1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

1p-lsd ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SaltyNippel, ‏21/4/17.

1. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24

אני רק ישאיר את זה כאן.... ואצפה לתגובה משולגין/doltaraneik

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין שום דמיון בין החומר הזה לבין LSD. הוא אומר בסרטון "צרכני LSD טוענים שההשפעה מאוד דומה". הצרכנים האלה ככל הנראה לא ניסו LSD מעולם וגם האסיד המודרני שהם צרכו מוטל בספק. חומר משעמם, לטעמי. חסר פואנטה ואופי. מסוג החומרים שאתה מנסה בגלל הסקרנות ופשוט ממשיך הלאה.

#2 שולגין, ‏21/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏21/4/17
  3. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    יש דרך להשיג אותו בארץ? כי ב DN הוא קיים אבל לפחות כרגע אני לא מתעסק בהזמנות משם..

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הוא קיים בקלירנט בשפע, אבל אם אתה מתכנן להזמין כדאי לנקוט באותם אמצעי זהירות כמו הזמנה מדארקנט.

5. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    עדיף להשקיע קצת וכבר להזמין משהו יותר איכותי.
    ניסיתי 100 מיקרו מהחומר הזה, ממש לא לסד. חומר די משעמם, בלי עומק, שום ויזואלים או מחשבות מעניינות.

פשוט גורם לך להיות "זומבי דלוק".

6. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    הקדמת אותי עם הסירטון הזה. אחלה שילוב בין שני החבר'ה. רואה סירטונים של שניהם מדי פעם. מה שמוזר זה שאדם מ-psychedsubstance אמר שהוא לא זיהה הבדל מיוחד בין החומר הזה לבין LSD-25. ושזה פחות או יותר אותו דבר. גרם לי לתהות בנוגע למהפכה שאתם מדברים פה. לא יודע בנוגע לחיבור למוזיקה שיש לאל אס די 25 שאתם מדברים עליו פה לא מבין בזה. הבחור מבין בפסיכדלים וזה מה שהוא טען. לא זוכר איזו דקה בסוף אבל הוא אמר את זה בעשר דקות אחרונות של הסירטון כשהם נתנו ריפורט.

7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    יש המון אתרי RC's שמוכרים אותו.
    אני לא מתכוון להיות שפן נסיונות ולצרוך את כל החרא הזה.אם כבר מישהו קיבל החלטה להזמין מהDN אז תזמינו משהו נורמאלי.יש המון חומרים בסגנון,ויש סיבה למה LSD נחשב לטופ של הטופ.

@SaltyNippel
    אל תתפשר ואל תטגן לעצמך את המוח עם הדברים האלה.כמו ששולגין אמר,כל עוד אתה מזמין את החומרים האלה אתה תצטרך להשתמש ב"שיטות" של הזמנה מהDN,אז אם כבר החלטת להזמין תלך על מה שנחשב לטופ של הדארקנט,ולא 1P LSD שנמכר באתרים מפוקפקים.עדיף כבר לחפש ברחובות.אה,רגע,ברחוב בכלל לא ידעו מה הם מוכרים לך.רק יחפשו לשמוע אותך מרוצה.מ1P LSD זה יהפוך לLSD 25 בפחות משניה,הכל תלוי במה אתה רוצה לשמוע.

8. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    כן אני מודע לעניין בכל מקרה זה רק מתוך סקרנות אני לא אתחיל לחפש אותו במיוחד ואני מסתפק בינתיים בקקי שמאכילים אותנו ברחוב כי אין לי גישה לשום דבר אחר

9. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    למה?

10. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    כי יש סיבה בוא נאמר שכרגע אני לא 100% עצמאי אלא יש גורם שלישי שיושב לי על הצוואר ומעיק ולכן אני לא יכל לקחת סיכון בהזמנה מה DN או להתערבב יותר מידי בסצינה ולהגיע לסחורה טובה יותר.. אם אתה יותר סקרן לעומק תוכל לישאול את השאלות בפרטי ואוכל לענות לך יותר לעומק

11. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    עם כל הכבוד שניסית את מה שאתה חושב שהוא אסיד "אמיתי", לא הייתי יוצא בהצהרות כאלה שכל מטרתן היא להגיד "אני עשיתי את החומר האורגינל ואתם לא".

דארקנט לא בא בחשבון עבורו, ולא, כנראה ש 1p לא יטגן לו את המוח.
    לא חייב להגיב בכל הזדמנות ולבאס אנשים שלא "זכו" כמוך. אין לך את הסמכות לכך ובעצם אין אף אחד בפורום שהוא בעל סמכות לדעת מה נכון ומה לא.

עשית פעם אחת סה"כ, היה לך כיף, לבריאות.

@SaltyNippel, החומר הזה נכנס לפקודת הסמים. יש בקלירנט מעבדה מגרמניה שמומחית בחומר הזה.

אני מסכים שכדאי לך לצרוך אותו ולא חומרים אחרים מאחר ואין לך גישה ל DN.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.
  12. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    דיברת לעניין מודה לך אבל אם הייתי מוכן להסתכן בהזמנת חומר לא חוקי מגרמניה כנראה שכבר הייתי מתעסק ב DN

צחי אוהב/ת את זה.
  13. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    לא שמתי לב שאתה מחפש את החומר בארץ, צר לי.

אני ניסיתי אותו בארץ, רק משום שאני מכיר מישהו שהזמין אותו ובנוסף היה רשום עליו 1p-LSD.

14. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מה?
    איזה הצהרות?
    המטרה של התגובה היא ממש לא "אני עשיתי את החומר האורגינל ואתם לא".איך הגעת לזה לעזאזל?כל המטרה של התגובה היא נטו לטובת הבחור שפתח את האשכל.ממש לא באתי לבאס אותו,אני אומר לו מה שיש.למה לעזאזל לצרוך 1P LSD אם הדארקנט מציע חומרים הרבה יותר איכותיים?
    ומה זה בדיוק "אין גישה לDN?" איזה גישה כבר צריך?מה זה מועדון סגור?
    גם סבתא בת 80 יכולה להזמין משם.יש יותר סיכון מלקנות מאנשים ברחוב מאשר להזמין מהDN.

אני כבר רגיל לתגובות האלה,אבל אתה נתת פה RKO OUT OF NOWEHERE ידידי.

15. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    הוא לא יכול להזמין מהדארקנט, סיבותיו איתו.

אתה ניסית את ה- 1p?

16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה שהוא לא יכל להזמין זה עניין אחר .לא ניסיתי ולא מתכנן לנסות גם.אתה בעצמך כתבת שזה חומר משעמם חסר פואנטה שגורם לך להרגיש כמו "זומבי דלוק".

ראיתי איך האסיד שיש בארץ גורם לאנשים להתנהג,זה הספיק לי.אם הדרך היחידה שלו להתארגן זה לקנות מאנשים במסיבות טבע או w/e,אז חבל.למזלי אני לא במצב של לתת השוואות בין 1PLSD שנמכר באתרים מפוקפקים ל"LSD" שנמכר בארץ.

אשמח גם בפעם הבאה שתקרא את התגובה של יותר בעיון לפני שאתה כותב דברים בסגנון של התגובה הקודמת.

17. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    צר לי אם נפגעת זו לא הייתה הכוונה.

התגובה שלי נבעה מכל ההשתלשלות בפורום ולא רק מהאשכול הזה.

יש מין הרגשה שיש שחושבים שהם ניסו אסיד שאף אחד אחר לא ניסה והם לא לוקחים בחשבון s&s, ציפיה, פלסציבו.

