1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ראיון עם מומחה האל.אס.די העולמי טים סקאלי!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏15/4/17.

1. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אני פיפי :Do_O

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז מה אתה בה להגיד שיש LSD? כנ"ל שולגין? יש או אין? מה שמרקוביץ' ופיקלס מוכרים זה LSD? כן כן לא לא, התשובה צריכה להיות חד משמעית כעת ונשים בצד את אחוז הטוהר וכד'.

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אני אומר שלפי TMG שהם הפורום שמתעסק בפסיכדלים בDN ,הונדורים הכי אמינים שמוכרים LSD בשוק הם פיקלס,גאמאגובלין וקיטנהופר.ציינתי את זה בשביל שאנשים אחרים לא יגידו שלקחנו ונדורים רנדומלים ולא מוכרים והחלטנו להפוך אותם לטופ של הDN.
    האלפנט לא הרגיש לי כמו LSD בכלל.

4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מה?

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    סבבה אז אלפנט או בלאק אלה בדיקות ראויות בהחלט לבדיקה ראשונית, עדיף לבדוק מה שאולי מאשר מה שבטוח לא, אם נוודא שזה LSD ונצא כרגע מרמת חשיבות הטוהר, נעבור ל-VENDOR הבא, אם כולם התגלו כמזוייפים בכל מקרה השגנו את המטרה, את זה נוכל כבר להפיץ לשאר העולם.

אם שולגין יעשה את אותה עבודה כמו עם הראיון הזה אין לי שום ספק שזה התפרסם במקומות מאוד חשובים של הסצינה,, זו הדרך למהפכה, רציתם אז יאללה בואו נריץ.

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני באופן אישי ניסיתי את כל הטופ שיש לדארקנט להציע והמוצר הטוב ביותר ברשימה (בחירת הקהל) לא דומה ל-LSD בשום צורה. שלא לדבר על החומרים הפחות איכותיים.

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אוקי אז סיכמנו לא האלפנט ולא הבלאק הם LSD לכן ראוי שהבדקו בהתחלה, לפחות שנדע מה הם אותם דברים שהם דיי סבבה, את זה נפיץ לעולם. כל וונדור ידאג לעשות בעתיד את השיקול שלו להציג את החומרים במידה ויתגלה שזה לא LSD, מה גם שאז לפורומים השונים לא יהיה שום וויכוח אל מול תצלום מוכח וחתום.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.
  8. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    מסכים אחרי שקראתי פה 5 עמודים של דיון שחופר במים...
    אף אחד פה חוץ משולגין וdoltaraneik (לטענתו) לא יודע מהו LSD-25 אממה אני מאוד ניטרלי לשתי הצדדים.. אני יכל להאמין שאין עוד את המולקולה אלא בכמות מזערית ונדירה להשגה ולעומת זאת מצד שני אני יכל להאמין שמה שנימכר היום הוא כן LSD -25 אך כמות המזהמים הגבוהה ואחוזי הטוהר שלו כל כך נמוכים מה שהופך אותו מקוקה קולה לקריסטל קולה... אבלללל....(גדול מאוד האבל הזה) אם החומר שאנו צורכים היום לטענתו של MRGreen הינו אכן LSD-25 לא מן הראוי שכולם ירגישו את אותו וויב? כי מה שאני רואה בסצינת "האסיד המודרני" זה שפשוט מקטלגים כל חומר לפי חשמל/ויזואלים/תחושות פיזיות/הרגשת במוח אמנם אותם אנשים לא יעברו את אותו טריפ אבל ירגישו שהם לקחו את אותו חומר ? הגיון בריא יאמר שאם 100 אנשים לקחו את אותו חומר לכולם יהיו מן תחושות עוגן שיאמרו בוודאות כי אותם אנשים לקחו את אותו החומר אך חוו מסעות שונים אבל כאן מגיעה הסטירה של טים סקאלי עם הניסוי של הקפסולות בצבעים...
    מסקנתי החד משמעית אומרת... עד שלא ננסה לא נדע. לכן במקרה שלי המאזניים נוטות יותר לכיוון שולגין שטעם מאותו החומר המקורי ואילו אנו שמענו עליו רק סיפורים אך בכל זאת איני דורס באופן טוטאלי את התאוריה של MrGreen . אז כרגע הוויכוח הזה הוא כמו הוויכוח שאלוהים קיים רק שבמקרה שלנו יש כאלה שראו אותו ויש להם גם הוכחות לכך.
    וכל ההייטרים פה אם אין לכם הוכחות חותכות לגבי הסטירות שלכם לשולגין עדיף לכם אפילו לא להגיב כי היחידי שבא עם טיעונים מבוססים על גבי מחקר + נסיון + ראיות הוא שולגין . אז אני מבקש במקום לבוא ולנסות לכפכף אחד את השני תנסו יותר לתקן אחד את השני. תביאו מקורות (אמינים לא וונדור עם משפטי פירסום של החומר שלו), תראו ביסוסים וככה נוכל לנהל דיון בריא יותר!
    אוהב את כולכם זהו המקום היחידי שאני מרגיש שאפשר לדבר עם אנשים בעלי אינטליגנציה תודה רבה!

