1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אשמח לעזרה ממי שמבין/משתמש בוופורייזר

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י 230294, ‏7/5/17.

1. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    התבלטות בין DAVINCI IQ לבין PAX 3 מה אומרים ?
    ואם אפילו יש לכם המלצה לוופורייזרים ניידים איכותיים אחרים אשמח לשמוע
    תודה רבה :)

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    קרפטי, מייטי, פיירפליי 2, ארייזר סולו.

3. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    הם יותר טובים מpax3 ודיויזנצי IQ ?
    ומה מיוחד בדגמים שרשמת?

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    ופורייזר כשמו כן הוא: מאייד. יש ופורייזרים שהם כמו לעשן מקטרת (קונווקשן. אתה מעשן עלים שרופים כמו סיגריה. יש קרובים יותר לאיוד אמיתי והם נקראים קונדקשן שזה מגע העלים על גוף החימום. בוייפוריירים טובים (קונווקשן) אתה אמור לשאוף אויר חם שעבר דרך העלים. כך ששואפים אדים. פקס הוא טוב להסוואה. לא כל כך לאיוד אמיתי. אלה שציינתי הם מכשירי איוד אמיתיים: מייטי, קרפטי ופיירפליי. יש עוד המון ופורייזרים טובים. שמאיידים באמת. כנס ליו טיוב רשום ופורייזרים ותתחיל להבדיל בניהם. לחיים!

green&love ו-230294 אוהבים את זה.
  5. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    רמז: כל אלה שנראים כמו סיגרים או כמו עטים, לא באמת מאיידים. אם זה חשוב לך. אם לא, אז כולם נעימים וטובים. לא חייבים לקנות את הכי יקר.

230294 אוהב/ת את זה.
  6. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    לא חשוב לי הצורה / מראה חשוב לי שיהיה משהו איכותי שיעשה את העבודה וכמובן נייד

7. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    מייטי, קרפטי ופיירפליי.

canna420 אוהב/ת את זה.
  8. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה רבה

9. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    Pax
    בכלל בלי שאלה. הוא גם יקר מהאחרים שציינת, אבל מספר אחת . משתמש מעל שלוש שנים.

10. green&love

green&love חבר חדש

לייקים:
    8
    אם אתה מחפש ניידות זה הקארפטי מכשיר מעולה רק שהסוללה נגמרת מהר וניתן לשליטה דרך אפליקציה מהסללור מה שכן תצטרך להיות מחובר למטענים ולחפש שקעי חשמל אם אתה לא בבית (חבר רכש אחד כזה הבנתי שאם אתה על פחות מ20% סוללה אז אין אפשרות לאדות) המייטי לעומתו סוס עבודה ויפיק לך אידוי מקסימלי מכל שימוש ניתן לשלוט בטמפ בעזרת שני לחצנים על המכשיר הסוללה מספיקה לכפול מהזמן שימוש בקראפטי אני עם המייטי חצי שנה ובאמת שהוא מפתיע אותי בכל אידוי מחדש! ממליצה בחום . אם אתה לא מחפש ניידות יש לך את הפאלנטי וופורייזר שולחני מדהים ובאותו טווח מחיר אולי גם מעט פחות. אגב כל המכשירים שהוזכרו עובדים בשיטת העברת חום כמו שהזכירו מעליי זה יפיק לך את האידוי המושלם עם טעם וחומרים פעילים בשפע=]
    בהצלחה!:)

230294 אוהב/ת את זה.
  11. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    mflb
    הכי זול (520 ב namastevapeisrael)

12. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה לכולם !!
    אני לא מחפשת משהו זול . אני מחפשת מכשיר איכותי כמה שאפשר, כמובן נייד ושהבטרייה לא נגמרת מהר כי רוב היום אני לא בבית .

green&love אוהב/ת את זה.
  13. green&love

green&love חבר חדש

לייקים:
    8
    אפשר גם במילה אחת... *"מייטי"*:rolleyes:

