1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

DMT - טריפ ריפורט

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י CostaElMalek, ‏23/4/17.

1. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אהלן חברי הפסיכונאוטים,

לפני קצת יותר משבוע נפלה בחלקי ההזדמנות לנסות משהו שאני מפנטז עליו בערך מאז שנכנסתי לעולם הפסיכדלי, משהו ששמור בדר"כ רק לפסיכונאוטים ה"כבדים", משהו שמוצב אי שם למעלה בליגה של הגדולים, אם לא הגדול ביותר, והמשהו הזה הוא -DMT.

לפני שאתחיל בתיאור החוויה יש לציין שלא הייתי בטוח אם אפשר לכתוב בכלל טריפ ריפורט על חוויה שאת רובה איני זוכר, ושאת החלקים שאני כן זוכר, לא ניתן לתאר במילים, לכן החלטתי להתמקד ב-"לפני" ו-"אחרי" ומעט בחוויה עצמה. מי שצרך DMT ודאי מבין את הקושי שבתיאור הדבר.

כל ההתארגנות היתה די ספונטנית. החתול של חבר יקר שלי הציע שנעשה והחלטנו ללכת על זה. בשל הספונטניות של האירוע - בהתראה של פחות מ-24 שעות, לא היה לי זמן די רב להכין את עצמי מבחינה מנטלית, אז דחסתי כמה שיותר הרצאות של טרנס מקנה בנושא ה-DMT בזמן הקצר שהיה לי- מה שהעצים עוד יותר את הציפייה וההתרגשות לקראת החוויה.

הגעתי לביתו של החבר (שהוא מנוסה ב-DMT, אך לא עשה כלל כבר חצי שנה), התיישבנו ואני הצעתי שהוא יעשה ראשון כדי שאוכל להביט בו מהצד והוא כבר ידאג לספר לי מה עבר לכשיחזור. יש לציין שחברי התרגש אף יותר ממני, בשל העובדה שהוא ידע לקראת מה הוא הולך.
    אחרי שהוא חזר לעצמו שאלתי אותו בהתרגשות: "נו?" והוא ענה ללא היסוס: "אתה חייב לנסות עכשיו כדי להבין, איני יכול להסביר במילים". העמסתי את הצ'אנגה על המכשיר (100 מ"ג), אחזתי אותו, ובעודי רועד בכל הגוף ופעימות הלב שלי מגיעות ל-200 BPM, החלטתי להתעשת ולקחת שאכטה רצינית. כבר בשאכטה הראשונה שמתי לב שהעולם מסביבי מתחיל להשתנות (DMT עולה מאוד מהר, תוך שניות), אך ידעתי שצריך "להפיל" את כל מה שנשאר במכשיר ולקחתי את השאכטה האחרונה, השארתי בריאות ונשאבתי לתוך עולם אחר.
    צר לי שאיני זוכר את רוב החוויה, אך הדברים שאני כן זוכר הם ויזואלים מטורפים שלא קיימים באף פסיכדל. צבעים שלא מהעולם הזה נעים מקצה לקצה במהירות מטורפת. המוח לא מספיק לקלוט את קצב האירועים, מה גם שהייתי פשוט המום מהמחזה שנגלה לעיניי. ההרגשה היא גם של "חזרה למקום מוכר" - משהו שאיני יכול להסביר.
    כשחזרתי, סיפרתי לחבר שלי שהיה מדהים וכי אני מעוניין לנסות שוב בכדי להגיע ל-Breakthrough שטרנס מקנה מדבר עליו. החלטתי לאכול 2 גרם חרמל ע"מ להעצים את החוויה ולהפוך אותה לאיטית יותר וכן להעלות את מינון הצ'אנגה ל-130 מ"ג. כעבור שעה הפלתי שוב, ואז התבררה לי גודל הטעות שעשיתי. אמנם לא נשאבתי לחלוטין למימד אחר, אך כן הרגשתי בנוכחות של יישויות אפלות סביבי ובמשך כמה דקות (שנראו כמו נצח), אמרתי לעצמי בלב: "מה עשיתי? איך אני יוצא מזה? אני מבטיח שלא לגעת באף פסיכדל בחיים" ואז נזכרתי בהרצאות של טרנס מקנה והזכרתי לעצמי שזו רק המולקולה ושהכל יעבור במהרה. ואז, ממש באותו רגע, הכל השתנה וכאילו יצאתי מגיהנום לגן עדן. מאוחר יותר סיפרתי את שאירע לחבר (שלו היתה חוויה אף יותר מבעיתה משלי, עם פריצת דרך מלאה לחלוטין).

