1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אז למה בעצם אין היום LSD?

הנושא בפורום 'כימיה, ביולוגיה ודברים של חנונים' פורסם ע"י שולגין, ‏29/5/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

לא יצא לי לכתוב כאן בתקופה האחרונה, אבל שלא תחשבו לרגע שהורדתי את הרגל מהגז. להיפך, בזמן הזה נפגשתי עם לא מעט אנשים שעזרו לי להבין את הנושא יותר לעומק. נפגשתי עם כימאי אורגני, ביוכימאי וביולוג. לא ביחד, כמובן. אין קשר ביניהם, אבל כל אחד נתן לי מספיק מידע בשביל להבין מה קורה כאן. מי שגרם לי להבין בסופו של דבר איך יכול להיות שחומר שהיה כל כך נפוץ פתאום נעלם היה דווקא הביוכימאי.

בשורה התחתונה, לפי טענתם של הביוכימאי והכימאי האורגני, גם אם יצרן הצליח לגדל ארגוט\להשיג חומצה ליסרגית שמופקת מארגוט, תהיה לו בעיה לייצר חומר שזהה לחומר שהופמן גילה. תכף גם תבינו למה.

הטענה הראשונה של שניהם היתה כמובן "LSD זה LSD". זו מולקולה והיא לא יכולה להשתנות. אבל, היא כן מושפעת מהסביבה וכל דבר קטן עלול לגרום לה לפעול בצורה שונה. למשל, מזהמים שונים שנוצרו כתוצאה מהריאקציות. גם אם הכימאי השתמש בריאגנטים 100 אחוז סינטטיים, בסוף התהליך הוא ישאר עם מזהמים שישפיעו על המולקולה.

הצגתי בפני שניהם את הטענות שלי. שאלתי איך יכול להיות שחומר שנבדק במעבדה ונמצא בו LSD יכול להיות שונה מחומר אחר שנבדק וגם בו נמצא LSD. התשובה היתה חד משמעית - כשמדובר בחומר כל כך פוטנטי, אפילו אחוז אחד של מזהמים עלול לשנות את המבנה של החומר, מה שיגרום לו להשפיע על קולטנים שונים במוח.

גם במקרה שבו החומר הוא 100 אחוז טהור עדיין קיימת אפשרות שהוא יעבוד אחרת. למה? מפני שבתהליך מעורבים כימיקלים נוספים מלבד הריאגנטים העיקריים. לכל כימיקל יש השפעה על הריאקציות וכמובן על התוצר הסופי. כלומר יש אפשרות לשלוט על התוצאה הסופית דרך הכימיקלים שנדרשים על מנת להפיק את החומר. זו בעצם הסיבה שבגללה קיימים היום כל כך הרבה סוגים של "LSD" אבל אף אחד מהם הוא לא החומר שהופמן גילה.

למי שעדיין לא הבין, קיבלתי נימוק גם עבור הנושא הזה:

ב-DEA הבינו שעל מנת לעצור את הייצור של החומר המקורי כל שעליהם לעשות הוא לסגור את הברז לחומצה הליסרגית. אחרי שפיקארד נתפס, היה בשוק זעזוע של שנתיים בערך ואז יצרנים החלו לנסות לייצר את כל התהליך מאפס (ארגוט). מה שהשאיר להם להשיג את הכימיקלים הנותרים שדרושים להפקת החומר. ב-DEA הבינו שאי אפשר לחסום את הגישה לארגוט מכיוון שזוהי פטריה שגדלה באופן טבעי בטבע, ואז ככל הנראה הוחלט לפגוע במכוון בכימיקלים הספציפיים שמשמשים רק למטרה הזו.

זה נשמע לי בהתחלה כמו תיאוריית קונספירציה, אבל מהר מאוד קיבלתי מהכימאי הסבר מפורט ודוגמה שתעזור לי להבין איך זה עובד. למשל, מעבדות מרבות לעבוד עם אתנול, שכידוע משמש להכנת משקאות חריפים. כדי שמעבדות לא ישתמשו בכח שלהן לרעה וימכרו או יחליטו לייצר משקאות מהאתנול, היצרן קיבל הנחיות "מלמעלה" לערבב את האתנול עם מתנול (חומר רעיל ומסוכן), ובכך למנוע אפשרות של שימוש מסחרי באתנול לטובת הכנת משקאות חריפים.

הבנתם איך זה עובד? עדיין לא? אז אני אחבר את כל זה לסיפור שלנו:

החברות שמייצרו את הכימיקלים הנדרשים להפקת LSD מקבלות הנחיות מדוייקות כיצד להכין את הכימיקלים האלה ובאילו מזהמים להשתמש על מנת לגרום לריאקציות שונות מאלה שהופמן הגיע אליהן. בנוסף (אני מקווה שאני מתרגם את זה נכון), מה שקורה בפועל זה שהמזהמים הללו יוצרים חומה שמונעת מהמולקולה להגיע לקולטנים הנכונים, מה שיוצר אפקט שונה לחלוטין על המוח.

