1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגן עדן קוראים LSDMT

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י צחי, ‏1/5/17.

1. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    בחרתי לדבר על החוויה הבאה לאו דווקא כדי לשתף, לפרוק או להמליץ על השילוב הנ"ל אלא אבקש יותר להתמקד בתועלת שהפקתי ממנה.

המדובר על עישון DMT בזמן הפיק של טריפ LSD.

היה לי יום חופשי בחודש שעבר ובחרתי להעביר אותו עם חברים בצפון הירוק. הגענו למקום די מבודד עם הרבה צמחיה צבעונית ועצים שלא נראה שהתנגדו שנשען עליהם ונהנה מצילם.

לאחר שהתמקמנו והתכוננתי, לקחתי 300 מיקרוגרם של הבלאק אמבר המדובר.

חשוב לי לציין שבפעם האחרונה שעישנתי DMT הייתה לי חוויה מאוד מאוד אינטנסיבית, אין ספק שביקרתי באותו מקום שאני חוזר אליו תמיד אך הפעם הרגשתי שהישויות לא כל כך התלהבו מהנוכחות שלי, הן טלטלו אותי ממקום למקום במשך הרבה זמן, למרות שאין שם לא מקום ולא זמן. כשירדתי ארצה לא הצלחתי להתאפס. בדר"כ אחרי 10-15 דקות אני חוזר לעצמי בתוספת אופוריה שמלווה אותי במשך שעה, אך הפעם כל מה שיכולתי למלמל במשך שעה שלמה היה "WTF?", לא האמנתי למראה "עיני", הייתי מזועזע מכך שהייתי במקום הזה במשך מה שנראה היה כנצח, למרות שהכל נמשך רק כ-10 דקות.

חזרה לסיפור. הבלאק אמבר עלה מהר מאוד, ההרגשה בגוף הייתה מעולה ואופוריה נעימה התפשטה בי.
    לאחר שהעברנו את הזמן בהרבה התפעלות, צחוקים וויזואלים צבעוניים הגיע לו משום מקום האומץ הלא ברור הזה לעשן DMT.

שמעתי בעבר על השילוב הזה כשילוב אלוהי שכל אחד שניסה אותו יכול להישבע שהוא מוביל רק לדברים טובים, לאחר היסוס קל החלטתי ללכת על זה, אמנם בחרתי לקחת רק כחצי עד שליש מהמינון האחרון שניסיתי, דהיינו בין 20 ל- 30 מ"ג, מה שאמור להביא לויזואלים הידועים אך מפחית את הסיכוי ל- Breakthrough.

לקחתי את הכיסא המתקפל אל עבר נקודה בשדה שהשקיפה על עצי הפרדס שדרכם חדרו קרני השמש.
    העמסתי את המכשיר וכמו שמשון הגיבור בשונה מכל הפעמים שעישנתי את המולקולה הלא ברורה הזו, לא היססתי לרגע ופשוט התחלתי לשאוף. מה אומר לכם, אם קיים גן עדן, זה שם. ברשתוכם מפאת מגבלות השפה לא אכנס לזה.

מה שעניין אותי במיוחד ובגללו החלטתי להוריד לכתב את החוויה, היו עצי הפרדס שהיו לנגד עיני.

הם יצרו כל כך הרבה צורות בכל כך מעט זמן, כל מה שהיה צריך זה את הענפים והעלים בשילוב החלל שמחבר ביניהם. באותו הרגע הרגשתי בכל רמ"ח איברי שלטבע יש אינטליגנציה עוצמתית וכל כך פשוטה, ושאנחנו המתחכמים בטוחים שאנחנו יודעים הכל אבל פשוט אין לנו מושג, מגששים בעלטה מוחלטת.

הטבע, בין אם זה יהיה החי, הצומח או הדומם, פשוט רוקד. ללא תכלית. התרבות שלנו שטפה לנו את הראש שתמיד יש לאן לשאוף ולאן להתקדם ושהרגע הנוכחי אף פעם לא מספיק.