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  9. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני מבין שהוא תקופה לא קלה, אך האם הוא לא מצא את הזמן להכנס לפורום כבר כמעט שנה? לעניות דעתי הוא איבד עניין....

10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מהו שמו של המוצר הזה?

11. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    קצת סטינו מהנושא המקורי עליו הכתבה דנה, אך באיחור קל ברצוני להגיד שמאוד נהניתי לקרוא בשקיקה כל מילה. שאפו על הראיון שולגין, אין עליך!
    הדבר היחיד שהיה חסר לי בראיון הוא התייחסות קצת יותר מעמיקה להשפעות של ה-LSD ולאפטר אפקטס שלו, על הצורך אותו ועל העולם בכלל.

שולגין אוהב/ת את זה.
  12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    Diamond Fluff

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תוך כדי שצפיתי בסרט "דה סאנשיין מייקרז" הבנתי שטים סקאלי הוא לא האדם הנכון לשאול אותו את השאלות האלה. הוא לא אדם רוחני, או כמו שניק סאנד אומר בסרט "סקאלי לא לקח מספיק אסיד". אני חושב שהראיון הזה משרת את המטרה שלו. על השאלות שאתה מדבר עליהן (ההשפעה שלו על העולם וכו') אנחנו רוצים שניק סאנד יענה, אם אתה מבין למה אני מתכוון :)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מבין גם מבין חבר :)

15. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    ו.... הוא שווה משהו?

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מוזמן לנסות. אני לא מצאתי אותו מעניין.

17. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    אני מציע לך לשלוח ה"bliss 1.0 של abloneLSD לבדיקה. נכון לעכשיו נגמר ומחכים לRESTOCK אבל בכללי אני שלחתי אותו לבדיקה והתקבל 102 מיקרו של LSD-25 בלי iso-LSD בכלל (והבדיקה מראה כשיש) ולא כמו הBLACK AMBER שרק פה בפורום הזה אני שומע דיונים עליו ולא מבין למה נטען פה שהוא "נחשב" אבל זה נראה שהרוב פה פשוט מקשיבים לקול אחד אז הגיוני.
    והחוויה? שום דבר בעבר שהייתי קונה פה בארץ לא הוביל אותי למקומות שהגעתי אליהם עם ה100 מיקרו בלבד... בדיוק כמו שחברי הפורום שטוענים שלקחו את "הדבר האמיתי" מספרים וזה נכון - זה לא דומה למה שיוצא להתקל בדרך כלל אך פה ושם היה דברים שהרגישו דומה, אולי טיפה יותר מלוכלך וזה גם שווק כ200 מיקרו אך אני בטוח שזה היה LSD ללא ספק. התגובה של האנשים פה הגיונית אך הם לא מבינים שלהשיג אותו זה עדיין דיי פשוט, אבל לא ברחוב או במסיבות שהרוב כנראה מביאיםבדיוק מהמקומות האלו.
    כל חברי אוהבי הפסיכודליה הותיקים כשטעמו מהקרטון בפעם הראשונה אומרים לי את זה גם, שזה ממש נקי והם מופתעים לשמוע שמדובר רק ב100 מיקרו. חלקם מתקשים להאמין לי אפילו ועצוב שהמצב הוא כזה... כנראה הלקוח הישראלי לא דורש חומר באיכות טובה ובגלל זה המצב כמו שהוא. הרי בכל שאר המדינות בעולם כבר יש תרבות שלמה המעודדת כל הזמן לבדוק את המוצר שאתה מקבל.
    .ו200 זה בכלל.... אין מילים לתאר, אתה נהפך לתודעה נקייה נטו, הזמן מפסיק להתקיים, וויזאלים מטורפים כל העולם מתערבב,נמס, הופך את עצמו 180 מעלות אך באותו זמן אם תרצה אתה יכול להתרכז בכל דבר ולראות הכל ברור, מגיע גם לחוויות חוץ גופניות בשיא. הכי הרבה שלקחתי זה היה 320-+ מהClassicBliss שהוא טיפה פחות עמוק אך זה כי הוא עבר תהליך סינתוז אחד פחות, וזה מרגיש כל כך נקי שאתה בשיא מוכן להעמיס עוד 1000 בכיף. לא שאנסה, המדרגה הבאה זה 350 של ה1.0.
    כמובן גם "כבודו" טוען שהוא ניסה אותו וזה לא "הדבר המקורי" אך אני אישית לא מאמין לדבריו אחרי שראיתי איך הוא עורך תשובות מדיונים מהעבר כדי להתאים את עצמו לדבריו החדשים, או למחוק (לא לנעול) כתבות הסותרות את דבריו. לפי דבריהם של משתמשי "טלגרם - עולם הפסיכודליה" אני לא המשתמש היחיד שזה קרה לו, אפשר לראות שיש לו מין אובססיה בלהציג את עצמו כהמקור מידע הכי סמכותי שיש. בנוסף זה מתקלקל ממש בקלות אז אפשרי שזה פשוט נהרס עד שזה הגיע לידיו נגיד ודבריו נכונים. לדוגמא פעם אחרי נסיעה של לא יותר מ15 דק שזה היה אצלי בביצים (סגור כן) זה נהרס וההשפעה נעלמה כמעת לגמריי, ממש חלש בקושי הרגשתי משהו בכללי. הכי טוב להזמין בחורף כדי שהטמפרטורה תשפיע עליו כמה שיותר פחות כי אצלינו חם, אי אפשר לדעת איפה המכתב עובר. אז אם אתה מעוניין לבדוק אני פשוט ממליץ על זה ספציפית, כי הוא כבר נבדק. אני רק חולק את המידע שכבר קיבלתי.
    מי שמעוניין להגיע כמה שיותר קרוב לאמת יתשאל ויבדוק הכל ואת כולם כולל את עצמו ואני רואה שזו הגישה שלך :) חבל שלא כולם ככה ויש אנשים נעולים על עצמם.
    בהצלחה.