המסקנה שלי:
    מאוד נהניתי ואיני מתחרט על כלום, גם על החוויה השניה והפחות נעימה שהיתה לי. גילוי נאות: בהיותי אדם רציונלי המתבסס על לוגיקה, היקשים ומדע הייתי סקפטי נורא בנוגע לקיומם של מימדים אחרים. אמנם תיאוריית המיתרים ושאר תורות בפיזיקה הגורסות כי יש יותר ממימד אחד למציאות לא היו זרות לי, אך עד לאותה חוויה קיבלתי אותן כתיאוריות בלבד. כיום אני יודע בלב שלם שיש מימדים מקבילים מעבר למה שאנו מכירים. התיאוריה שלי היא שה-DMT פותח צוהר למימד אחר, ממש כמו פריסקופ המותקן על צוללת והמאפשר לאדם הנמצא בפנים לקבל הצצה אל העולם שמחוץ למים. אני קיבלתי הצצה וזה הספיק לי, לפחות לעוד כמה שבועות;)

שבוע טוב..

#1 CostaElMalek, ‏23/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏23/4/17
  2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תודה על השיתוף חבר , נהנתי לקרוא !
    בהחלט נשמע מטורף.חבל שאתה לא זוכר מהחוויה הרבה,הייתי רוצה לקרוא מה ראית שם :)
    ועד לפני כמה זמן התווכחת איתנו על מימדים מקבילים :)
    כמה זמן נמשך הטריפ ?

צחי ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  3. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כן זאת הבעיה עם DMT, המוח לא מסוגל לעבד את כמות המידע שהוא חווה, מה גם שאין לו היכן לאחסן את רוב החוויות כי הן אינן מקושרות לאירועים הנתפסים בחושים הרגילים.
    טרנס מקנה טוען שבכדי לזכור את החוויות יש לעבור טריפ DMT בהילוך איטי, וטריפ DMT בהילוך איטי הוא אייוואסקה.

החוויה הראשונה נמשכה כ-7 דקות והשניה כ-10 דקות, אך לזמן הליניארי אין חשיבות כיוון שבמימד המקביל אתה מאבד תחושת זמן. אני יכול להגיד לך שהחוויה הראשונה הרגישה לי כמו 2 דקות ואילו השניה כמו 30.

4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    נשמע מטורף, נהניתי מאד לקרוא !

בהחלט אי אפשר לזכור את מה שעוברים בדיאמטי, מהסיבה הפשוטה שהחוויה הזו לא שייכת למימד שלנו או לעולם שלנו, מה שזה לא יהיה, ולמוח האנושי אין כלים לתפוס את מה שחווה.

זו מבחינתי ההוכחה שהמימד הזה אמיתי, הרי המוח לא יכול לייצר דימיון (קשה לקרוא לזה דימיון, הצבעים שרואים לא קיימים בעולם החושים המוכר לנו, לא הדמויות ובעצם כלום) כזה ולאחר מכן לא לזכור אותו, משמע החוויה לא מתרחשת במוח.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  5. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    דבר ראשון מאוד נהניתי לקרוא את הסיפור שלך!
    רציתי לדעת מה זה הפריצה דרך הזאת? הרי לDMT יש את ה 3 שלבים לא? ויזאולים מטורפים >רגל בעולם שלנו רגל בעולם אחר עם דברים שיכולים להיות מאד מפחידים> ופריצת הדרך אל המימד של הישויות לא?
    בכל מקרה לא ניראה לי שאתנסה בDMT לפחות לא לפני כמה שנים טובות של כל מיני פסכדלים למינהם

