1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להנות מקנאביס אך לא מצליח

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י FattyPotter, ‏23/4/17.

1. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    טוב אז ככה, הסיפור שלי מתחיל לפני חצי שנה , החלטתי עם חברים שמנסים לעשן , קנינו גרם , התחלקנו 3 אנשים ועישנו כולנו ביחד איזה 0.4 עם פארש (בקיצור פייסל) , ההרגשה שלהם הייתה ממש טובה , ולי היה חרא ממש , הרגשתי לא נוח , אחר כך ניסיתי שוב כמה פעמים ואותה הרגשה , אמרתי לעצמי , למה שאני יעשה את זה לעצמי? הרי אני לא נהנה...

ניסיתי שוב ב4.20 כי כמובן ... 4.20 וכל מילה מיותרת , בקיצור ישבתי עם עצמי בבית , גלגלתי 0.2 בתוך פייסל , עישנתי 3 שאטות לקחתי 10 דקות , לא ממש הרגשתי משהו רציני , רק קצת עייפות בגוף ועיניים נסגרות , לא איזה תחושה כיפית או משהו , אז לקחתי עוד 3 שאכטות והתחלתי להיות פרנואיד , לא היה לי כיף העיניים שלי כמעט נעצמו לגמרי ובקושי יכולתי לזוז , היה תחושה נוראית...

אני באמת כבר מתוסכל.. כולם נהנים מזה, אומרים שהם נרגעים , כיף להם מצחיק , זה בדיוק מה שאני צריך בתקופה הזאת בחיים שלי ואני לא מצליח לקבל את זה מהקנאביס , למישהו יש טיפים? עזרה? זה מדכא ממש... באמת שניסיתי , אבל אני כבר לא יודע אם אתן לזה עוד צ'אנס.
    ,

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    פרנויות, תחושות מוזרות ושאר ירקות
    קשורים ב "סטייט אוף מיינד" שלך.

הקנאביס הינו מעצים תחושות
    ויקצין טעם ורגש ותחושות.

אז גם להרגשה הרעה ו"הפחד" שאתה הבאת איתך טרם הצריכה.

אם אתה שואל אז מה לעשות עם זה
    תלוי בך אם רוצה להתמודד נסה מוקף בסביבה עליה אתה סומך ומרגיש בטוח בחברת ו/ה/ם/ן

ואם חושב שמה שחווית יישנה
    אל תעשן

canna420 אוהב/ת את זה.
  3. Yat

Yat חבר חדש

לייקים:
    3
    צריך להתחיל מזה שקנבאיס לא מתאים לכל אחד, תנסה לעשן כמויות קטנות יותר ואז להעלות בהדרגה
    בנוסף, יכול להיות שהוויד שעישנת היה חזק יותר מאחרים שעישנת לפני.
    ושוב אומר קנאביס לא מתאים לכל אחד.

4. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אל תחפש את הסטלה תן לה ליכנס בעצמה אל תחכה לה אל תישב ותגיד לו מתי הוא נכנס תעשן ותזרום עם הראש שלך. ותמיד יש אופציה של לעשן בבאנג שהשפעה יותר מיידית .מומלץ גם לעלות את המינון כי גוינט של 0.2 זה כלום

5. wwwww

wwwww חבר חדש

לייקים:
    8
    ניסתה לעשן את זה בדרכים אחרות לא
    גוינטים אולי זה יבוא לך בטוב

6. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    potter צודק ב100% תבוא רגוע אל תחשוב על המקרים שקרו תפתח דף חדש עם הקנאביס ותמיד תזכור שכלום לא יכול לקרות ומקסימום חצי שעה-שעה זה עובר.
    יש מצב שגם הזן שקנית לא מתאים לך אז תנסה להשיג משהו אחר לפעם הבאה שאתה בודק...
    אני במקומך הייתי שם לי איזה סרט מצחיק שאני אוהב כוס קולה קרה ופייסל ממש קטן (אפילו 0.1) רואה איך זה משפיע, אולי הבעיה במינונים.
    בן כמה אתה אם אפשר לשאול ?

Potter אוהב/ת את זה.
  7. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    בן 18 בקרוב , ניסיתי שוב מהפעם האחרונה , הפעם הייתי יותר picky , הזמנתי מהטלגראס סאטיבה , ואני חייב להגיד , זה היה מהנה בצורה לא נורמלית , התחלתי לדבר יותר , להיות שמח , היה תחושה זורמת , פחות רוגע , יותר רצון לקום ולהתחיל לרקוד , היה מטורף לגמרי , כנראה פשוט אינדיקה זה לא בשבילי....

Potter ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  8. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    ברוך הבא :)

Potter אוהב/ת את זה.
  9. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    עוד חבר שהצטרף

Potter אוהב/ת את זה.
  10. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    מצד אחד כיף לשמוע שנהנת
    מצד שני החלק הבאמת מפחיד זה עלויות מהיום ועד 120 או לגליזציה או גידול עצמי
    מה שיגיע קודם;)

11. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    תאמת , שהרבה לפני שהתחלתי לעשן כל העניין של הגידול מאוד עניין אותי , יכול להיות שאני אגדל בעתיד , לא יודע... בינתיים מנסה לא לעשן הרבה כדי לא להישבר כלכלית , פעם בשבוע - שבועיים יכול עוד להיות בסדר.

12. גרביים

גרביים חבר חדש

לייקים:
    5
    אם תעשן ברציפות יהיו פחות תחושות קשות, כל פעם אתה כאילו מתחיל מחדש מקבל כאפה.
    עצה ממני, תעשן למוות לא משנה פרנויות, לך לישון וקום בבוקר ומיד תמשיך לעשן. תבנה סיבולת. ביום הבא כבר תרגיש רק הנאה.
    #BONGLORD

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!