1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם זה נורמלי?

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י yoniponi, ‏21/4/17.

1. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לפני כשישה ימים הכנסתי את המיסליום לsgfc, כעבור יומיים התחילו לצאת פטריות. עכשיו יש רק שתיים-שלוש פטריות על חמש מהעוגות ועוד שתי עוגות שלא התחילו לצמוח. הפטריות שיש כבר די גדולות, ובחלקן כבר נפרד הראש מהגבעול לחלוטין.
    מצרף תמונות -
    https://anonimag.es/image/JT9sQW5
    https://anonimag.es/image/JT9sQWf
    האם זו צמיחה נורמלית? האם לקצור כבר את הפטריות שנפתחו ולהחזיר לעוד סיבוב של dunk and roll, או לחכות שיצמחו עוד (יש פינים קטנים)?
    @צחי, מה דעתך?

2. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    קודם כל, כל הכבוד על העבודה. בשביל פעם ראשונה זה יפה מאוד.

לעוגות יש צורה קצת מוזרה, תריח אותן. האם יש ריח מתוק/חמוץ או שהריח של פטריות טריות?

ממליץ לקצור את הפטריות שכבר גדלו בעזרת סקלפל או סכין (ולא לתלוש).

לוודא שבין השקיות (לא להטביע אותן, זה יכול לעכב) אתה מאוורר הרבה ומאפשר לעוגות להתאדות מהמים, זה טריגר מאוד חשוב.

עצם זה שיש פינים קטנים זה אומר שהכל בסדר, רק שבגלל שזה מזרק MS, הקצב בין כל הפטריות יהיה שונה.

תן להן עוד זמן, תמתין עם ה d&r, סבלנות זו המפתח. אתה בכיוון הנכון.

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    היי,
    למה הכוונה ב"צורה קצת מוזרה"? הריח שלהם מריח לי כמו פטריות, מזכיר שמפיניון.
    יש מצב שאני משקה יותר מדי באמת, אבל המד לחות מראה לי כל הזמן סביבות 70-80% וחשבתי שזה מעט מדי. מה שכן, זה מד דיגיטלי בשקל, אז הוא בטח לא מדוייק.

אתה אומר לקצור את הגדולות ולהשאיר את העוגות שיגדלו עוד בלי D&R? אז איך אני יודע מתי הזמן לסיבוב הבא?

תודה לך על כל העזרה (והמחמאות), זה פרוייקט מספק מאוד, למרות שהוא באמת מקשה על הסבלנות...

4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    הן קצת מעוותות. מד דיגיטלי לא שווה כלום, אתה יכול להוציא אותו משם.

אתה תדע שהסיבוב הבא מגיע כשכבר לא יצאו לך פינים חדשים.

5. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    כן, נראה לי מד אנלוגי זו הרכישה הבאה.
    לכוסות שלי הייתה צורה טיפטיפה קונית והעוגות לא עומדות לגמרי ישר על הפרלייט, אז אולי בגלל זה הן נראות לך מעוותות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!