1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיוט ריפורט

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י SaltyNippel, ‏17/5/17.

1. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    טוב אחרי הרבה התלבטות החלטתי לדבר על זה סוף סוף חייב ליפרוק את זה .
    אז נסענו אני ועוד כמה חברים למסיבה budhaa israeli goa שהייתה בדרום בשבת האחרונה .
    החוקים שעברתי עליהם:
    1. רבתי קשות עם אמא שלי לפני שיצאתי מהבית
    2. החברים שיצאתי איתם אוהבים לעשות מכל דבר צחוק והם לא כל כך חברים שלי ..

אז קמנו בבוקר ודחפתי קרטון שלם של בודהה הכתום למי שמכיר. לקראת השעה הרגשתי אותו מתחיל להיפתח והרגשתי משהו לא בסדר סוג של אי נוחות זה עוד לא הלך למקומות לא טובים . צחקתי טיפה רקדתי הסתובבתי בערך בשעה וחצי זה ניפתח במכה אחת ולא הרגשתי נוח עם זה משהו שם ניפתח ממש מקולקל עכשיו זה לא פעם ראשונה שאני עושה את אותו קרטון כבר עשיתי ממנו בעבר פעם אחת 2/3 . לוקח את אחד החברים שהיו איתי במבט של "בוא עכשיו משהו פה קשוח ולא טוב" מסתובבים מסתובבים חוזרים יושבים בקאנטה פתאום קמתי והקאתי את נישמתי סיימתי הרמתי את הראש ואלוהים שישמור זה אפילו פתח אותי יותר הקיא הזה.. הויזואלים היו יפים אבל לא הרגשתי שאני רוצה אותם. המוזיקה לא באה לי טוב בכלל מסתבר שאני לא כזה מת על גואה כמו שחשבתי . .לשבת לא היה לי נוח לעמוד לא היה לי נוח ניכנסתי לאוטו בשביל להיות בשקט ובמזגן לא היה לי נוח.. שום דבר לא היה לי טוב אמרו לי לך לרחבה תיפרוק הולך לא מצליח להיכנס למוזיקה .. שעתיים שלוש ארבע זה יורד בהדרגה ממש איטית שכמעט ולא הרגשתי בגלל זה גם ניבהלתי כי אני לא מרגיש שינוי ואני רואה את חברים שלי כבר דוחפים עוד כי יורד להם בקיצור סיוט מתמשך לקחתי את הקרטון ב 6 בבוקר רק ב 2 בצהריים אמרתי לחברים שלי עכשיו אני בסדר תודה לכם עבר לי לגמרי . הייתי מבולבל איימים היה לי כמו סלע על הגוף שלא נתן לי לזוז בקלילות כמו שאני רגיל מ"אסיד" הכל היה מעורפל הייתי גם ממש מפוחד האכלתי את עצמי כאפות קשות ניכנסתי ללופים מחשבתיים . אני זוכר שהפרחים של האקליפטוסים ניראו כמו עיניים בקיצור אחת החוויות הכי גרועות שהיו לי כתוצאה מ"אסיד" בחיים שלי.. הייתי בטוח שאני הולך שם קיבינימט.. פיצו את המסיבה ב 1 בצהריים אז בדרך הבייתה עצרנו בחדרה לעוד מסיבה ואנ יזוכר שאיך שניכנסתי אחרי החוויה הקשה ופתאום שמעתי את המוזיקה שאני אוהב והייתה שם אווירה שונה קהל יותר יפה ניכנסתי לרחבה לא דלוק בכלל זה כבר היה 5 בערב אבל עדין יש את השאריות האלה שלא עוברות עד שלא ישנים.. ופשוט סחטי מהגוף שלי את כל הדלקה זבל שהייתה לי במשך שעה התפרקתי שם על הרחבה הייתי מחויך שוב חזרתי הבייתה עם חיוך שזה מה שחשוב אבל אני עדין מעבד ומעכל מה שעברתי שם. כן ימעטו דלקות כמו זאת..

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    העיקר שעבר בשלום :), הבדל בין 2/3 לשלם עשוי להיות הבדל גדול, חשוב ללכת בראש טוב ובחברה טובה כמו ששמת לב.

פעם הבאה רק PUZZLE EFFECT - יש כבר מסיבה בדרך מתכוננת.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  3. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
  4. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    נשמע קשוח, לפחות התפרקת בסוף חח
    לפעמים להיות סאחי זה יותר טוב (רק לפעמים)

5. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    מה זה פאזל אפקט?

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    הפקה ברמה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!