1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

salvia בפיק lsd

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י Pandora's Box, ‏23/5/17.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אז ככה, אתחיל ואומר שמדובר בחוויה הפסיכדלית הכי חזקה ומשנה חיים שיצא לי לחוות ב10 שנים בהם אני צורך פסיכדלים וכל זה מבלי להתכוון ולהיות מוכן ואפילו במקצת.

ערב שישי עייף מהרגיל, חבר מהצפון הגיע אליי לדירה ומפה לשם החלטנו לאכול קצת אסיד.
    אני 110 מיקרו , והוא? ניגוב קטנטן.
    המון גראס איכותי, כמה בירות , מוזיקה, שיתוף חוויות והשלמת פערים כי לא התראינו הרבה זמן.
    טוב מפה לשם הטריפ נפתח ונפתח, מצחיק, הכל מצחיק, הכל חיובי, טריפ טוב, כיף לנו בבית.
    מתחילים לדבר על סמים, על dmt, פטריות סאלוויה, והופ, נזכרים שמטר ממני בארון יש מעטפה עם סאלוויה 20 x?
    שעתיים וחצי של טריפ, והחבר קולט שאני לקראת ה"פיק" ושלא סתם נזכרנו דווקא עכשיו בסאלוויה.

אני מיד הגבתי שהחוויה היחידה והקודמת שלי עם אותה סאלוויה הייתה מוזרה לחלוטין , ביזארית להפליא, משהו שלא ידעתי איך להסביר במילים, כי לא היו לי מילים לתאר את מה שראיתי, זה לא היה מהעולם הזה. משהו שהדהים אך הפחיד אותי בו זמנית. כבר אז ידעתי שיש לה כוח מיסתורי לסאלוויה הזאת, רק לא ידעתי עד כמה.
    אז עוד מפה לשם קטן ועברה לה חצי שעה, זהו, האסיד נפתח והוא בועט ובועט, ולא יודע איך אבל קיבלתי ביצים והחלטתי שאם בטריפ הקודם איתה חוויתי חוויה כל כך ביזארית, אז למה שאני לא "יהנה" או "ילמד" משהו כשאעשן סאלוויה על אסיד.

