה אותי חד..או סתם ככה אחרי יום עבודה או בנחל בשישי שבת... היום זה כול פעם שאני מעשן אני כאילו מדבר עם עצמי מלא ... אני לא מפוקס בעלילל מבולבל ואני כאילו כול פעם שאני מעשן מרגיש שאני מתקן אצלי עוד משהו קטן..ועוד צעד ועוד צעד..אבל כול פעם כאילו העישון מכניס אותי למצב של מיני טריפ כזה ... כמו שאמרתי מסתכל על הטלווזיה...אבל לא באמת על מה שמודר אלה חולם בהקיץ... מצחקק מכול דבר עם אני מעשן עם חברים ...ופשוט מרגיש מפולפ אז עניין הפסיכודלים..אני יכול לעזוב בנתיים ..אבל העישון...אני רוצה לקבל את אותה תחושה כמו פעם... שהלחץ יורד מהכתפיים אתה ניהיה רפוי כיף וחד...אני לא רוצה להפסיק לעשן... אבל זה עושנ לי רע ובגלל זה הפסקתי מעישון כרוני אני עושה שאכטה פעם בה...וזה פשוט לא אותו דבר וזה כאילו לופים כשאני סאחי אני מתקדם ואחרי כמה ימים פשוט אני נגרר שוב עם חברים אני שוב רוצה לעשן... לא כי אני נגרר כי באמת באלי...ואז אחרי בלאגן אחד שלם..אני מתוסכל מזה.... מזה עכשיו האייווסקה הזה

8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חבל לך על הזמן, לא כל סם מתאים לכל אדם, כרגע אתה תחת סיכון, כל מה שתעשה עשוי להחמיר את המצב, כמובן שתמיד יש סיכוי לשיפור אבל סביר שזה לא יקרה מנטילת הסם עוד פעם או מנטילת סם אחר, יש סמים מסוימים שלא מתאימים לאנשים, כמו שלי לא מתאים קוקאין למשל, בכל מקרה, הבאתי לך את הפתרון הטוב ביותר, ממליץ לך לשקול אותו בחיוב, אם תרצה להמשיך להתנסות בסמים תעשה את זה אחרי קצת ייעוץ הכוונה ואולי תראה שיפור במצב ותחליט לוותר על הכל. חבל שתסבול ותרגיש סבל כה רב לחינם שיש לך פתרון דיי יעיל למצב, לא בטוח שהוא מושלם אבל הוא כן יסייע לך לשחרור, לך על זה, תעדכן אחרי זה. בפעמים הראשונות לא מרגישים כלום ואולי מרגישים בזבוז זמן, זה מצב ידוע (בחיים לא עברתי טיפול פסיכולוגי או פסיכטארי למעט בגיל 9 שפחדתי קצת מחייזרים וכד וזה היה לפגישה אחת ומאז שוחררתי ולא דאגתי מזה עוד יותר והפכתי לחובב נלהב של התחום מאז ועד היום), לך תנסה. מה שיהיה יהיה.

9. purplekush

purplekush חבר חדש

לייקים:
    0
    חברה יכול להיות שנטו קנאביס מערער אותי ושם אותי במצב של מעופף כזה לא מקשיב מרגיש מנותק...?כי לקחתי עוד טריפ לפני שבועיים בערך עשיתי טחפה עם חבר אני והוא ...זה היה הפעם הראשונה שלו בכלל..והשנייה שלי והיה לנו הכי כיף בעולם לא עישנתי בטריפ עצמו... אחרי זה למחרת הרגשתי שחזרתי לעצמי וזאת הדלקה המתקנת שרציתי...ואז אחרי יוםמיים עישנתי היה לי סבבה למחרת עישנתי שוב ועכשיו שוב פעם וזה שם אותי במצב מנותק מעורער כזה..זה הגיוני? אני מרגיש שזה לא עושה לי טוב ....אבל טריפ כן...זה הגיני?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!