kingstar אוהב/ת את זה.
  18. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    סתם נתקלתי בזה בדיוק עכשיו ואני חושב שזה מתאים:
    https://erowid.org/columns/crew/2016/05/drug-analysis-in-the-nederlands/
    אפשר לראות שבערך שליש מהדברים שנמכרים כLSD הם RC כלשהם, לפחות בהולנד.

kingstar אוהב/ת את זה.
  19. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הבלאק אמבר לא נחשב לטופ רק בפורום.תכנס לTMG ותקרא.הוא נחשב לאחד החומרים האיכותיים שיש בDN.
    זה כבר חרוש לחלוטין להגיד את זה,אבל כשנופלים על LSD מבינים את זה.הקרטון אלפנט נחשב לאחד הקרטונים הכי איכותיים שיש בשוק,כשניסיתי אותו לראשונה שמתי לב להבדל במשך כל הטריפ.לא ידעתי למה לצפות,וציפיתי לקבל LSD,כי LSD זה הדבר היחיד שחוויתי לפניו.אם ablonelsd הייתה מוכרת LSD 25,לא היו קונים לונדורים אחרים.זה הכל,זה כל כך פשוט.
    לא רואה שום סיבה לקנות את המוצר של ablonelsd.כשמוצרים כמו הבלאק אמבר צוברים כל כך הרבה פופולריות ,זה בגלל סיבה מסויימת,וחברי פורום פה גם יגידו לך שהבלאק אמבר זה הLSD הכי טוב שהם נתקלו בו.אל תחשוב שהמציאו פה מוצר נחות של ונדור לא מוכר,תבדוק את העובדות לפני.
    נסיון בתחום הזה זה אחד הדברים החשובים שיש,וכשיש לך פה בפורום אדם כמו שולגין שצורך LSD כבר 20 שנה,אז כן,תקשיב לו,כי תאמין לו שהוא יודע "קצת" יותר ממני וממך.

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אשאל שוב, אפשר לראות את התוצאות של הבדיקה? איפה הדו"ח שקיבלת? אתה טוען ששלחת דגימה למעבדה, טוען שקיבלת תגובה שאומרת שהחומר שנבדק הוא LSD. אם אכן בוצעה אנליזה, חייב להיות דו"ח כרוֹמטוֹגרפיה. איפה הוא?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!