1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה פטריות באמסטרדם

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י lalala55560, ‏10/5/17.

1. lalala55560

lalala55560 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אנשים יקרים.
    עוד 4 ימים אני יחד עם 2 חברים טסים לאמסטרדם ואחרי הרבה זמן שעישנתי רק קנאביס ואחרי שנים של קריאה וחיפוש מידע על סמים פסיכודלים החלטתי שאני רוצה לנסות פטריות באמסטרדם.
    יש לי כמה שאלות קטנות:
    1) איפה ניתן להשיג בקלות סוגים טובים של הפטריות כי קראתי שמ2008 כבר לא מוכרים את זה בקופי שופ (עדיף במקומות חוקיים ולא מהשחורים בכיכרות חח)
    2) איזה סוג מומלץ וכמה בערך?
    3) מוזיקה זה דבר מאוד משמעותי בשבילי ורציתי לדעת האם מוזיקה של להקות פרוג רוק כמו Tool/ Karnivol /mastdon מתאימים לחוויה הזו כי עם כמה שהם גאונים ואני אוהב אותם הם יחסית "עצבניים וכבדים" או שעדיף ללכת על משהו רגוע.
    חשוב לי לציין שאני רוצה שתיהיה לי חוויה משמעותית בפאן הרגישי (לא מעניין אותי מסיבות או שיט כזה) אבל שעדיין אני אוכל ללכת ברחוב אם צריך ולחוות את הרגע ולא לאבד הכרה במקום ולא להצליח לזוז.
    תודה רבה וסליחה על החפירה!

#1 lalala55560, ‏10/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏10/5/17
  2. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    אל תסתבך ותחפש פטריות, תקנה טראפלס, חוקי ועם אותו חומר פעיל.
    אם אתה חזק מנטלית ממליץ על סוג טמפננסיס 7 עד 10 גרם, למרות שהייתי מתחיל עם 10 גרם מקסיקנה כדי להיות בטוח וזהיר.
    אתה תמצא בכל סמארט שופ, יש בכל חור. כולם כמעט מאותה חוות גידול.

לגבי tool לדעתי יזרום לך טוב. מסטודון אולי crack the skye ישתלב לך טוב, השאר לדעתי כבדים מידי.
    פינק פלויד או Camel יהיו לך מדהימים.
    רגשי אתה תרגיש ללא ספק, תתכונן להיות בחלום.. אין על האורות של אמסטרדם עם פטריות.

עצה קטנה, תתחילו בוונדל פארק, שעתיים לפני השקיעה. אתם תהנו כל כך ואם תרגישו שאתם יכולים פשוט תצאו מהפארק למרכז העיר זה ממש כמה דקות הליכה.

ולא לשכוח להסתובב עם בקבוק מים.
    שמרו על עצמכם.

3. tomtomer

tomtomer חבר חדש

לייקים:
    0
    טראפלס זאת חוויה מדהימה, המוכר בSmart shop כבר ידע להסביר לך כל מה שתרצה לדעת. עדיף להתחיל עם משהו חלש יחסית ואחר כך אם אהבת תקנה משהו חזק יותר. בקשר למוסיקה, אשית נהנתי מהכל גם מסגנונות שאני לא אוהבת. בכל מקרה תהנה!

4. lalala55560

lalala55560 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה המפורט. crack in the skype אלבום מופת בעיניי אז טוב לשמוע חחח.
    אגב מה זה סמארט שופ? על אותו קונספט של קופי שופ רק ספציפית לדברים פסיכודליים? או שזה שם של רשת של קופישוט פשוט?

5. selassie

selassie חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אמיגו
    לפטריות שאתה מחפש קוראים טראפלס
    (פעם היו פסילוסיבין אבל זה יצא מהחוק).
    קונים אותם ב"סמארטשופים",שהם חנויות לכלי עישון וסאטלות שיש בכל 20 מטר שם.לא בעיה להשיג את אותם.
    יש רמות לפטריות חלקן יותר קלילות ויש כאלו טיפה יותר קשוחות.אני אישית אכלתי 3 פעמים את המקסיקנית שהן נחשבות חזקות לפי מה שאני זוכר .בקופסא יש בין 15 ל20 גרם..כל הטריפים היו טובים ובשליטה והמון צחוקים.
    ברמה הפסיכודאלית הם פחות נתנו לי עבודה.הזיות מאוד מינימליות אם בכלל אבל ההרגשה היתה טובה.ממליץ לך גם ללכת עליהן כי וואלה באמת שהם קלילות..לעומת הפסילוסיבין ש3 גרם ואתה מטייל בחלל כמו הספוטניק.
    שאלה פטריות שיש עליהן פיקוח והן ידידותיות למשתמש.אם קורה שאתה מרגיש ממש חרא והדברים יוצאים משליטה תאכל שוקולד או משהו מתוק מרוכז אחר או תשתה מיץ תפוזים ואתה תרגיש יותר טוב.אפילו יש מצב שההשפעה תרד לגמרי תוך זמן קצר מכל הסוכרים.
    לי המליצו בסמארטשופ לא לאכול כל הטריפ ולשתות רק מים בגלל שיש חשש מהסוכרים.

