1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול אוטומטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י האופטימי, ‏24/5/17.

1. האופטימי

האופטימי חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לי חבר שקיבל 2 זרעים אוטומטיים לי אין כל כך ניסיון עם אוטומטיים אז פונה אליכם שתעזרו. הוא מגדל גידול חוץ ב2 אדניות 25 ליטר . השאלות שלי אליכם .. 1 איזה מצע גידול מומלץ ? 2 מבחינת דישון איך לדשן כמו בגידול רגיל? 3 האם אחרי שהנביט את הזרע אפשר ישר לשתול בעציץ הסופי הכוונה ל25 ליטר? תודה רבה לעוזרים

2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    כן רוצים לשתול ישר בעציץ הסופי כדי לא לעכב אותו עם סטרסים של מעבר בין עציצים
    מצע אדמה כמובן רצוי אחת עם אחוז גבוהה של פרלייט ותוסיף קצת ורמיקולייט על מנת לשמור יותר על לחות במצע
    דישון אני ממליץ על קצת פחות ממה ששמים בצמח לא אוטומט

קואלה אוהב/ת את זה.
  3. האופטימי

האופטימי חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה אחי , עוד שאלה אחת בנושא משטר ההשקיה והאוכל , הכוונה איך להשתמש עם כל הדשנים לפי הטבלה? הרי במחזור של זרע נקבי אני מדשן לפי הטבלה ושומר על זמן צימוח ארוך יותר , אך היות ופה זה אוטומאטי איך אני משתמש בדשנים במהלך המחזור שהוא קצר יותר

4. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    שום דבר לא משתנה בענייין הזה

5. האופטימי

האופטימי חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה אח שלי . אז לדשן רגיל וברגע רואה שהצי עובר לפריחה להתחיל לדשן לפי פריחה .

6. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    אני הייתי ממליץ להתחיל עם מינון מופחת ממה שרשום בטבלה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!