1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זרעים באוטומט

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Meir1111, ‏26/5/17.

1. Meir1111

Meir1111 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם ישלי זן הינדו קוש אוטומט ליקראת סוף הפריחה שלו היום הורדתי ממנו כמה פרחים וקלטתי שהיה בפרח קטן4זרעים השאלה שלי כזאת: איך הפך להיות בוא זרעים פתאום לא היה בשוקים לא כלום לא היה גם זכר לידו רק נקובות דבר שני האם הזרעים שיוצאים ממנו גם יהיו אוטומטים אשמח לתשובות

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    זרעים באוטומט זה כנראה מהפריה של זכר/הרמי שהיה בסביבה כי חדירה של אור לא אמורה להפריע
    אמרת שגדלו לידה נקבות? תחפש בולבולים או פרחים זכריים אצל ה''נקבות'' האלה אולי תמצא תשובה..
    גם חום גבוה יכול להכניס לסטרס ומספיק ענף אחד שהוציא כמה בולבולים לכיוון הנכון של המאוורר ואתה בהריון..
    לגבי איכות וזהות הזרעים אין אפשר לדעת בודאות אם אתה לא יודע איך נוצרה ההפריה באמת אבל תהיה בטוח שגנטיקה של האמא יש להם.. אני לא הייתי ממליץ לך להתעסק איתם בהמשך, גנטיקה גרועה יכולה להכניס אותך לסלט שיבאס אותך שבכלל הדלקת נורה בתוך אוהל..
    בהצלחהאחי

3. Meir1111

Meir1111 חבר חדש

לייקים:
    1
    קודם כל זה גידול חוץ חייב לציין ולא אוהל דבר שני לא ראיתי בשניים שום סימן לבולבולים בגלל זה מוזר לי דבר שני אתה אומר שהזרעים שיצאו עכשיו זה גנטיקה חרא? או ששוב לשתול אותם והם יהיו גם אוטומטים אשמח לעוד תשובות

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אז אולי היא לא אוטומטית או שיש לך שכן פעיל שלא יודע להעיף זכרים..
    מאיפה הזרעים?

5. Meir1111

Meir1111 חבר חדש

לייקים:
    1
    בנאדם שמוכר אותם ובדוק אוטומטים הינה אני כבר בחודשיים והיא כמעט מוכנה ורשום עליה שהיא מוכנה בין 60-75יום וככה כל הזרעים אז השאלה שלי עם הזרעים יהיו גם בזמן הזה ויהיו אוטומטים מה שיוצא מהם

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    שוב, זה תלוי איך נוצרה ההפריה..
    אם הצמח נכנס לסטרס והםרה את עצמו אז רוב הסיכויים שהזרעים גם יפרחו אוטומטית, לגבי האיכות שלהם אי אפשר לדעת, מניח שיהיה מגוון של פנוטיפים דומיננטים יותר או פחות..
    ואם זכר התערב פה אז בכלל אין סיכוי לדעת מה תקבל, ובמיוחד שאתה לא יודע מי הזכר...
    אני חושב שלא מדובר באוטו, בנאדם שמוכר זה לא מקור אמין אלא אם קיבלת חבילת זרעים מקורית וסגורה.. אם התחלת לפני חודשיים הגיוני שהיא תפרח עכשיו בחוץ כי התחלת קצת מוקדם מידי שהשעות אור עוד היו קצרות מידי...
    בכל מקרה אני לא הייתי משתמש בזרעים האלא אלא אם בא לך לעשות בדיקה לצורך הלימוד..

7. Meir1111

Meir1111 חבר חדש

לייקים:
    1
    הבנתי אותך ולגבי הזרעים הבאתי הרבה ובוא נגיד שכולם ליקראת הסוף נשתלו ב24.3 ונשאר להם בוא נגיד שבוע שבועים אוקי תודה על ההסברה והכל ניראה מה יהיה

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הגיוני לי מבחינת תאריכים שהיא נקבה שפרחה במחזור הפריחה הראשון וזה יצא קצת כמו אוטומטית מבחינת הזמן פריחה אבל חכה לעוד תשובות מאנשים יותר מנוסים בחוץ, אאוטדור זה לא התחום הכי חזק שלי..

9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    רוב הסיכויים שהצמח נקלט ע''י זכר שיכול להמצא ברדיוס של כמה ק''מ גם .

10. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    פעם אחת קיבלתי זרעים מנקבה אוטומט..היה זכר בחלל בשלב מאוד מאוד מוקדם הוא ניכנס לפריחה לפני הנקבה וישר הוצא מהחלל אבל בגלל שהיא הייתה אוטומוט זה כניראה הספיק. יצאו אחלה זרעים שנישתלו בכמה מחזורים..אבל הפנוטיפ של האוטומציה לא עבר אז היה צריך לתת 18 6 בצמיחה ו12 12 פריחה ..מה שכן, כל הזרעים יצאו נקבות.
    שמור אותם ..מה יכול להיות? אם יהיה לך אופציה להביא זרעים איכותיים יותר שאתה יודע בדיוק איזה זנים הם כמובן שעדיף. אבל תמיד טוב שיש כמה זרעים בצד :)

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!