1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקדמת פריחה בגידול גרילה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Weed ago, ‏28/5/17.

1. Weed ago

Weed ago חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אני מתעניין בהקדמת פריחה בגידול גרילה לא אוטומטי, במדריך למגדלים של simisu כתוב:

״ייתכן שתרצו להפריח את הצמחים שלכם מוקדם, לפני סוף העונה. כדי לפרוח, המריחואנה צריכה 12 שעות של חושך רצוף ומוחלט. אפשר להשתמש בבד אטום לאור, ניילון שחור, קרטון וכו' כדי להסתיר לצמחים את האור למשך 12 שעות גם כשהיום עדיין ארוך. הצמחים אמורים להתחיל לפרוח תוך שבוע-שבועיים, ואז אפשר להפסיק לכסות את הצמחים.״

האם המידע הזה נכון? משיטוט רב באינטרנט ראיתי שצריך לכסות את הצמחים לכל אורך התקופה ולא רק לשבוע-שבועיים. מה אתם אומרים?
    והאם העברה של הצמחים למקום מוצל יותר יוכל לעזור להפריח אותם מוקדם או שזה רק יעכב?

אשמח לעזרה תודה רבה

2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    המידע נכון כי הצמח פוטו פירואדי ומגיב לשינויים בזמני תאורה
    תטצרך לבצע זאת לאורך כל התקופה
    מקום מוצל לא ישנה את זמני הפריחה הצמח מודד את הזמן בין הזריחה לשקיעה ככה הוא יודע מתי הימים מתקצרים....צל לא ימנע ממנו למדוד את זה

מתכון לאסון מה שאתה מתכנן....
    כל דבר אטום שתכסה איתו את הצמח יחייב איוורור וכמובן תצטרך לבוא להוריד את זה כל בוקר ולכסות כל ערב
    קח בחשבון שאם התחלת אין לך דרך חזרה כי אם תפסיק באמצע הפריחה את ההתעסות בלכסות את הצמחים (12 \12 )הצמח יחזור למצב של צמיחה.(כל עוד הימים ארוכים כמו עכשיו)..מה שעלול גם בין היתר להפכו להרמי

לדעתי האופצייה היחידה שלך זה לכניס אותו לחלל גידול אינדור (עם מנורה) ולהפריח

קואלה אוהב/ת את זה.
  3. Weed ago

Weed ago חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי תודה. ברור לי שזה מתכון לאסון אבל אין כרגע ברירה אחרת. עיקר השאלה היא האם מספיק לכסות אותו לשבוע שבועיים עד לתחילת פריחה ברורה ואז להפסיק לכסות(כמו שכתוב בבירור במדריך), או שצריך לכל החודשיים בערך של הפריחה לכסות?

4. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    לאורך כל החודשיים לדעתי

5. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    רק אטימה מכיוון הזריחה ישנה בשעתיים לדעתי

6. OUTDOOR - שיטות ונסיונות

לייקים:
    8
    אני גם בסרט הזה :/ נראלי אני מעביר אותו לאוהל כזה שישנים בו ויכסה את החצי צד של הזריחה... אני מאמין שמזריחה יהיה אפשר למשוך איתו עוד 4 5 שעות עד שהשמש תגיע למעלה ..

7. Weed ago

Weed ago חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה, זה בדיוק מה שהתכוונתי עם הצל. אז אתה אומר שאם שמים משהו שחוסם את האור מהזריחה למשך שעתיים זה יעזור ויפתור את העניין(מה אתה אומר על קיר מעץ בגובה 2 מטר מזרחית לצמח אשר ימנע ממנו שמש לשעות הבוקר הראשונות)? מה לגבי האור שיש בשמיים בשעתיים האלו של הזריחה, הוא משמעותי? לא יבלבל את הצמח? או שרק אור שמש ישירה יכול להשפיע?

#7 Weed ago, ‏28/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏28/5/17
  8. OUTDOOR - שיטות ונסיונות

לייקים:
    8
    אם זה יעזור אני עוד לא סגור על זה אבל התכוונתי לשים את האוהל עם הפתח לכיוון השקיעה לכסות אפילו את כל האוהל וב12 ככה לפתוח את הפתח כניסה ככה הוא מקבל אור מ12 עד שקיעה ... אבל אם אתה מכסה אז תדאג שלא חודר אור מתי שלא צריך

9. Weed ago

Weed ago חבר חדש

לייקים:
    0
    אוהל לדעתי פחות מתאים, זה דורש ממך לבוא פעמיים ביום כדי לפתוח ולסגור וזה בדיוק הפתרון שאני מנסה להבין אם אפשר להימנע ממנו(להגיע פעמיים ביום לשטח) בנוסף אוהל אטום לאור, יחד עם שמש ישירה יכול להפוך לחממה שמגיעה בכיף ל45 מעלות ואולי יותר ולגרום להרג הצמח.

10. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    אפילו הבזק קטן של פנס לד כיס הצמח מזהה אין לך כל כח איך לברוח מזה ...משהוא אטום לאור יהיה אטום לאוויר גם ולכן תהיה חייב איורור..מה תשים מפוח באמצע השטח?
    לשים ליד קיר גבוהה לא יעזור לך גם.....תגיד אם אני עומד בחושך ולידי מישהו מאיר עם פנס אני יראה אותו לא?
    מה גם שלצמח אין "עיניים" הוא יכול לזהות אור בכל חלקי הצמח
    רק חושך מוחלט או אור באורך גל שצמחים לא רואים משאירים אותו במצב "שינה"
    לגביי האור של הירח ...יש אסכולה שלמה של שיטות לגידול צמחים לפי מחזורי ירח גם בגלל הסיבה הזאת ועוד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!