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  14. רוכב

רוכב חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב קצת הסבר. הקראפטי מייטי וכו' נמכרים מאוד בארץ ועל כן רבים כאן ממליצים עליהם. מי שמכיר את הפאקס ככה"נ לא ימליץ על מייטי וקראפטי (כבודם במקומם מונח). הפאקס הוא המכשיר הנייד הטוב ביותר בעולם והמחיר שלו שווה את זה. מדובר במכשיר מהונדס היטב עם חיי סוללה ארוכים ורמת אמינות גבוהה מאוד. אני משתמש בפאקס הראשון מאז 2012 והוא לא עושה לי בעיות בכלל. המכשיר כולל שלושה מצבי חימום מה שהופך את זה לנוח מאוד. המכשיר חסכוני ומאפשר שימוש כפול בחומר (עישון של החומר המאודה) אם כי להערכתי רוב הוייפורייזרים מאפשרים זאת. בוא נדבר קצת על הנדסה. הפיה בפאקס נשלפת מחוץ לגוף המכשיר כחלק מפעולת ההפעלה ומוחזרת פנימה כפעולת כיבוי בקליק פשוט. גוף המכשיר עשוי מאלומיניום ותא החימום (התנור) ממוקם במרחק המירבי מהפיה מה שמאפשר שאיפה של אדים חמימים שלא יעשו כוויה. הסוללה מחזיקה 6-7 הפעלות בשקט. הספיקה לי לארבעה ימים ועדיין היה כוח. בדיקת הסוללה מתבצעת על ידי שקשוק המכשיר (ממש ככה). המכשיר מוציא ריח עדין בזמן עבודתו וקונספירטיבי לחלוטין. נראה כמו סיגריה אלקטרונית שמנה. מאוד נוח מאוד נקי. רק מי שמכיר יבין מה זה בכלל בידיים שלך. כל הסיפור של האפליקציה במאידים שהמליצו לך זה הדבר הכי מטומטם שיכול להיות. זה אומר שיש רכיב תקשורת בתוך המכשיר שנמצא בסביבת חום גבוהה (פוטנציאל הידפקות) והתעסקות מיותרת באפליקציית סלולר. אין פלאפון אין סטלה? סתם גימיק לילדים מושפעים. קיצר אם האיכות חשובה לך פאקס פאקס ועוד פאקס.
    נ.ב יש סיבה שהיצרן נותן אחריות של עשר שנים על המכשיר.

15. רוכב

רוכב חבר חדש

לייקים:
    0
    על סמך מה אתה אומר שפאקס לא טוב לאיוד? אני משתמש כבר ארבע שנים ובחרתי בו אחרי מחקר מעמיק בתחום. הוא עושה את העבודה מדהים. מקווה שאתה לא שופט לפי כמות האדים הנראית לעין כי זה ממש לא פקטור.

16. green&love

green&love חבר חדש

לייקים:
    8
    נשמע שאתה ממש מתהדר בוייפ שלך שבעצם אין לו כמעט וכלום חוץ מסוללה חזקה אכן הפקס 3 הוא מכשיר טוב יחסית אבל לא שווה את המחיר. מצטערת אם זה נשמע רע אבל זו דעתי. אני מעשנת מעל עשור ויצא לי לאדות ברוב סוגי מכשירי האידוי (מייטי, קראפי, פאקס 2 ו3, פיירפליי ועוד כמה שהם פחות איכותיים) לפעמים עדיף סוללה שמחזיקה לפחות זמן שימוש אבל שהשימוש הקצר יהיה איכותי ובריא זה הכי חשוב (לכן בעצם עברנו לאידוי במקום עישון). ואכן בוופורייזר שלך יש כוס קירמית שמתחממת ע"י מגע חום וכך מחממת את החומר רק מלמטה ומצידיי הכוס מה שמצריך ממך בתור משתמש לפתוח את המכשיר ולערבב את הגנג'ה כי לחומר שבמרכז הכוס לא היה מגע עם החום (לא נוח במיוחד כשאתה לא בבית וזה לשימוש חיצוני). לעומת זאת יש את השיטה השנייה הזרמת אוויר חם בין חלקיקי הקנאביס לאידוי מושלם מה שמייטי קראפי וולקנו פיירליי עושים צורה נהדרת ואין שום צורך לגעת בכוס אלה רק בזמן שאתה ממלא את החומר. ואגב לגבי הקאפטי שעובד על אפליקצייה מובנית שנותנת אפשרות שליטה מדוייקת בטמפ' גם כשנכבה לך מכשיר הפלאפון אתה עדיין יכול להשתמש במכשיר (רק ב2 טמפ': 185c ו195c) ע"י לחצני המכשיר.
    ואם אתה אומר שהפאקס הוא חסכוני אתה צריך לטעום ולהבין את המייטי עד כמה הוא ממצא את החומר בצורה יעילה אפילו יותר מהפאקס שלא נדבר על הטעם הנרכש מאידוי הצמח שהפאקס לא מתקרב אליו אפילו.
    כשאתה שנים עם מכשיר אחד לא נראה לי שאתה יכול להגיד שהוא הטוב ביותר לפני שניסית את כולם או רובם לפחות.

https://torontovaporizer.ca/blog/pax-3-vs-crafty-vaporizer-comparison/ בבקשה..

#16 green&love, ‏29/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏29/5/17
    אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  17. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מייטי וקראפטי הכי אמינים, ומנצלים את החומר בצורה כמעט מושלמת.
    בשאריות אידוי (ABV) של מייטי היה בערך 3% קנאבינואידים.
    בשאריות אידוי של G-PEN, היה 12%.

לא יצא לי לבדוק את השאר. אבל נראה שמייטי עושה את העבודה בצורה יפה.

green&love אוהב/ת את זה.
  18. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה לכולם בסוף רכשתי את הpax3 מכשיר מדהים ממליצה בחום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!