1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזיות מקאנביס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bibizibi, ‏28/4/17.

1. Bibizibi

Bibizibi חבר חדש

לייקים:
    2
    היי הפעם הראשונה שעישנתי היא בגיל 14 עישנתי ממש קצת והרגשתי בסדר לא חטפתי טריפים רעים דווקא זאת הייתה התקופה הכי כיפית. ואז עשיתמ הפסקה לשנה וחצי בערך מסיבה כל שהיא אחרי זה עישנתי כמובן שהסטלה הייתה חזקה יותר . אחרי זה עשיתי גם הפסקה לחודש בערך או יותר לא זוכר קיצר לא עישנתי הרבה ואז ישבנו עם חברים לקחתי 6 פאפים נקיין מפייסל והתחילו לי הזיות ראיתי דמויות לכמה שניות ואז הם נעלמו שמעתי קולות ראיתי צבעים ונהייתי פראנויד בטירוף זה היה בגיל 15 וחצי בערך מה שבחיים לפני זה לא היה לי עכשיו אני בן 18 ואף פעם לא חוויתי את ההרגשה הזאת יותר השאלה היא למה זה קורה כל ההזיות האלו זה אומר משהו עליי או שלפעמים זה קורה לכולם ?

thedude123 ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תתקדם אחי הכל טוב...

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  3. Y23

Y23 חבר חדש

לייקים:
    3
    יכול להיות מהכמות שעישנת אז הייתה לך פרנויה וסטלה רעה. 6 פאפים נקיים זה יחסית הרבה למישהו שלא רגיל לעשן.. פשוט תנסה לעשן פחות פאפים או זן אחר שיותר מרגיע (עדיף אינדיקה)

4. Bibizibi

Bibizibi חבר חדש

לייקים:
    2
    כן עכשיו אין לי את זה פשוט סיקרן אותי לדעת למה זה קורה או אולי משהו לא בסדר אצלי שאני לא יחטוף מחלת נפש חס וחלילה

5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בערך בגיל שקרה לך, קרה גם לי.
    בכללי בגיל העשרה לא משנה כמה הגראס היה ניראה רע\מפוצץ בזרעים, כל הזמן קיבלתי את אותה הסאטלה, וזה היה אינטנסיבי ומפחיד לפעמיים, עם המון סרטים.. במיוחד עם הייתי בחוץ ומקוף באנשים. אז שהתחלתי להתארגן העדפתי לעשן לבד בבית\ ואז באמת נהנתי מההרגשה.

אבל זה בגלל שהייתי כזה בלי לעשן (ביטחון עצמי נמוך, פחד מהסביבה, ודי טיפש).
    אני באמת חושב שמי שחוה שליליות מקנאביס כדי לו לשקול טיפול מקצועי, שיחה עם איש מקצוע, או סתם לשתף חברים טובים ומשפחה.

6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    מזדהה. אבל בקטע טוב ת'אמת, כי בגיל 16 התחלתי לעשן, והיינו מתארגנים על שקית של ב100 שקל, היה בה איזה 50 גרם, מלא זרעים אבל כל ישיבה היינו בעולם אחר... פעם אחת במטריקסס.. שהכל איטיייי.... וכל פעולה הכי פשוטה, גם אם זה לפתוח דלת הזזה לקחה אולי כדקה שתיים ... וכל שלוק מחלב הרגיש כמו זהב בגרוןןן וכל עוגייה הייתה כאילו אלוהים מאכילים אותנו... והעיניים היו אדומות כמו לייזרים של דרקוניםם.. והצחוקים היו בלתי נשלטיםם , במיוחד כשהגיעו כל מני סאחים (אמאות, אחים, ושאר זולת).. אחת התקופות. הכל תלוי בוייב, באנרגיה של הסביבה של המעשנים שלכם גם חברים, בלי פאראנויות, חיוביות צחוקים והכל טוב :) לא סתם אומנים יוצרים אשככרה דברים מגניבים ומדענים מושפעים מהשפעה.. כל אחד והזה שלו

thedude123 ו-בן אדם אוהבים את זה.
  7. canbisman

canbisman חבר חדש

לייקים:
    7
    שמע אחי מה שקרה לך נשמע ממש מוזר וזה קורה ממש לעיתים רחוקות אם בכלל אז המלצה שלי תנסה עוד פעם אולי לא נקי כי זה כנראה היה יותר מידי עבורך אם בפעם השנייה לא יהיה לך טוב זה יהיה מאוד מוזר והכי חשוב בדוק מה אתה מעשן כי מה שעישנתה נשמע כמו נייס

8. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אם חודש לא היית שותה קולה ואז אחרי חודש מרוקן ליטר וחצי במכה היית גם רואה דמויות.
    תתיחסו לצמח בכבוד. אחרי תקופת הפסקה, שאיפה אחת לא יותר. להתקדם במתינות.

9. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    תגזימו יותר אתם אומרים שאכטה אחת וזהו.
    מה שאכטה אחת תעשה כבר??!!?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!