1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התקף פרנויה מקנאביס?!?!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dianalv2, ‏11/4/17.

1. dianalv2

dianalv2 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    אני מעשנת קנאביס פעם ב... כבר שנים. בתדירות נמוכה אבל לא חדשה בזה. היום עישנתי ג'וינט עם בעלי, לא שמתי מלא חומר הכנתי אותו כרגיל וחצי שעה אחרי זה קרה לי משהו שבחיים לא קרה! התיישבתי על הריצפה הרגשתי שאני לא מצליחה להזיז את הרגליים, התחלתי לבכות בכי מטורף ותוך כדי צחוק אמרתי לבעלי שאני מפחדת ושאני לא יודעת איפה אני והייתי בחרדה הזויה במשך איזה רבע שעה אפילו תוך כדי אמרתי לו שאני צריכה אמבולנס וקישקשתי מלא שטויות ופשוט לא הצלחתי לקום. בחיים לא השפיע עליי קנאביס ככה, אני מפחדת עכשיו לעשן את מה שנשאר ממנו בקיצור עשה לי ממש טראומה מישהו יכול להסביר לי WTF?!

2. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    יכול להיות שלקחת צמח חזק יותר ממה שניסית, יש הרבה סוגים ולכל אחד יש את מידת ההשפעה משל עצמו. יכול להיות גם שלקחת יותר מידי וקיבלת "overdose" שום דבר שכוס קפה ומשהו מתוק לא יכול לפתור. מכיר כמה אנשים שהם צריכים להיות כל הזמן בשליטה וברגע שהם עישנו הם לא הבינו את ההרגשה, איבדו קצת שליטה ונכנסו לפניקה.
    פעם הבאה תקחי שאכטה או 2 ותחכי רבע שעה, אם תרגישי שלט משפיע תקחי עוד אחת. לאט ובזהירות ולקבל את כל התחושות החדשות שבאות בכיף ולא בפחד :)

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    היה לך התקף חרדה! כנראה הגזמת בשאיפות.. פעם הבאה תקחי שתי שאיפות, שתי שאיפות בחיים לא יעשו התקף חרדה.

בהתקף פרנויה אמיתי היית בורחת מהבית ורצה בכל השכונה. התקף פרנויה זה ממש איבוד שליטה!

4. dianalv2

dianalv2 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה חברים, אני אנסה פעם הבאה לעשן לאט יותר פשוט באמת בכל השנים שעישנתי זה בחיים לא קרה והיו פעמים שכבר הייתי בסטלות מאוד חזקות אבל תמיד הייתי נהנת מזה והיום זה היה הזוי לאללה אז נלחצתי. פעם הבאה נזרום עם זה :)

5. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    שטיות במיץ פארנויה זה בדרך כלל פחד שמישהו רואה שאתה מעשן ומדבר אלייך שאתה מעשן וזה סתם הזיה מעישון

6. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אני לא כמו רוב הפורום פה כי עישנתי איזה 20 פעם לפחות אבל אני די יכול להזדהות עם התחושה שהייתה לך.
    אני ניסיתי זן מסוחר חדש רק פעמיים.
    פעם ראשונה חילקנו גרם אחד ל 3 אנשים בשביל סאטלה חלשה כזה לר משהוא חזק למרות שהשפיע יפה.
    פעם שנייה החלטנו לחלק גרם אחד לשני אנשים בשביל סאטלה חזקה ועוד בבאנג נקי פעם שעברה ערבבנו עם טבק.
    בפעם השנייה הוא גם פינק הוא נתן 1.2.
    בקיצור בפעם השנייה הסטלה הייתה כל כך חזקה שאני הרגשתי כאילו אני על הרואין משהוא הזוי!
    סטלה כזאת חזקה בחיים לא הייתה לי בהתחלה שהסטלה הגיע ל PEAK נבהלתי ממש.
    שכבתי על הספה בבית של חבר ואז פתאום בום! קפצתי מהספה מרוב בהלה כי הרגשתי איזה משהוא מוזר.
    אחרי שקמתי מבהלה זה ישר עבר ומיד אחרי זה אמרתי טוב נו בוא נחזור לזה נראה אם מה שהרגשתי יחזור.
    שכבתי שוב. עצמתי עיניים. וניסיתי להתרכז במה שהרגשתי קודם. תוך 5 שניות הרגשתי את זה וזה היה תחושה מוזרה של זרמים פשוט זורמים מהמוח לכל חלקי הגוף וזה היה חדש לי כי זה בחיים לא קרה לעומת ההרגשה כאילו כל החדר מסתובב ברמה הזויה ואהבתי את זה מאוד.
    מה שהסיפור הזה בא ללמד אותך וגם אני למדתי ממנו זה שלא משנה עד כמה מוזר את מרגישה בסטלה שלך תזכרי שלזרום עם זה זה הכי טוב ואם את לא אוהבת את זה לחשוב שזה סך הכל חומר בשם THC שזורם לך בגוף והוא יפסיק לעבוד עוד כמה שעות.
    מקווה שעזרתי :)

