1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפעות מוזרות בעישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אנונימילגמרי, ‏29/4/17.

1. אנונימילגמרי

אנונימילגמרי חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, בפעמים הראשונות שעישנתי היה לי ממש כיף. התקפי צחוק בלתי פוסקים ותחשות רוגע מדהימה.
    הכל הפסיק ביום ששמתי לי ולעוד חבר כמות גדולה של חומר. בהתחלה היה ממש טוב אבל אז הרגשתי את הדופק עולה ועולה ועולה וזה לא הפסיק והרגשתי שאני עומד להתעלף ובאמת התעלפתי, נפלתי לרצפה ואיבדתי הכרה. מאז כל פעם שאני מעשן אני לא נהנה ומרגיש דפיקות לב מוגזמות, חוץ מזה קרה לי עוד פעם שאיבדתי הכרה ועישנתי רק איזה 2 שאכטות (והחזקתי בריאות). מישהו יודע מה קורה לי? ואיך אני חוזר להינות מזה? או שעדיף לי להפסיק לגמרי..?

2. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אתה לא מעשן טוב כנראה.
    אתה מעשן בלחץ.
    אתה מתרגש מזה גם לי זה היה ככה.
    דפיקות לב חזקות לאורך כל הסטלה.
    אני לא התעלפתי מזה אבל אני יודע על מה אתה מדבר.
    תעשן INDICA ואל תיקח הרבה חומר.
    תעשה את זה ואחרי זה זה יעבור לך.

3. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    היה לי דפיקות לב בשלוש ארבע פעמים הראשונות ואז זהו

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הכל בראש אחי.
    כשהסיבולת שלך נמוכה ואתה מעשן הרבה אתה בעצם מסטול מדי. אם להיות מסטול זה כיף אז להיות מסטול מדי זה מורכב, אם תבוא בראש טוב להיות מסטול מדי זה גן עדן..ואם לא אז סיוט, הכי חשוב זה לא להילחץ ולהישאר רגוע. נשימות עמוקות וארוכות
    ברגע שאתה נלחץ דפיקות לב מתחילות..והסרטים בראש רצים רק עוד יותר
    פשוט צריך לבוא בגישה של "לא משנה כמה אעשן לא יקרה לי כלום", כי בת'כלס זה האמת
    באחד הפעמים הראשונות שלי פירקתי 1.5 ג' נקי בקינג סייז. חומר פצצה
    ורק אחרי שסיימתי את כל הג'וינט לבד הסטלה התחילה לעלות. היא נכנסה בי ככ חזק הרגשתי מרחף לשעות, חברים סחבו אותי הביתה
    אבל אם לא הגישה של "לא יקרה לי כלום", די בטוח שהייתי מרגיש נורא ואיום. זה הכל בראש
    תחשוב חיובי ויהיה חיובי

גרביים ו-wwwww אוהבים את זה.
  5. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    גם לי זה היה ככה ואז עשיתי הפסקה לשבועיים ושחזרתי הדפיקות היו חזקות רצח ואז הדפיקות נחלשו טיפה והסטלה עדיין הייתה חזקה

6. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    כנראה שחווית ירידה ברמת הסוכר מה שהוביל לעילפון, תשתה הרבה לפני ומשהו מתוק תוך כדי, תנשום עמוק ותרגיע את עצמך שהכל בראש וזה רק השפעה חולפת ולא מתים מזה . תנסה להסיח את המחשבה מהתרכזות בהיי תנסה לשחק בפלאפון או כל דבר אחר תקרא תשמע מוזיקה נחמדה והכל יעבור בכיף.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!