1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרהההה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י סולידי, ‏17/4/17.

1. סולידי

סולידי חבר חדש

לייקים:
    0
    הסיפור הולך ככה :
    טוב אז ככה לפני כמה חודשים התנסיתי בפעם הראשונה באסיד .
    נסענו עם האוטו שלי אני ועוד שתי חברים טובים למסיבה בדרום ותכננו להידלק. החברים שהיו איתי מנוסים והרגשתי בטוח לעשות את זה איתם .
    בדרך למסיבה עצרנו באיזה תחנת דלק , ראינו שם איזה בן אדם דלוק רצח ששאל אותנו אם אנחנו מסודרים , התארגנו ממנו על 3 קרטונים ב150 שקל שהוא טען קוראים להם שיבה (shiva) משהו כזה . אחד מהחברים הציע שניקח כל אחד שפיץ מהקרטון הוא אמר שזה לא יעשה לנו כלום . מהתחנת דלק המרחק אל המסיבה היה שעה בערך , מפה לשם נפתחה לכולנו דלקה ממש חזקה והגענו למצב שאנחנו מסתובבים משהו כמו ארבע שעות בכבישים בדרום ולא מצליחים להגיע למסיבה . עד עכשיו אני מרגיש הרגשה מאוד חזקה של חשמל כל זה ועוד לא הגענו למסיבה , אה ושכחתי לציין שזאת מסיבה ראשונה שלי .
    בקיצור אחרי הרבה זמן על הכביש הצלחנו להגיע למסיבה כבר היינו ממש דלוקים . איך שהגענו הייתי חייב לרדת מהאוטו ולהשתחרר קצת , הלכתי לכיוון הרחבה ושם קיבלתי חתיכת שוק , זה היה נראה כמו גן חיות ולא מצאתי את עצמי שם . מפה לשם אחרי קצת סיבובים עם החברים בטבע להירגע הבנתי בערך איפה אני נמצא רקדתי קצת השתחררתי אבל במשך כל המסיבה הטריד אותי מאוד העניין שהיינו מאוד רחוקים מהבית ואיך נצא מפה ואיפה אנחנו נמצאים בכלל . אחרי כמה שעות יצאנו משם לכיוון הבית , הרגשתי מאוד מבולבל . לא הצלחתי לישון שלושה ימים אחרי המסיבה הזאת , אבל בסוף עברה ההרגשה והמשכתי האלה . כמה חודשים אחרי המסיבה ( המסיבה הייתה ביולי 2016) התחילו צוף אצלי הרבה מחשבות בראש , סתם מחשבות לא חשובות , הלכתי לראות רופא שאמר שיכול להיות ומדובר בOCD ורשם לי תרופות . מכיוון ואני לא רוצה לקחת תרופות ואני מאמין שאני יכול לצאת מזה לבד לא לקחתי את התרופות , ועקב המצב הזה נכנסתי לדיכאון וחרדה . עכשיו אני מרגיש ממש לא דומה לעצמי ומרגיש מוזר , בתקופה האחרונה אני לא מצליח לעשן לא ירוק ולא חשיש זה פשוט עושה לי רע מנתק לי את הגוף מהנפש ( הרגשה מוזרה מאוד) ואני לא מצליח להנות מעישון בכלל . גם צצות לי מלא מחשבות על המסיבה ועל הדלקה ההיא למרות שבתכלס עברתי את זה כבר אבל זה עדיין לא עוזב אותי . מאז הייתי בעוד כמה מסיבות וניסיתי md והיה לי ממש כיף . מישהו יכול לייעץ לי איך להמשיך הלאה מהחוויה הזאת שלא משחררת ממני ? אני ממש רוצה להתגבר על זה ולהמשיך בחיים שלי כרגיל כמו שהיו כי עכשיו זה ממש לא מרגיש ככה . עצות מישהו בבקשה ?
    תודה לעוזרים .

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    ספורט, שינה טובה, תזונה, תעסוקה, חברותה, אלו ההמלצות הסטנדרטיות המובנות והטובות ביותר מעצם טבען, מעבר לזה שיחות נפש עמוקות עם חבר קרוב / איש משפחה / פסיכולוג / פסיכיאטר... זאת במידה ואתה לא מעוניין להשתמש כרגע בתרופות, מעבר לזה אם תרגיש שהמצב מעיק עליך אתה בהחלט יכול לשכול להשתמד בתרופות הן סביר להניח יקלו על חלק מהסימפטומים הלא קלים שאתה מרגיש ואם הזמן יתכן שלא תצטרך אותם.

בכל מקרה בהצלחה, תרגיש טוב. ובאמת קשה לפעמים למצוא את עצמך על lsd כמו איפה אתה ושלפני שנייה חשבת על משהו ובכלל שכחת וכד, לי זה קורה הרבה זה לא משהו ייחודי אז שזה לא ילחיץ אותך.

3. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    וואוו אחי ! דלקה ראשונה שלך עשית את ה shiva??? יש לך מושג כמה אני וחברים שלי מחפשים את הבנאדם פה בצפון? הקרטון היה כתום? שתדע לך שהשיבה הזאת שלקחת היא לאנשים מנוסים מאוד.. אני וחברים היינו מאתרים אנשים ברחבות לפי הקרטונים שמסתובבים שם דובונים - מחושמלים רצח היית רואה לכל דובון את הסביבה שלו חחח! חלליות - גם נגזרים על החיים שלהם! שיבות!?!? ואו אחי בנרות אנחנו מחפשים את השיבות האלה כמה חשמל יש בהם כאילו אתה בולע את שקע ותקע!

אבל לנושא גבר שכח ממסיבות נהל שיגרה יומיומית עשה מדיטציות תנסה לתקן את מה שעברת עם סיורים במוח תתנתק מסמים לגמרי אחי רק ככה אפשר להעביר את זה גם לי קרה פעם כזאת ואני מכיר את התחושה אמנם לא הלכתי לרופא אבל הטריפ היה חקוק לי בזיכרון ואז לא התקרבתי לזה במשך חודשים ארוכים עד שהחלטתי לתקן ומאז הכל נהיה טוב

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני לקחתי 3 מהם בחודש האחרון, בשפיצים או במכה, הכל תלוי באישיות ובסביבה.

5. סולידי

סולידי חבר חדש

לייקים:
    0

אז רגע הצלחת לצאת מזה על ידי חוויה מתקנת ? דלקה נוספת ? אני לא יודע אם אני מוכן עדיין לעוד חוויה כזאת .. אני כן מקווה בעתיד שאוכל להרגיש מוכן לנסות שוב . והצלחת לחזור לעצמך עברה כל ההרגשה ? השאלה שלי אם זה מצב שבדרך הזאת אני אוכל לצאת ממנו כי אני מרגיש ככה כבר כמה חודשים .

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    זה בדיוק הסיבה שאנשים לא מנסים דברים כאלו כי יש כאלו שזה יעשה להם טוב ויש כאלו שזה יעשה להם פלאשבקים והפרעות נפשיות

7. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    חלילה מה זאת השטות הזאת שאתה בשיא הטראומה לידחוף עוד אחד ... לעולם לא אחרי שזה עבר לי (תקופה של חודש חודשיים) עשיתי עוד פעם טיפה חלשה של 125 מיקרו ושם עם החברים הטובים שלי הצלחתי להפיק מזה חוויה אדירה ומאז אין לי בעיה עם אסיד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!