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נשמע חשמל אמיתי

7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    עלו לי כמה שאלות נוספות :
    במהלך הטריפ,לפי מה שכבר הבנתי,אתה לא נמצא איפה שאתה.זאת אומרת,החדר שאתה נמצא בו לא משתנה,אתה פשוט נשאב למקום אחר לחלוטין,נכון?
    מה שומעים ביקום המקביל הזה? אם מישהו ידבר איתך תוך כדי הטריפ,אתה תשמע אותו?אם לא,אז אילו צלילים קיימים במימד ההוא ? ניסיתם להאזין למוזיקה תוך כדי ההשפעה?

:)

8. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    לא שמעתי בעבר על החלוקה הזו אבל היא מעניינת. אני הייתי מגדיר את זה כשלב ראשון לפני הפריצה והשלב של אחרי, שני עולמות כמעט שונים.

ולגבי ההתנסות, הייתי רוצה להוריד מההילה המפחידה של הדיאמטי, לא שהוא לא מדהים אבל אני לא חושב שצריך שנות ניסיון בפסיכדלים בשביל להתנסות, מבחינתי זה לא פסיכודל, זה מפתח לעולם אחר. אם בן אדם מספיק חזק מנטלית אין סיבה שהוא לא יתנסה לפחות במינון נמוך. החדשות הטובות הן שהטריפ מאוד קצר ולא זוכרים את רובו. החדשות הפחות טובות הן שאם אתה "פורץ" הלאה, לזמן לא תהיה משמעות, זה יראה כמו נצח וזה די יכול להלחיץ.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מדהים! אתה מרגיש שחזרת עם תובנות כלשהן?

10. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    התובנה היחידה (אך המשמעותית) איתה חזרתי היא הידיעה שיש "משהו מעבר". השאמאנים בדרום אמריקה קוראים למקום הזה "משכן הנשמות והאבות הקדומים", הדתות התיאולוגיות מכנות את המקום הזה בשם "העולם הבא" או "החיים שלאחר המוות", המדענים מכנים את המקום הזה בשם "מימד מקביל". מה באמת המקום הזה? איני יכול לומר בודאות, אך אני יודע בסתר ליבי שמדובר במקום שמתקיים מעבר למה שהמוח שלי מסוגל לייצר. מקום "ממשי", או כמו שטרנס מקנה היה אומר: "המקום שאליו אתה מגיע ב-DMT קיים והיה קיים שם עוד לפני שגילית אותו (אולי מאז ומתמיד ולנצח), הישויות שפגשת נמצאות שם גם בזמן שאתה לא על DMT. DMT פשוט פותח צוהר באופן זמני לאותו מקום ונותן לך הצצה. לא לוקח אותך לשם, אחרת לא היית חוזר, אלא רק הצצה מבעד לוילון"

מבחינתי מדובר באירוע המשמעותי ביותר של חיי, לא פחות. הגילוי הזה גדול יותר, מבחינתי, לגילוי שיש מושבת חייזרים על פני מאדים (אם יש) ומדהים יותר מבחינתי מאשר פלישה של חייזרים כמו בסרט מדע בדיוני".
    בהיותי אדם אגנוסטיקן על גבול האתאיסט, זו היתה חוויה מטלטלת בעבורי שיקח לי עוד המון זמן לעכל אותה.

