1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הורדת עלים בזמן פריחה, עד כמה זה טוב או גרוע??

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Richweed, ‏27/5/17.

1. Richweed

Richweed חבר חדש

לייקים:
    2
    הורדת עלים בזמן פריחה

Kanoobie אוהב/ת את זה.
  2. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    גרוע לפני ובזמן

3. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
  4. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    מה אתה מראה פה?? זה כמו המיסוי של עמיתוס:)

5. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    ניסוי*?
    איזה ניסוי? שקשור להורדת עלים?

6. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    בלינק שנתת. זה סתם מישהו שעושה את זה וטוען שזה עובד לו

7. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    זה כמו שתגיד שLST או SCROG או LOLIPOP או כול דבר אחר שאתה עושה לצמח
    "זה סתם מישהו שעושה את זה וטוען שזה עובד לו"

blackjack-wonder-woman-12-days-after-defoliation.jpg

לי תאמת זה ניראה שיש תוצאות
    ת
    קן אותי עם אני טועה

Gingi אוהב/ת את זה.
  8. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אני גם רואה פרחים יפים. אבל אני לא חשבתי לקבוע שזה בגלל שהוא הוריד עלים. ותאמת שאם הוא כתב את הדברים ככה (בתור עובדה) וזאת המסקנה שהוא הגיע אליה אז הוא קצת קוקיה...
    לגבי סקרוג וקשירות למיניהם. לא אותו דבר בכלל כי אתה רק מעצב את הצמח. אתה לא מוריד חלקים ממנו.

9. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    תאמת יש לי גם נסיון אישי עם זה וראיתי הרבה מגדלי מנוסים עושים את זה....

בקשר לSCROG וכל השאר צודק
    אבל מה בקשר לFIM וTOPING?מי אמר שעם יהיה 2 צמתים במקום 1 יהיה יבול יותר גדול?
    עם לא אז למה אנשים עושים את זה
    וגם להוריד עלים זה סוג של מעצב את הצמח
    ועם באמת הייתה קורא מה שכתוב שמה לא הייתה אומר את זה

10. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    Dwc בגידולי אין דור הידרופוני זה וגנטיקה טובה וקצת להתעסק איתה נכון יוביל לתוצאות מטורפות

Some0ne אוהב/ת את זה.
  11. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    צודק גם לגבי הfim ו הטופינג אחי. מי אמר באמת?? אני למשל קוטם פעם אחת כדי שיהיה חופה שטוחה פחות או יותר. לא יודע לתת תשובה אבל אני מהמר שזה לא מגדיל את הייבול באופן שבו 2 קולות שוקלות יותר מאחת.
    קראתי את הכל. הוא כותב הרבה אני מאמין,לדעתי וכו׳.. ואז אומר תראו הוכחה. אתה באמת חושב שעל סמך היומן הזה אפשר לקבוע את מה שהוא קבע?? נראה לך משהו הגיוני לעשות בתור בנאדם הגיוני??
    עכשיו יש באמת מקרים שזה מעולה לדלל/לרווח (אני מכיר את זה עם עצים) אבל אני בעיקר אומר שזה לא רציני לשים פה את הלינק הזה ולהגיד- תראה. לי זה נראה עובד

Some0ne אוהב/ת את זה.
  12. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אה ובעיקר בגלל שהבחור שם לא ידע להסביר בעצמו למה זה טוב:confused:
    ודבר אחרון.. כתבת למה אנשים עושים פים וטופינג ולוליפופ אם זה לא עוזר?? יש בעולם דברים הרבה יותר מוזרים שקבוצות של אנשים עושות רק על בסיס אמונה:)
    לילה טוב!

13. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    צודק טעות שלי
    Cannabis plants seem to spend the most energy on buds which are exposed to light, and those are the buds that grow the biggest and the most dense. I believe that's why buds hidden from view and in the middle or bottom of the plant never seem to fatten up - they don't get enough exposure to light and air.

Why defoliate in the Flowering Stage?

• Helps prevent mold and bud rot on indoor plants by reducing humidity inside the plants, on the leaves and in your grow tent

• Bigger yields - buds that are exposed to light and air fatten quickly and produce bigger yields than buds hidden from the light and air.
    בקשר לFIM לא אמרתי שזה לא עוזר פשוט הבאתי את זה בתור דוגמאה
    חחחח עכשיו שאני חושב על זה אף פעם לא ראיתי איזה ניסוי מדעי או מאמר מדעי על עם זה עוזר או לא

"עכשיו יש באמת מקרים שזה מעולה לדלל/לרווח (אני מכיר את זה עם עצים) אבל אני בעיקר אומר שזה לא רציני לשים פה את הלינק הזה ולהגיד- תראה. לי זה נראה עובד"

אמרתי שניתן לו תקישור והבחור יכנס יקרא קצת
    יסיק מה שיסיק יעשה מה שיעשה אני את שלי עשיתי:)
    ולא אמרתי עובד רק אמרתי שעם הוא כבר מוריד שידע מתיי לפי איך שאנשים עושים את זה

קואלה אוהב/ת את זה.
  14. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    ומכול המאמר באתר הזה מה שהכי אהבתי זה את זה:
    How can this be? Why would the plant make leaves if it doesn't need them?

Outdoors, cannabis plants need extra leaves to store nutrients and create an extra wall of defense in case the plant gets attacked by pests or otherwise loses all its leaves. But indoors there should be no pests, and you are there to give your plants the exact nutrients it wants at the exact right time. This makes holding onto leaves a lot less useful for the plant, especially some plants which get extremely bushy without defoliation.

“In the wild a fan leaf is a pretty necessary thing. Not only is it a solar panel but it is also a holding center for the plants nutrients. Indoor grows, where you control a constant supply of food to your plants, makes the fan leaf less necessary. Yes, they are a solar panel but they are also a huge blocker of light to your offshoots which need daily development to achieve greatness.”

- AK GreenLover

15. רוטווילר

רוטווילר חבר חדש

לייקים:
    8
    שים לך שאחרי דילול עלים תראה שגם הטמפרטורה וגם הלחות בחלל עולים .העלים חוץ מהעברת סוכרים לצמח הם אחראים להורדת טמפרטורה והלחות.בהצלחה תעדכן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!