1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הפרחים התייבשו!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י fenixsword, ‏28/4/17.

1. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    היי לכולם!
    לאחר בעיות רבות, עבודה קשה וזמן המתנה ארוך, סוף סוף קטפתי את הפירות!
    לאחר 7 שבועות של פריחה, הפרחים תלויים לאחר גיזום כבר 5 ימים (לפי המדריך פה: http://www.קנאביס.com/2016/02/%D7%92%D7%99%D7%96%D7%95%D7%9D-%D7%A7%D7%A0%D7%90%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%9B%D7%9A-%D7%A2%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%96%D7%90%D7%AA-%D7%A0%D7%9B%D7%95%D7%9F/)
    כבר ניסיתי את החומר, אני חייב להביא לעצמי תפיחה על השחם גדלו לי פה פרחים מפוצצים (אמנם הטעם לא טוב, אבל זה כנראה בגלל שהכלורופחל עוד לא התפוגג בצמח)!
    אבל בעיה, הפרחים יבשים, ממש יבשים, ברמה שהם כמעט מתפוררים כשהענפים אינם שבירים עדין.
    הפרחים נמצאים בתוך החממה שבה גידלתי, תלויים הפוך לאחר גיזום, במקום חשוך בלחות של כ60% עד 65%.
    https://anonimag.es/image/JT9sL7T
    https://anonimag.es/image/JT9sL7y
    עצות? מה עלי לעשות? האם כדאי כבר לקטוף ולהכניס לתוך צנצנת ליישון או אולי לתת לזה עוד כמה ימים למרות היובש? אולי משהו אחר..
    תודה!

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אם הם קרספיים מבחוץ אז סיימת את שלב הייבוש.
    לפי ההסבר שלך ניתן להוציא אותם מייבוש ולהתחיל יישון

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כך את הפרחים תכניס לצינצנת ותצרף לבפנים גם מד לחות חובה!
    יום למחורת תיבדוק מה הלחות בצינצנת עם אתה מתחת ל 60 תוסיף לחות לצינצנת. ותישמור על לחות בין 60 ל 70

אם הם ממש ממש מתפררים לך ביד כשאתה נוגע בהם זה כבר סיפור אחר!
    מה שאני עושה במצב כזה, שם רשת מעל מפזר ההדים קרים מפזר את הפרחים ככה שכל הנדים יספגו בפרחים , נותן חצי שעה ככה בערך תלוי במצב הפרחים שלך.
    ואז שם אותם לצינתנת וחוזר על השלב הראשון.

סוטולבוטול ו-אבינועם אוהבים את זה.
  4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מעניין מה שאתה אומר , זה באמת עובד ? מחזיר את הלחות לפרח? בלי טעם לואי לאחר מיכן?

vvasili אוהב/ת את זה.
  5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    עובד אחי בטח, שים מים מנירלים או מים שאתה יודע בוודאות שהם נקיים תנקה טוב את מכשיר האדים ( אני מדלג על כל זה) ואז בטוח יהיה הכל נקי.

דוד גו אוהב/ת את זה.
  6. 1Amir

1Amir חבר חדש

לייקים:
    0
    שים בצנצנת קליפת תפוז או לימון או פרוסת לחם ותוך יום חוזרת החיות ואחר כך לשמור בצנצנת עם משחרר. לחות62%

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!