1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא יודע מה לעשות לאחר עישון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימי4, ‏25/4/17.

1. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    מכיר מנסיון אישי אחי וגם מאחרים... משתפים.. ממשיכים הלאה, עוסקים באימוני גוף ונפש למינהם, בגדול ממשיכים כרגיל, מבינים את המסקנות ולומדים ת'לקח... הכל טוב .. כל דבר שנאמן את המח שלנו לחשוב או לעשות .. יקרה בסופו של. אם נמשיך לאכול תסביכים אז לפחות נוסיף שמן זית קצת פלפל שיהיה מעניין.. בגדול הכל חרטאא.. ואם אתה מרגיש לא מאוזן נפשית, כדי לך לדבר על זה עם איש מקצוע. לא עם חברים. לא עם משפחה. אך ורק עם בנאדם שמוסמך, ומציע לך ללכת לככאלו שמומלצים.

מומין טרול ו-אנונימי4 אוהבים את זה.
  2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    נראלי שאתה פשוט מתעסק בזה יותר מידי, תנסה לשחרר את זה ולמלא את היום שלך בדברים אחרים שיעסקו אותך, אל תיהיה לבד ותשקע במחשבות תיהיה עם חברים משפחה תעשה דברים שאתה אוהב השיגרה תגיע מהר מאוד והכל יחזור להיות כרגיל.

אנונימי4 ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  3. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה על התגובות חברה עודדתם אותי .. אני מקווה שאתם צודקים זה כנראה בראש אני גם אחד שתמיד חושב על דברים לעומק וכו׳.. פשוט מרגיש סוג של כאב ולחץ בראש מאז אותו מקרה וזה מכניס אותי לזה ואני מתחיל לחשוב על זה שזה לא עובר וכו׳..

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    זה משהו שלא קורה רק לך.. לא קרה לי באופן אישי אבל קראתי לא מעט על אנשים שקרה להם בפורומים בחו"ל.
    תיהיה אופטימי, אל תעשן, זה הכי חשוב, צמצם שימוש בסמים באופן כללי אפילו אלכוהול וקפה ותזמן לזמן לעשות את שלו.
    זה נשמע כמו דיריאליזציה או דיפרסונליזציה. לא ברור למה זה קורה אבל זה קורה.. גם לא ברור כמה זמן לוקח לזה לעבור, לחלק לוקח קצת זמן בשביל שיעבור ולחלק יותר..
    קח את הזמן ותנסה לא לאכול יותר מדי סרטים בגלל המצב.

אנונימי4 אוהב/ת את זה.
  5. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה אחי

6. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
  7. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    קנאביס - סם מעורר חרדות. לפיכך..נטלת כמות גדולה מידי ומה שקרה לך זה שפשוט הכוס התמלאה יותר מידי ונשפכו קצת מים..הכל טוב אחי..אנחנו בני אדם - לא מכונות.
    נסה לקחת הפסקה קטנה..תעשה ספורט..תאכל טוב...אם תשאל אותי זה קורה לאנשים שהם open minded.
    אני אישית עברתי דברים גרועים יותר,אם זה מעודד אותך.

8. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי אני תקוע חודש עם תחושות של ניתוק ותחושות שאני לא יכול להסביר .. לא יודע איך להעביר את זה לעזאזל , ואני גם בצבא כך שאני לא יכול לגשת לא אחד

9. SonOfKing

SonOfKing חבר חדש

לייקים:
    1
    תהיה חזק אחי השם אוהב אותך תמיד

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  10. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
  11. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    חח תודה אחי אבל איך זה יעזור

12. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    תגיד בנוסף ללחץ בראש והחוסר רגשות אתה מרגיש אולי שהסטלה לא ירדה לך עד הסוף כאילו שנישאר לך סוג של סחרחורת כזאת מוזרה?

13. אנונימי4

אנונימי4 חבר חדש

לייקים:
    1
    בדיוק , דבר איתי בפרטי אחי

14. דוני

דוני חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי היה לי אותו דבר במקרה ראיתי את זה אותם תופעות בדיוק מה שאתה מספר אני נכנסתי חזק לסרט אז לקח לי איזה תקופה לצאת מזה ותאמין לי זה עובר אם תדע להתפקס זה קצת עבודה והכול עובר תאמין לי

15. מגדלת_בשמחה

מגדלת_בשמחה חבר חדש

לייקים:
    22

חבר יקר,
    מה שאתה מתאר זה קצת כמו אוברדוז (מנת יתר) של מציאות.
    חשוב שתדע שזה קורה, זה עובר, ולא מתים מזה.
    קנאביס הוא צמח משנה תודעה.
    לפעמים הוא מפגיש אותך עם תכנים רגשיים וזה קצת יותר מדי. אז מתעוררים לפעולה מנגנוני ההגנה של הנפש, ונוצרות תחושות שמאפשרות לאדם זמן לעכל ולעבד. לפעמים זה יוצר חוויה של ניתוק או תלישות, כל אחד והדרך שלו להתמודדות.

בעיניי הכי חשוב כרגע לא לעשן, לשתות הרבה מים, להיות בתנועה ולסמוך על עצמך שאתה מסוגל להתמודד עם מה שקורה.
    תמשיך לעדכן פה ולשתף אם זה עושה לך טוב.

16. yagelr

yagelr חבר חדש

לייקים:
    0
    גם לי יש את אותם התסמינים כבר שבוע, עבר לך?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!