אולי באמת יש באצ'ים עם אחוז טוהר גבוה יותר, אבל להגיד בוודאות אובססיבית שאין היום לסד... לא השתכנעתי.

cannabisnaut ו-פטריה צבעונית אוהבים את זה.
  18. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    סבבה,אני ממשיך לדבוק בעמדה שלי לחלוטין ויש לי הרבה סיבות לכך.
    שבת שלום ידידי :)

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אפשר לטעון שאדם חווה אפקט פלסבו פעם\פעמיים, לא על למעלה מ-200 טריפים שהשפיעו בדיוק אותו הדבר. אתה יכול להגיד דבר כזה על החומרים שאתה צורך, שכולם בוודאות אותו חומר? אני יכול. זה מה שהיה בשנות התשעים, חומר אחד. תמיד משפיע בדיוק באותה צורה. למה כל כך קשה לך לקבל את זה שיש חומר אחד ספציפי שלא יצא לך לנסות? יש הבדל עצום בין החומרים שמסתובבים היום, כולם נמכרים כ-LSD, וכל אחד מהם משפיע בצורה אחרת לגמרי על המוח. חוויתי עשרות טריפים שלא היה לי מושג מה לקחתי ועפתי לכל הרוחות. נכנסתי לטריפים בלי שיטות שיווק שמכרו לי ובלי ציפיות. כולם היו בדיוק אותו חומר.

החומר ש-doltaraneik צרך זה LSD, בדיוק אותו חומר שצרכתי בשנות התשעים. את זה הרגשתי לבד, אף אחד לא אמר לי שזה אותו חומר. פשוט הרגשתי את זה. ככה זה כשהאסיד אמיתי. אתה מרגיש את זה בכל חלק בגוף. לא מייצרים אותו היום בגלל מיליון סיבות. אף אחד לא מוכן להסתכן בשבילך או בשביל צרכנים אחרים, בזמן שהשוק רווי בחומרים שעלות הייצור והסיכון שכרוך בזה הם זולים בצורה מגוחכת. מרוויחים על הכימיקלים האלה מיליונים, למה שיסתכנו בלהשיג חומצה ליסרגית וכימאי שיודע להתעסק עם ארגוט.

האדם היחיד שיהיה מוכן לקחת סיכון בסדר גודל כזה הוא כימאי אורגני שצרך את החומר המקורי, וזה תמיד יגיע ממקום טהור. ע"ע טים סקאלי ולאונרד פיקארד. למה לא שומעים על מעצרי LSD מאז פיקארד? לאן נעלמו כל היצרנים? אני אגיד לך, אין! החומרים שמסתובבים היום לא מעניינים אף אחד. הם לא מהווים איום, הם לא מסוגלים לחולל מהפכות.

אני מבין את הסקפטיות שלך חבר, אבל אתה צריך להסתכל על התמונה הגדולה. לאף אחד אין שום אינטרס לייצר היום LSD. האנשים האלה בפנסיה, בכלא או עברו לעולם טוב יותר. פיקארד היה האחרון. מי שמייצר את מה ש-doltaraneik זכה לנסות עובד מאוד קשה בשביל לייצר באצ'ים מאוד קטנים וזה מחולק ל"חבר'ה". אין לי מושג אם הוא כימאי מנוסה או שלמד לבשל ממאסטר, אבל זה LSD-25.

ועוד דבר, הבלאק אמבר נבדק במעבדה ונמצא חומר פעיל 70 אחוז. כלומר מוצר מזוהם. ולכל הדעות, כל מי שניסה אותו אל מול מוצרים אחרים שנבדקו במעבדה ונמצא בהם למעלה מ-95 אחוז חומר פעיל, יגיד לך שהבלאק אמבר בכמה רמות יותר טוב. התיאוריה שלי היא שהיצרן שמייצר את הבלאק אמבר הוא היחיד שאומר את האמת לגבי איכות המוצר שלו. וגם הוא רחוק מלהיות LSD.

20. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    בדיוק! חותם על כל מילה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!