Hagbard, cannabeast ו-שולגין אוהבים את זה.
  11. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    תלוי במינון. בפעם הראשונה הייתי חצי כאן חצי שם. הייתי מודע פחות או יותר למתרחש סביבי אך הייתי נורא נפעם לנוכח המראות שנגלו לעיניי שבמובן מסוים "לא הייתי כאן". בסרטון הוידאו של החוויה שלי ניתן לראות שאני שוכב בפה פעור במשך 7 דקות מבלי לזוז.
    בחוויה השניה, בה המינון היה גדול יותר (ובהשפעת החרמל), כבר נגעתי במה שמכנים breakthrough, אך לא חוויתי אותה במלואה (כמו חברי הטוב והיקר שהיה איתי). במהלך אותה חוויה כמעט ולא הייתי בעולם הזה בכלל, אך לקראת הירידה, התחלתי להבחין בסביבה המוכרת של החדר בו שהיתי אם כי התפיסה שלי היתה מעוותת לחלוטין. לדוגמה: הסתובבתי בכדי להסתכל על חבר שלי ואשתו והם פשוט לא היו שם. יכלתי לשמוע אותם מדברים ברקע, אך הם פשוט לא היו בחדר.

הכל ולא כלום. מבחינת החוויה שלי לפחות. מצד אחד שמעתי במעומעם את המתרחש סביבי, אך מצד שני הייתי יותר קשוב ל"קולות" סביבי ("קולות" במרכאות היות וקשה להגדיר בדיוק מה זה היה. אתה שומע משהו שהוא פחות בר תפיסה באמצעות חוש השמיעה שלנו).

בפריצת דרך מלאה אתה לא תשמע כמעט כלום מהמתרחש סביבך. אולי משהו במעומעם. הצליל היחיד שאני זוכר הוא הצליל שליווה אותי בתחילת הטריפ- מין צפצוף ארוך העולה בקצב מהיר.
    בטריפ הראשון האזנתי למוזיקה. בטריפ השני בחרתי בשקט- בכדי לשים לב יותר למתרחש סביבי ללא הסחות דעת.

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  12. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    נשמע מרתק!
    מדהים איך חוויה כזאת של 10 דקות יכולה להיות החוויה הכי עוצמתית בחיים שלך...

פטריה צבעונית ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  13. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    התיאור מזכיר מאוד חוויה של סלוויה דיווינורום

14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אמנם טרם זכיתי לנסות סלוויה ואיני יכול להשוות, אך ממה שהבנתי מאנשים שכן ניסו, הדבר היחיד שדומה הוא אורך הטריפ ורמת הדיסוציאטיביות שלו. @שולגין אתה ניסית את שניהם, תוכל להרחיב קצת על הדמיון ביניהם?

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אי אפשר להשוות, שני חומרים שונים לגמרי. אנשים נשענים על תיאורים וחויות של אנשים אחרים בלי לקחת בחשבון שיש הבדל עצום בין החומרים. אני מתכוון להבדל בין DMT ל-DMT או סלוויה לסלוויה. אין דרך לדעת מה אדם צרך ולמה הוא מתאר את החוויה שלו בצורה שהוא מתאר.

זה כמו שאני מתאר לאנשים חוויות מטריפים שלי והם אומרים שהחוויה שלהם הייתה מאוד דומה. אדם שחווה טריפ מתאר משהו שגורם לאנשים לצייר תמונה אחרת לגמרי בראש, שלא דומה בשום צורה לחוויה שלו. אנשים רוצים להאמין שהם צורכים\צרכו בדיוק את אותו החומר. וגם במקרים שכן, עדיין החוויות בין אדם לאדם עשויות להיות שונות מקצה לקצה.

החוויה שלי עם סלוויה היתה חסרת משמעות. לא רעה, לא טובה, פשוט ממש מוזרה. הגעתי למקום שנראה בדיוק כמו החדר שהייתי בו, אבל היו בו אנרגיות מאוד אפלות. הכל סביבי נראה כאילו העולם קפא לכמה דקות. התחושה היתה לא נעימה. הרגשתי שסחטו לי את המוח וזרקו אותי לדלי מלא במים. לא ניסיתי שוב, לא התחברתי לזה.