לגבי מוזיקה זה עניין של טעם..
    אבל פרוג יושב טוב עם העסק הזה במקרה..אם טול עושים לך את זה תעוף על זה..האמת שבטריפ למהדרין המוזיקה נשמעת אחרת אתה קולט גוונים שונים שהתחבאו לך מהאוזן וויבים..זה נשמע קלישאתי אבל ככה זה.
    ממליץ להתארגן קצת על קינג קרימזון אם אתה בקטע וגרייטפול דד גם עושים לך נעים שאתה בחוויה פסיכדאלית
    שים מוזיקה מעניינת שתפתח לך את הראש.
    מוזיקה שעובדת על המוח ..
    בקיצור הטראפלס הן אחלה דרך לפתיחה.
    שיהיה אחסן של טיול
    בולנט

.

6. lalala55560

lalala55560 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! וכמובן שגם קינג קרימסון בפאלפון שלי חח.
    אין סוג של פטריות שאפשר להיכנס איתך לאיזה הזוויות או חוויות "שאי אפשר להסביר" כמו של הפילוסבין שם?
    חבר אחד אמר לי שאפשר פשוט לשאול ברחוב לגבי פטריות "חזקות" יותר שכן גורמות לזה וזה לא בעיה להשיג זה נכון?

7. lalala55560

lalala55560 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה =)
    טראפלס זה רק לוויבים חיובים וסבבה או אפשר להיכנס שם לחוויה ממש גודלה ואיכותית מהנסיון שלך?

8. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    טראפלס זה לא רק סבבה, הכמהין האלה מכילות פסילוסיבין לכל דבר.
    15 גרם מזן בינוני יכולים להכניס אותך לטריפ מאוד עוצמתי, מה שלא מומלץ לעשות בארץ זרה, ברחוב.

9. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    כבר רשמתי את זה פה בעבר אבל ארשום שוב, אני קניתי לפני 8 חודשים פטריות(לא הטראפלים) מחנות סמרטשופ שנמצאת כמה דקות הליכה מכיכר רמברנדט. אם תרצה הכוונה לחנות אז שלח תגיד לי. לא בטוח שעדיין יש להם אבל יכול להיות.

10. lalala55560

lalala55560 חבר חדש

לייקים:
    0
    אשמח להכוונה =)

11. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    כמה גרם לבנאדם?

12. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    ההסבר יישמע קצת מוזר אני מודיע מראש.
    ראשית יש חנויות סמרטשופ כמעט בכל פינה באמסטרדם אבל ההסבר שאביא לך לא מאמין שיקשה עליך יותר מדי כל עוד חברים שלך יזרמו לבוא איתך ויותר חשוב* במידה ובאותו הזמן שתהיה שם שבאמת יהיה להם פטריות. מדובר בכמה דקות הליכה בודדות מהנקודה המפורסמת שממנה אכווין אותך.
    אז ככה, כיכר רמברנדט...

תעמוד מול הפסלים, עכשיו תסתובב 180 מעלות. יהיו לך פניות לכל מיני רחובות צדדיים. מצד ימין אחרי שהסתובבת אתה כבר תראה ברחוב צדדי חנות סמרטשופ עם פטריה אדומה או ירוקה מגודל מבחוץ( אני לא מדבר עליה). מנקודת המוצא שלך אחרי שהסתובבת כמו שאמרתי 180 מעלות תראה רחוב הליכה של 50-150 עם חנויות משני הצדדים ויש על הרחוב מעין מסילת רכבת. בכל אופן תמשיך עד סוף הרחוב שאמור להיות עמוס באנשים ואז תגיע למעבר חצייה. תעבור את מעבר החציה ו*פנה שמאלה. לך כמה עשרות מטרים שמאלה ואז תראה מצד ימין מאין שוק כזה שמוכרים שם מזכרות וכל מיני דברים נחמדים. הסמרטשופ נמצא שם. מזהים את הסמרטשופים לפי פטריות מוגדלות שנמצאות מחוץ לחנות. אמור להיות כמה מדרגות בכניסה לחנות. מה שמכרו לי שם באותו יום זה פטריות מקסיקניות שאמורות להיות למתחילים אבל לא לזלזל. זה היה חזק מאוד. במידה ולא יהיה ומאחל שיהיה, הטראפלים של מקסיקנה ואטלנטיס הם בדרך כלל למתחילים. תתייעץ עם המוכר. אגב הדבר האחרון שאני אישית הייתי חושב לעשות על הפטריות האלה הוא לצאת לרחוב.

#12 פטריה צבעונית, ‏14/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏14/5/17
  13. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    נו עשית בסוף ?
    :)

14. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    סתם מתוך סקרנות
    מה שהצעת לו עד כמה זה חזק ליד גולדן טיצר? אם משווים בכמות גרם אל גרם?

15. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    10 גרם טמפננסיס הרגישו לי כמו 5 גרם קיובנסיס (לדוג' גולדן טיצ'ר) במובן המיינד פאק.
    אבל בדרך כלל 10 גרם טרי שווה ל 2 גרם יבש של קיובנסיס

16. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    צחי שלום, כמה אתה ממליץ לקחת בפעם הראשונה מהגולדן טיצ'ר לחוויה משמעותית בטבע נגיד ?
    אני בחור די גדול (מעל 90 ק"ג)
    תודה יא אח על מלא :)

17. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    שמתי לב שמשקל גוף פחות משמעותי במקרים האלה.

לפעם ראשונה לרוב אני ממליץ 2 גרם, אבל אם יש לך ניסיון בפסיכדלים ומנטליות חזקה, לדעתי 2.5-3 גרם יביאו אותך למקום מצוין.

18. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    מנטליות חזקה אכן יש, נסיון בפסיכדלים פחות..

מה לגבי לקיחה של מנה בהתחלה ומנה נוספת בהמשך? איזה אפקט יש ללקחה כזאת ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!