קצת יותר מ0.15 גרם סאלוויה 20x מצאו עצמם מעורבבים עם קצת וויד ומחכים לשריפה באנג.
    האור בחדר דולק(מה שנראה לי טעות בדיעבד), אני חצי יושב שוכב על המיטה,בחרתי נעימה שמרגיעה אותי ביוטיוב שמתי פליי, כמה נשימות, נרגע, ועם מצית טורבו מתחיל לשרוף, לאט לאט לאט, ובום הוא נופל, אני שומר בריאות משהו כמו 15 שניות ומרגיש שמספיק , נושף את העשן, ולא מרגיש כלום, זורק עוד כמה מילים לעבר החבר על זה שהוא מסתכל עליי ומחייך , ובוםםם ה"נשמה שלי" נשאבת לעולם אחר. ליטרלי עולם אחר!!! אותו עולם שראיתי פעם שעברה, רק עכשיו הנשמה שלי יושבת וצופה בו , היא ממש שם, אני פאקינג נמצא בכל תמונה ותמונה. העולם הפך למין ספר ענקי שעשוי מקורות ברזל ענקיים עם חמסות בצדדים ומתוכם יוצאים תמונות שאני חי בהם והן מתחלפות כמו שמדפדפים בספר. בכל תמונה יש מליארד דברים ופרטים שהתת מודע שלי מכיר, לאט לאט אני מתחיל להבין שכל אלפי הפרצופים שאני רואה ומשתנים מולים ומתחברים לחפצים ולחיות ולמה לא, היו בעצם אנשים שהכרתי במהלך החיים שלי ,חפצים שהיו לי בילדות או שסתם ראיתי מתישהו, רק כלום לא היה נראה מהעולם הזה. יכלתי לראות תמונה למשהו כמו 4 שניות שהכילה מאות פרצופים מסודרים על מדפים, לכל פרצוף יש צורה אחרת לגמרי, אחד יכול להיות עם עיניים של מישהו שאני מכיר ואני לרגע חושב שזיהיתי אותו ואני בא לדבר איתו אך מיד קולט שיש לו פה של ליצן ושהפה זה בכלל נחש באותם רגעים אני הרגשתי שאני קופא פשוט קופא ולא יכול לזוז מהמקום( בדיעבד החבר מספר שאלה היו 4 וחצי דקות בהם נראיתי מתגלגל מאושר וכאילו חווה אורגזמה. , הטריפ התחיל בגיל 0 והסתיים כשהתעוררתי בגיל העכשוי שלי, בין לבין ישבתי וצפיתי בכל החיים שלי אך לא הרגשתי אומץ או רצון להתערב. לאחר משהו כמו 5 דקות הצלחתי לחזור לראות את החדר שישבנו בו וגם הוא הפך לעוד תמונה מהתמונות המתחלפות כמו דפים בספר והוא גם הוא מתחיל להישאב ממני ולהיתחלף בתמונה אחרת, ופה התחלתי לחשוש! מיד אחריו באה עוד תמונה, וגם היא של החדר שלי רק שאז אחותי הופיעה מולי!! היא פשוט עמדה מולי, יפה מאיי פעם, בקצה המיטה והסתכלה עליי ועל איך שאני והחבר חוגגים עם באגים בירות, החיים הטובים.. קפצתי מיד מהמיטה בקטע של -איך לעזאזל אחותי הגיעה אליי לדירה בדיוק עכשיו כשאני נמצא במצב שאני לא יכול להגיב (לא הבנתי שאני תקוע בין שני עולמות), הסתכלתי על החבר בציפייה שהוא יסביר לה מה הולך איתי, ופתאום תמונה שלו התחילה להתחלף ולהגיע אליי ואמרתי לו למה דווקא עכשיו זה קורה ומיד כשאני מסיט ומחזיר את המבט אליה, היא מתחילה להעלם ולהשאב מהעולם והתמונה של הטלויזיה שהייתה ממוקמת בינהם באה במקומה ואחותי מתחילה להימחק ולהישאב מהעולם ומה שנשאר מאחותי זה הקצה של הפינה של היוטיוב שעל מסך הטלויזיה.
    באותו הרגע אם להיות כנה הייתי בטוח שאני משתגע, פשוט משתגע. חשבתי שעד היום ניצחתי את האסיד אבל הפעם הסאלוויה פתחה אצלי טריגר למחלת נפש ומהיום כשאחותי תהיה לידי, היא תהיה אבל אני לא אראה אותה. ובאותו הרגע החבר טוען שנמרח עליי פרצוף של מישהו שנלחם על חייו. תפסתי מיד את היד של החבר ואמרתי לו תפסיק עכשיו את המוזיקה, איפה אחותי? תחזיר לי את אחותי, תוך כדי שאני מצמיד אותו לפינה של החדר. הוא איך לא נבהל למוות ואמר עם פרצוף לחוץ מאי פעם אך עם קול שקט ומרגיע מלא בביטחון " תרגע נשמה שלי תירגע, אתה עישנת סאלוויה, זה טריפ של כמה דקות ויעבור". שיחררתי את היד שלו מיד ובווווווםםםםםםםםםםם קפצתי חזרה למיטה שבין רגע הפכה למין מצבת בטון ענקית בגובה של בניין והחבר מסתכל עליי מלמטה ומרגיעה עם הידיים בסימנים של "יהיה טוב אוהב אותך"..כמה שניות וזהו, אין עוד תמונה מתחלפת , רק שהחדר נצבע במליון צבעים יפים שמעולם לא ראיתי חפצים ריחפו, משהו שדעך ודעך עד שעבר לגמרי לאחר 40 דקות מהרגע שהפלתי את הראש. והשפיע גם עד סוף הטריפ של האסיד האמת.

אני אנסה להסביר עוד כמה דברים הזויים שקרו חוץ מהקטע עם אחותי שהופיע מולי שאני מרגיש חייב לשתף.
    על הספר המתחלף שאמרתי שנראה כמו קורות ברזל היו חמסות בקצוות, הוא היה ענק, כל קורה הייתה משהו כמו 5 מטר רוחב ו10 מטר גובה, הם יצאו ממני , מהנשמה שלי , מלא יודע איפה. בקורה הקשתית המחברת בין הקורות היו צמד מילים שנשארו כל הזמן , הם היו בפונט מסויים שנראה כמו משהו מהתורה , צמד המילים היה " כולנו אחד". צמד המילים האלה מנחה אותי מהיום בכל צעד וצעד.
    דבר נוסף, החבר מבלי שידעתי צילם את החוויה 20 דקות עוד לפני שהפלתי את הראש, אך מסיבה מסתורית בשניה שרואים אותי בסרטון מוציא את העשן הסרטון מפסיק. המצלמה לא ממשיכה לצלם!! בדיוק באותה השניה! אין לי הרבה מה להגיד חוץ מזה שזה תמוה ומפחיד בו זמנית.

