1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא יודע מה לעשות לאחר עישון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי4, ‏25/4/17.

1. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקיי שלום לכולם אני אנסה להסביר את עצמי כמה שיותר טוב ולפרוק , אני לא יודע אם זה הכל בראש שלי אבל אולי למישהו היה מקרה דומה.
    לפני כמה ימים הייתי אמור ללכת לאירוע. לפני האירוע מרוב טיפשותי ואני מתחרט על כך , עישנתי ג׳ויינט עם כמות גדולה יחסית של קנאביס.. בכל מקרה בהתחלה היה בסדר אבל אחרי כ-עשר דקות קיבלתי בום , הרגשת high ,נכנסתי לאירוע , ואז קיבלתי סוג של חרדה , הגעתי קצת באיחור . הרגשתי שאנשים מסתכלים עליי והרגשתי שאני עושה לעצמי פדיחות כאשר בפועל אני לא חושב שבאמת עשיתי פאדיחות . בכל מקרה יצאתי משם כי לא יכולתי להישאר שם במצב הזה . ניסיתי לשתות מים בחוץ לשבת להירגע אבל הייתי בסוג של פאניקה או חרדה .. רציתי שזה יעבור לי. החלטתי ללכת לבית ולנסות להירגע בתקווה שלמחרת זה יעבור . קמתי בבוקר ומאז עד עכשיו אני מרגיש לא אני . אני מרגיש שהתחושות נעלמו אני לא מרגיש יותר רגשות כמו שמחה עצב וכדומה. יש לי גם סוג של לחץ בראש כזה לא יודע איך להסביר אבל שורה תחתונה אני מרגיש מאוד משונה . קראתי קצת באינטרנט ויש כל מיני דברים שראיתי אחד מהם נקרא ״ הפרעת דה ריאלציה , משו כזה .. אני לא יודע אם זה מה שיש לי אבל פשוט זה מלחיץ אותי כי באמת ככה אני מרגישו וקראתי שזה לא עובר וכאלה .. ובגלל שאני חייל אני לא יכול ללקת לקבן ולספר לו שעישנתי סמים מכיוון שאז אני יורה לעצמי ברגל .. ומצד שני אולי עדיף לנסות חוויה מתקנת שאולי תעזור למרות שלא נראה לי שזה מה שצריך לעשות . יש מישהו שזה קרה לו ? שזה עבר לו ?
    תודה מראש על הקריאה ותודה לעוזרים !

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    "עישנתי ג׳ויינט עם כמות גדולה יחסית של קנאביס.."
    קצת חרדה אחינו זה הכל, יקח קצת זמן שיעבור ההרגשות שאתה מרגיש אבל זה בהחלט יעבור ולא תתקע ככה.
    קח הפסקה מעישונים שבוע עם הרבה ספורט אוכל טוב וצא מהסרט הא חבר :)
    תאמין לי שאתה בסדר גמור פשוט קיבלת סטלה באטלה לפנים ועכשיו הגוף שלך קצת בסטרס :)

Yat, פטריה צבעונית ו-אנונימי4 אוהבים את זה.
  3. wwwww

wwwww חבר חדש

לייקים:
    8
    כמו שאמר החבר מלמעלה
    אבל במידה וזה ממשיך כדי לך להתיעץ אם רופא

אנונימי4 אוהב/ת את זה.
  4. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה על התגובות חברים ..
    עוד אנשים שאולי קרה להם ?

5. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    ברוך הבא :)----~~~ תעצום עיניים , תנשום טוב.. הכל בראש שלךך

אנונימי4 אוהב/ת את זה.
  6. lazy me

lazy me חבר חדש

לייקים:
    13
    כמו שאמרו לפני, ברוכים הבאים :)

מעשה שהיה כך היה:
    אני אדם שמעשן קנאביס די בקביעות כבר יותר מעשור. לפני שבוע, הלכתי לאסוף חבילת ספרים מאדם שאינני מכיר. עמא מה? חבר הציע לי שכטה קטנה לפני שיצאתי. תוך 3 דקות של הליכה ברחוב אני מתחיל להרגיש את החוויה שאתה מתאר למעלה, את אותה החוויה שהרגשתי אינספור פעמים. כולם מסתכלים עלי, יודעים שאני מסטול, אני הולך מוזר, הלב מתחיל לפעום, קצת מזיע.... בקיצור, קצת חרדה.
    הגעתי לביתו של אותו אדם.
    לפני שנכנסתי לקחתי נשימה עמוקה ואמרתי לעצמי: הכל בראש. תהנה. וכך באמת היה!
    הייתי מסטול מת, והמחשבות רצו לי בראש, אבל התייחסתי למפגש שלי עם אותו אדם זר כחוויה טובה ומעניינת. נזכרתי שגם אני מסטול, זה סבבה לגמרי. והרי זה בסך הכל וויד, מה כבר יכול לקרות?
    כשחזרתי לביתי הבנתי - שבאמת הכל בראש. ובין רגע החוויה הפכה להיות מעולה.
    תרגע.
    הכל טוב.