החוויות שלי עם DMT (בדגש על חוויות) ברוב הפעמים משגרות אותי למקום מאוד ברור ולא ברור. כלומר ברור מבחינת מה שאני רואה מול העיניים, לא ברור מאיפה המוח שלי שואב את המידע בשביל לבנות עולם כזה. הוא לא דומה לשום דבר שראיתי בסרטים או בדמיון. לא בכל הטריפים, כמובן. היו לי מספר חוויות שהייתי בבלאק אאוט מוחלט. הייתי בהכרה, אבל לא הייתי בהכרה. זה כמו להיות בתוך חור שחור.

היום אני כבר בקושי יוצא למסעות DMT. מרגיש שמיציתי אותו באיזשהו אופן. מצד שני, עשיתי ממנו מספיק :)

De_Vinci ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  16. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    סלחו לי שאני הורס את המסיבה על ממדים מקבילים וכ'ו.

זה שחווית טריפ וראית "משהו מעבר" לא הופך את זה לאמתי\נכון\קיים.
    אפילו עם טרנס מקנה ושמנים בג'ונגלים אומרים שזה נכון, זה עדיין לא הופך את זה לנכון.

שולגין מזכיר הרבה שמה שהוא חווה בטריפים שלו מקורם במוח שלו (מודע, תת-מודע וכ'ו..) כלומר המוח מייצר את החוויות.

אנחנו עוד לא יודעים אם העולם כפי שאנחנו רואים אותו במציאות הוא אמת או אשליה, אז להגיד את זה אחרי חווית טריפ? נראה לי יומרני מדי.

זה שהרגשת דברים מסוימים לא הופך אותם לאמתיים ונכונים, אפילו אם אתה ממש בטוח שכן.

חשוב לי לציין שאני בשום פנים לא מזלזל בתובנות שלך ובחוויות לא שלך ולא של אף חבר אחר מהפורום. מה שחווית שם רק אתה יודע, אני מכבד את זה ונהנה לקרוא טריפ רפורטס של החברים כאן.
    אני פשוט מתנגד לקביעה חד משמעית בנושא מציאות. בעקבות חומר פסיכואקטיבי, טיול להודו או מדיטציה. לי זה לא משנה.

אני כן מאמין שאפשר לקחת משם תובנות רוחניות להתפתחות אישית וכ'ו, אבל להסיק על המציאות בצורה כה נחרצת-זה עדיין לא.

בעתיד (או אולי כבר היום) למחקר במדעי המוח יהיה הרבה תשובות. ובשונה מתחושות זה יהיה ידע מדעי מבוסס.

בבקשה לא לקטול אותי
    באהבה לכולם

De_Vinci ו-עידו חדד אוהבים את זה.
  17. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    הסקפטיות שלך מוצדקת לחלוטין. מההיכרות שלי עם קוסטה, הוא האדם האחרון שהייתי מצפה ממנו לכתוב פוסט כזה ושהוא בטוח שקיימים מימדים אחרים וכו'

אני לא אנסה להסביר ו"להוכיח", זה לא אפשרי ולדעתי גם אין בזה צורך.

לגבי מה ששולגין אמר, אני מסכים איתו, אך כשזה מגיע ל- DMT, החוויה רחוקה מלהיות משהו שהמוח שלנו יוצר, אני מאמין שהוא גם יסכים איתי.

כשאני משוחח עם אנשים לגבי הנושא, אני אף פעם לא מנסה להסביר מה יש "שם", מה האיכות של המקום הזה ומה האופי שלו. הדבר היחיד שאני יכול לעשות הוא להמליץ לאדם להתנסות ולאחר מכן לנסות להבין עם עצמו מה בדיוק הלך שם.

זו גם הסיבה שאני מתעקש ש- DMT הוא לא פסיכודל, כלומר הוא כן במובן המדעי ההגדרתי שלו, אבל הוא שונה כל כך מכל החומרים האחרים שידועים לנו היום שפשוט אי אפשר להשוות אותו לשום דבר אחר, מכל הבחינות.

18. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146

לא צרכתי DMT בחיי,אבל אני לחלוטין מבין על מה צחי וקוסטה מדברים.יש לחומרים מסויימים יכולת לשגר אותך לעולם אחר.זה פשוט ככה.צריך פשוט לצרוך את החומר הנכון.
    זה כבר מעבר להזיות.אתה מרגיש שאתה כבר לא פה,אתה מטייל על חבל דק במקום לא מוכר וכל מעידה יכולה להפיל אותך לגהינום או לגן עדן,אבל אתה רחוק שנות אור מהמקום שאתה מכיר,מהעולם שלנו.כל מה שאתה מכיר נמחק,ואתה במקום חדש.אתה לא יודע איך לתפעל את המצב,ואתה רק נשאב עוד ועוד.אתה יכל להיות שם הכי מאושר שהיית אי פעם,ולהבין שהבנת הכל,ורגע לאחר מכן אתה יכל להבין שאתה נופל מתהום ולעבור תופת.אלו המקומות עם הכי הרבה אמת שיש,שמשנים אותך לתמיד אחי.
    הכל תלוי במה אתה צורך.אני לעולם לא הייתי חושב שאכתוב דברים כאלה,אבל יש חוויות שפשוט משנות אותך.המדע לעולם לא יסביר את זה.כמה שלא תדבר על כל מיני חלקים במוח,ונוסחאות,וניסויים,אין הסבר לזה.כשאתה נמצא בעולם אחר,כל הדברים האלה מאבדים משמעות.

אני יכל להבין את הטיעון שלך לחלוטין,כי עד לפני תקופה מסויימת גם אני הייתי חושב ככה וקורא לזה "שטויות של דלוקים".מאחל לכולם לחוות את זה,גם את הטוב,וגם את הרע.
    אוהב אתכם :)

19. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אני לא חושב שזה בהכרח עניין של דלוקים, אני התעסקתי בנושא והאמנתי בנושא עוד של ממדים וכד' עוד שנים רבות לפני עולם הפסכידליה, מה שכן אני גם לומד על כוחו הרב של המוח ואכן יש דברים בדבריו של מומין טרול, לגבי חוצנים וכד' בזה אין לי אמונה אלא הבנה בנושא שזה קיים באופן אבסולוטי לא צריך להיות גאונים כדי להבין שיש פה תרבויות קדומות בהרבה מאיתנו שביקרו כאן.

בכל מקרה, למוח יש יכולות עצומות ובסופו של דבר באמת הכל מתרחש שם בין אם מדובר בהזיה או באמת מוחלטת כך או כך שהקרדיט ניתן איך ורק למוח וליכולות שלו.

צריך לקחת הכל בערבון מוגבל תחת פסיכדליים, אני בשל האמונה שלי כנראה הייתי מסכים אתכם שיש שם משהו ושהחוויה היא לא סתם עוד סרט הזייתי, אבל לא הייתי לוקח את זה באופן אבסולוטי כנראה מסיבה אחת פשוטה שבין כה וכה אני מאמין בנושא קח שאין לי צורך שהמוח שלי יראה לי בהכרח דברים כדי לחזק את האמונה היא שם וכך היא תשאר כנראה עד סוף ימיי.

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  20. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24

"זו גם הסיבה שאני מתעקש ש- DMT הוא לא פסיכודל, כלומר הוא כן במובן המדעי ההגדרתי שלו, אבל הוא שונה כל כך מכל החומרים האחרים שידועים לנו היום שפשוט אי אפשר להשוות אותו לשום דבר אחר, מכל הבחינות."

פשוט הייתי חייב הזכרת לי איזה טראק שאני ממש אוהב:D
    https://soundcloud.com/boomshankar-...ull-version-va-trancefusion-1-by-boom-shankar

צחי אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!