אנחנו תמיד במרוץ, תמיד בחיפוש אחר העצמי שנדמה שאיבדנו אך הוא לעולם לא זז ממקומו.

במוסיקה אנחנו לא מחכים לאקורד האחרון, בריקוד אנחנו לא מכוונים לנקודה מסוימת ברחבה.

הטבע לימד אותי שאנחנו כאן כדי לשחק ולרקוד לצלילים של היקום.

#1 צחי, ‏1/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏1/5/17
    אקמן, Hagbard, Chakra ו-7 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תודה על השיתוף חבר ! נהנתי לקרוא .זה משהו שאני ממש רוצה לנסות גם,אבל קצת בעייתי כרגע חח.

כמו שAstral Projection קראו לאחד האלבומים שלהם - Dancing Galaxy,כנראה חווית בדיוק את מה שהם חוו
    :) :)

צחי אוהב/ת את זה.
  3. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    יש מצב שאתה יכול להיות סופר חחח
    למרות שאני ממש אבל ממש לא מכיר ויודע על מה אתה מדבר
    מה זה DMT? הייתי ממש רוצה לנסות את המצב הזה חחחח

4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    תודה רבה =]

הייתי מתחיל עם הסרט הזה.

קנאביס וצדק אוהב/ת את זה.
  5. thedude123

thedude123 חבר חדש

לייקים:
    14
    תודה על השיתוף נהנה מהקריאה אתה כותב מעולה;)

פטריה צבעונית ו-צחי אוהבים את זה.
  6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נפלא! תמיד כיף לקרוא אותך חבר :)

צחי אוהב/ת את זה.
  7. bisbas

bisbas חבר חדש

לייקים:
    4
    נשמע וואוו

פטריה צבעונית ו-צחי אוהבים את זה.
  8. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    נהניתי לקרוא, נשמע אלוהי
    LSDMT זה גאוני חח

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  9. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    אני רק אניח פה את הסירטונים האלה :

10. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    לגן העדן קוראים כדור הארץ.
    תזהרו עם הסמיםםם .. ואל תשכחו את היקוםם.. את הכוכבים.. את האלוהים.. את הזולת. אה
    ואת הפרט.

פטריה צבעונית ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תגיד צחי,החוויה של הDMT השפיעה על המשך הטריפ של הבלאק אמבר?

12. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    בהחלט. נדמה שאיכות הויזואלים האופיינית ל-DMT השאירה את עקבותיה גם אחרי שעה מהעישון, השמש כבר התחילה לשקוע וכל מרחב הראייה התעטף במין כרום צבעוני.

ברגע מסוים פרשתי לאחד העצים כדי להשתין, בנקודה הזו כבר היה חושך מוחלט. הטריפ קיבל צורה מאוד אפלה, אמנם אני לא ניקטופוב אבל להיות לבד סביב צמחיה גבוהה ועצים בחושך כמעט ללא תאורה הכניס בי קצת חרדה לא מוסברת (ייתכן שזה נבע מהחוויה האחרונה שלי עם DMT). תוך כדי שאני משתין ניסיתי לעצום עיניים ולבדוק מה קורה שם. נעים זה לא היה, פקחתי אותן מהר וחזרתי לחברים שלי כמעט בריצה.

משם והלאה גם גלשנו לשיחה עמוקה על אייאווסקה בעקבות ויזואלים עוצמתיים שהיו לנו בעיניים עצומות, מה שגם גרם לי להיזכר באחד הטריפים האיומים שהיו לי על אייאווסקה.

אבל זה עבר, והערב המשיך להיות מהנה במיוחד.

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    חחחח :) :)
    מזכיר לי שלא מזמן באחד הטריפים מהאלפנט גם הייתי בקרבת צמחיה בחושך די מוחלט,וזה די מלחיץ.מתחיל להראות כאילו הענפים של העץ הופכים לנחשים

14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    Ms. Lucy is playing tricks on you ;)

15. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    וואו, סרט מדהים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!