אנונימי4 אוהב/ת את זה.
  7. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    קודם כל תודה על הקבלת פנים החמה חח
    ובכל מקרה אני לא לחוץ מהסטלה שהייתה לי , זאת לא פעם ראשונה שאני מעשן פשוט אחרי המקרה הספציפי הזה אני כבר שבוע מרגיש תחושות של דה ריאלזציה ורציתי לדעת אם למישהו זה קרה ואיך ומתי זה עבר

8. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    הכל טוב אח, יום יומיים של אדישות והכל עובר.
    אל תתקע לבד בחדר ותקרא על מחלות מוזרות, אתה לא במצב הזה.

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  9. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    כבר שבוע אחי לא עובר ..

10. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    תנסה לפרט יותר מה עובר עלייך,
    אם זה "בלבול" "ניתוק רגשי" "טיפשות" "איטיות" ובכללי מצב רוח רע זה קרה לכולם אחרי שהגזימו ערב אחד, האיזון הכימי במוח של קצת השתגע ולוקח לו זמן לחזור.
    אם זה משהו יותר קיצוני אני בטוח ב99% שגם עם קב"ן יש לך חיסיון רפואי והוא לא יכול לספר לאף אחד.

11. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    מרגיש סוג של ניתוק רגשי ואפשר לומר איטיות וסוג של כאב ראש .. קראתי באינטרנט ויצאו לי כמה תוצאות של אנשים שעישנו וזה קרה להם וזה לא עבר .. אבל מצד שני אולי זה בראש שלי ויעבור מעצמו

12. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    היה לי חבר שגם עישן יותר מדי ולמשך שבוע הוא טען שהוא אוכל סרטים על כל מני דברים... קורה.

13. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    הוא הרגיש מה שאני מרגיש ועבר לו ?

14. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    נסה להירגע קודם כל לא להיכנס ללחץ לפחדים ולסטרס דבר עם אנשים שקרובים אליך קודם כל ספר להם מה קרה לך מה עובר עליך עכשיו אל תשמור דברים לעצמך כמובן זה צריך להיות מישהו שקרוב אליך ואתה סומך עליו.
    אם התחושות שאתה מתאר והרגשתך באופן כללי לא תשתפר בתקופה הקרובה פנה לאיש מקצוע פסיכולוג פסיכיאטר .
    בינתיים נסה להירגע אל תיכנס לסרטים מיותרים
    לגבי התקף פסיכוזה זה נשמע לא סביר גם כי הסיכויים מאוד נמוכים גם כי אם היית בהתקף פסיכוזה לא היית מודע לכך הכל היה נראה לך טיבעי ואצלך אתה מבין שמשהו לא תקין .
    גראס מעצים דברים ואם יש לך נטיה לתסביכים ולבעיות נפשיות כלשהן גראס יכול להיות מסוכן עבורך
    ממליץ לך לא לעשן .

אני הייתי פסיכוטי במשך חצי שנה יש לי קצת ניסיון בזה

15. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    כן עבר לו

16. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זה קורה. לפעמים מעשנים יותר מדי וכתוצאה מחרדה במהלך הסטלה, אפילו כשאתה סאחי אתה מעורער קצת נפשית

הפיתרון? הרבה ספורט (אירובי, בעיקר) אוכל טוב, והכי חשוב - תהיה סאחי עד שזה עובר. לפעמים יכול לקחת גם שבוע במקרים קשים.

17. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    קרה לי באחת הפעמים הראשונות, עבר תוך כמה ימים עד שבועיים של המנעות.

18. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    הרגשת את אותם תחושות של ניתוק , חוסר רגשות , סוג של כאב ולחץ בראש , כבר אין לך שמחת חיים והתלהבות מהדברים הקטנים ?

19. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    הרבה מעשני קנאביס "מאבדים" את התמימות... כי פתאום הם רואים את התמונה הגדולה.. ושכוחים לגמרי מהתמנוה הקטנה.. צריך פרופורציות בחיים. זהו צמח, יש לו שורשים, יש אדמה, יש כדור הארץ, יש ליבת כדור הארץ.. בלע בלע בלע.. אולי זה לא מעניין אבל זה דברים שקיימים ואי אפשר להתעלם מהם ולהיות עיוורים ולא אכפתיים ורק לעשן ולעשן צריך להבין כמה דברים בשביל להנות באמת ממה שאנחנו נהנים... כל אחד בשלו.. כן? :)

20. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    צודק חח אבל בנוגע לשאלה אתה מכיר כאלה שקרה להם ? ומה הם עשו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!