1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה שאלה למבינים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Blubbery bliss, ‏5/5/17.

1. Blubbery bliss

Blubbery bliss חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם ..
    האם אפשרי לחזור למשטר אור של 18/6 אחרי מעבר צמחים לשלב הפריחה מ12/12???

2. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    כמה זמן 12\12?

3. Blubbery bliss

Blubbery bliss חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע וקצת הצמחים התחילו להפריח .. אני שואל כי יש לי באותו חלל גידול צמחים אוטומטים בתחילת חייהם שבוע שלישי

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    ברמת העקרון אפשר.. אבל.. מהלך שכזה יכניס את הצמחים לבלבול מסויים .. לא חושב שבשביל האוטומטים אתה צריך לשנות את המשטר האור , פשוט תישאר על 12/12 ... נכון .. יקבלו פחות אור אבל זה המשתנה שצריך לקחת בחשבון שמכניסים אוטומטים לחלל עובד
    אם החלטת להכניס אוטומטים לחלל גידול עם זנים רגילים אז קח בחשבון שהאוטומטים צריכים להתנהל לפי השעות של הזנים הרגילים ולא להפך... בגדול עדיף מראש לא לשלב

5. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    שבוע שלישי לצמיחה זה אומר שעוד שבוע שבוע וחצי הם יחלו להפריח (תלוי בזן).

פשוט תשאיר הכל כמו שהוא ותיתן לאוטומטים אחרי שהנקבות הרגילות מסיימות עוד זמן לסיים בעצמם.
    בתכלס אוטומטים צריכים 20 שעות אור אבל גם ב12/12 הם יסיימו ויוציאו תוצר.

6. Blubbery bliss

Blubbery bliss חבר חדש

לייקים:
    0
    כן השאלה מה יצא מהאוטמטים .. יש 20 אוטומטים לאו ריידר, ו3 צמחים רגילים אמניזה הייז.. השאלה שלי יותר מורכבת האם הפרח צריך לקבל שעות מינמום של חושך כדי להתפתח ?

7. Blubbery bliss

Blubbery bliss חבר חדש

לייקים:
    0
    להתפתח כמו שצריך סליחה

8. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    התשובה היא כן, יש מחלוקת לגבי כמה ואם בכלל כשמדובר באוטומטים ... בגדול 18/6 או 20/4 לכל אורך הדרך.
    בהתחשב בנתון הזה הייתי שוקל אולי כן להחזיר את השעון כיוון שזה נראה שהאוטומטים הם הגידול העיקרי.. ויש הבדל משמעותי בתוצר הסופי בין אוטומט של 12/12 לבין 18/6 ... רק השאלה אם יש לך מספיק מקום לתת לרגילים לגדול בזמן שהאוטומטים מסיימים את המחזור .. אך אם לא אז פשוט להשאיר את השעון כמו שהוא ולתת לזנים הגילים לסיים את המחזור שלהם ואז תוכל להוסיף שעות אור לאוטומטים עד סוף המחזור שלהם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!