יכלה להיות לי הרבה יותר יכולת להסביר אם הייתי מתחיל לכתוב פה מיד אחרי הטריפ, אבל העדפתי להשריש את כל החוויה עמוק עמוק בתוכי ולעשות עבודה עצמית ונפשית חזקה ולא לרוץ ולספר למרות שהרגשתי צורך עז לחלוק את החוויה עם כל העולם. אז בינתיים זה היה עם הקרובים אליי.

לסיכום.
    תודה על שהיה איתי טריפ סיטר כי זה יכל להיגמר אחרת לחלוטין!
    תודה על זה שזה היה הטריפ סיטר הספציפי הזה שידע איך להגיב לי ושכמה מילים שלו ידעו להרגיע אותי .
    אני חושב שבחושך מוחלט ובלי מוזיקה החוויה הייתה אחרת לחלוטין ואולי טובה יותר.
    במהלך החוויה קיבלתי המון המון המון תובנות על החיים ועל החיים שלי בפרט שאני לא מפסיק לעכל ולעכל ולנסות ליישם.
    עם כמה שניסיתי לתאר ולתאר אני מקווה שהצלחתי להעביר אחוז אחד ממה שחוויתי כי המילים הם כלום ולא ניתן כלכך לתאר את העולם המיסתורי הזה.
    אני החלטי עם עצמי שהסאלוויה היא ישות כלשהי ושהיא בעלת כוח מיסטי רב עוצמה ולא סתם נוצרה. אני מרגיש שיש בה משהו קדוש ומעבר לפסיכדליה ומבין את הדיבורים של האינדיאנים על רוחות בהקשר של סאלוויה.

אנא מכם, מי שלא מנוסה מספיק בסמים פסיכדלים , תתרחקו מסאלוויה כמו מאש.
    אמנם זה נכון שהחוויה שלי היא בשילוב lsd וזה מה שגרם לי להרגיש שאני חי את מה שראיתי וזה מה שעשה הכל לקשוח באמת, אבל גם ללא האסיד הסאלוויה בעלת כוח עצום ופשוט מפחיד.
    היא עלולה להיות אכזרית אליכם, במיוחד אם לא תתנהגו אליה בכבוד או תתיחסו אליה בקלות דעת.

פעם חשבתי שהטריפ ההוא לפני שנתיים על סאלוויה היה יחיד , מיוחד, ביזארי אך מיותר איפשהו.
    הטריפ הנוכחי שינה לי את החיים!!! כנראה שזה השילוב עם הlsd. תודה לך סאלוויה. מי היה מאמין.

מקווה שנהנתם מהטריפ ריפורט אך בעיקר, מקווה שלמדתם ממנו שלסאלוויה יש כוח עצום ורב.

2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    בחור אמיץ, חתיכת חוויה עברת.
    תודה על השיתוף נהנתי לקרוא!

Flash ו-Pandora's Box אוהבים את זה.
  3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מטורף, שמעתי על המון סיפורים הזויים בשימוש בסלוויה, מעולם לא יצא לי לנסות לא ממש עניין אותי, בקרוב אנסה n, n-dmt

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    לפי מה שראיתי גם הוא חומר בעל עוצמה ויכולות אדירות בשינוי וריפוי נפשי.
    לגביי הסאלוויה, בשילוב עם אסיד, זה להיכנס לנבכיי נשמתך בקיצור.
    אם הנשמה שלך גבוה וטובה, מאמין שתפיק רק טוב.

5. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    מטורף...
    ועל כך נאמר...מי שלא מעיז, לא מתיז.

6. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    "כולנו אחד"
    כמובן, זאת המטרה של הפסכידליים, להגיע לשלב התודעה הזה
    נשמע מעניין ועוצמתי, תודה על השיתוף

7. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אשמח אם תגיד לי מאיפה קניתה סלביה אני חיפשתי בכל מקום ואני לא מוצא.
    אין לפטריית הקסם במלאי. :(

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!