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    חומר ממש גרוע עם אתה מעשן מעט ושליש גרם מספיק לאיש אחד לסטלה חלשה שליש נקי בבאנג אמור לקטול אותך גם בגיונט משתמש קבוע שליש זה סבבה חזק לפעמים פחות תלוי בסוג

8. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    יש לי סבילות ממש טובה לחומר.
    אני לא מעשן בתדירות כזאת גבוהה אבל כנראה שהזרימת דם שלי איטית משך אחרים אני מניח כי לוקח לסאטלות הרבה זמן להיפתח והרבה זמן להיעלם.
    בזמן שחברים שלי מסטולים מ 2 ראשים אני מתחיל להרגיש רק בשלישי.
    וזה עובר להם תוך שעתיים בערך בזמן לי זה יכול להחזיק 3 שעות אבל זה חלש.
    אם זה סטלה חזקה זה יכול להחזיק 5 שעות בקל

9. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    אם עברת חוויה טראומתית כזאת למה להכניס ראש בריא למיטה לחולה?
    באופן כללי את אדם בריא סובלת מבעיות נפשיות כלשהן נטיה לחרדות?
    גראס מעצים דברים עלול להחמיר מצבי חרדה לגרום להחמרה במצב יש אנשים שכתוצאה משאכטה אחת של גראס מתפרץ אצלהם התקף פסיכוטי

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אין קשר בין חרדות לפסיכוזה או סכיזופרניה וקנאביס יעיל נגד חרדות עם משתמשים קבוע

11. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    קנאביס לא יעיל לחרדות, אם היה יעיל הייתה התוויה לחרדות .גראס רפואי התוויה נפשית יחידה שאני מכיר היא פוסט טראומה.
    אנשים עם בעיות נפשיות הם המועדים לפתח פסיכוזה כתוצאה מעישון גראס סכיזופרניה לא תבוא לאדם שעישן גראס ולא היו בעיות נפשיות קודם. זה יכול להיות חרדות נטיה לפארנויות עישון של גראס יכול להוציא אצל אדם כזה התקף פסיכוטי .
    אם אתה סובל מחרדות עישון גראס רק יגביר אותם עדיף להימנע

12. רייס

רייס חבר חדש

לייקים:
    0

13. רייס

רייס חבר חדש

לייקים:
    0
    כמעט כל מעשן חווה הרגשה כזאת בדרגות שונות בעיקר בתחילת דרכו או שמעשן בתדירות נמוכה או שהחומר חזק, בסטלה צריך להיות מוביל ולא מובל, סוויץ' בראש ימנע מכדור השלג להתגלגל,קחי את זה פשוט למקום טוב, במידה ורוצים לצאת מסטלה אפשר לשטוף את הפנים במים קרים ולאכול משו מתוק ואם זה לא עוזר אז חריף ואת סאחית לגמרי ( אבל חבל )

14. רייס

רייס חבר חדש

לייקים:
    0
    כמעט כל מעשן חווה הרגשה כזאת בדרגות שונות בעיקר בתחילת דרכו או שמעשן בתדירות נמוכה או שהחומר חזק, בסטלה צריך להיות מוביל ולא מובל, סוויץ' בראש ימנע מכדור השלג להתגלגל,קחי את זה פשוט למקום טוב, במידה ורוצים לצאת מסטלה אפשר לשטוף את הפנים במים קרים ולאכול משו מתוק ואם זה לא עוזר אז חריף ואת סאחית לגמרי ( אבל חבל )

15. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    חלום שלי להיות מסטול כזה.
    זרמים... שנים לא הרגשתי זרמים..
    היום אחרי 3 ראש אני רק מתחיל להתעורר.

16. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    תעשה הפסקה לחודש תעשה ראש אתה תעוף ללפלנד