במילים פשוטות, ה-DEA שולט בחומר שמגיע אל הצרכן בסופו של דבר. זה לא משנה כרגע אם אתה כימאי אורגני סופר מוכשר, אם לא הצלחת להשיג את כל הכימקילים כאשר אין בהם אפילו אחוז אחד של מזהמים, אתה לא תצליח להגיע למולקולה של הופמן. ל-DEA יש שליטה מלאה על החומרים שאתם צורכים. וזאת עובדה!

שאלתי "מה לגבי ה-LSD שחברות ענקיות כמו סיגמה מייצרות באופן חוקי?" קיבלתי את אותה התשובה. חברות כמו סיגמה מקבלות הנחיות מדוייקות כיצד לייצר LSD ועם אילו חומרים לעבוד. כלומר אם מעבדה מזמינה היום LSD לטובת מחקר, היא תקבל חומר ששונה ב-180 מעלות מהמולקולה של הופמן מבלי לדעת את זה אפילו. בדיקה זריזה באתר של "סיגמה" אישרה את כל הנתונים הללו. כנסו לעמוד המוצר של LSD וחפשו את המפרט המלא של החומר כולל אחוז הטוהר. או שפשוט תאמינו לי כשאני אומר שאין. בכל מוצר אחר הנתונים הללו מוצגים לגולש.

לסיכום: אין היום את החומר שהופמן גילה. אפילו מעבדות מחקר עובדות עם החומר הלא נכון. כן, זה גילוי מרעיש וכבר פניתי לאוניברסיטה מאוד גדולה בבקשה לחקור את הנושא. בואו נחזיק אצבעות שזה ייצא לפועל.

ולאלה ששקלו לייצר לבד מארגוט, קחו בחשבון את הדברים שנאמרו כאן, כי LSD אמיתי בלתי אפשרי לייצר היום.

#1 שולגין, ‏29/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏29/5/17
    evilufo אוהב/ת את זה.
  2. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    אז זה אומר ביי ביי למולקולה של הופמן לתמיד? ומה שאנו צורכים היום זה כן LSD פשוט לא טהור ולכן ההשפעה שלו שונה מזו של ה LSD המקורי והוא לא מגיע לכל הרצפטורים הדרושים במוח להשפעה האמיתית של LSD - 25 אלא לחלק מהם ולכן זה שונה מהמקור?

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אז איך בדיוק היה בהישג ידך אסיד לפני חצי שנה / שנה? עכשיו הטענה למעשה היא שיש LSD אבל זה המזהמים שמשנים הכל, לפני זה זה בכלל לא היה LSD, אז בו נסכם אנחנו לוקחים LSD-25 שהוא בדיוק אותו הכומר הכימי של הופמן אבל הדבר היחיד ששונה לפי מה שאני מבין זה שאין את הכמויות (איזון) של מזהמים / אי מזהמים בחומר.

כלומר גם האסיד שתואר פה כדבר האמיתי למעשה לא היה הדבר האמיתי כי כפי שאתה אומר אפילו חברות תרופות לא מייצרות את החומר ושאין גישה כלל וכלל וכלל לא משנה למי, מכאן שהבחור שטען שעשה אסיד אמיתי כלל לא עשה אסיד אמיתי, או שתקן אותי לאיש פשוט יש את היכולת לייצר אסיד אמיתי אבל לחברת תרופות לא? משהו פשוט לא מסתדר לי אשמח לתשובות תודה. (ולא להתחכם אני פשוט באמת לא מבין ורוצה להבין מה קורה כאן).

evilufo אוהב/ת את זה.
  4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה אומר שעד שלא תקום קבוצה ותחליט להשקיע בזה זמן, סיכון וכסף רב, זה לא יקרה. על מנת שזה יקרה צריך לייצר הכל מאפס, או להשיג את הכימיקלים הנדרשים מבלי שיד הרשויות נגעה בהם.

אין לי דרך לדעת מה אנשים צורכים היום, יש עשרות אם לא מאות סוגים שונים של חומרים. ייתכן שחלק מהם הם LSD לא טהור, וכן הוא ישפיע בצורה אחרת לגמרי על המוח.

evilufo אוהב/ת את זה.
  5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני אענה על זה שוב, למרות שכבר עניתי לך על השאלה הזו:

לייצר באץ' של כמה גרמים זה לא תהליך מורכב לביצוע כמו לייצר 50 קילו. כלומר מבחינת המורכבות של להשיג את הכימיקלים הנדרשים. בכמויות האלה אין צורך לערב חברת תרופות, אלה כימיקלים שאני מאמין שאפשר לגנוב ממעבדות בכמויות קטנות. עדיין האדם שמייצר צריך להבין בדיוק מה הוא עושה ואיך לעבוד עם ארגוט.

חברת התרופות מקבלת הנחיות מה-DEA. אדם אנונימי שמחליט לייצר בעצמו לא כפוף להנחיות האלה וייתכן כי הוא יגיע לתוצאה קרובה או אולי אותה תוצאה כמו זו של הופמן. הדיון הוא סביב הייצור ההמוני ולא על אדם שמייצר באצ'ים קטנים לשימוש עצמי\חברים.

ה-LSD שכמה מחבריי הפורום ניסו אמיתי לחלוטין. כמה הוא טהור? אין לי מושג. לא חושב שיש מישהו בעולם שיודע, לדעתי לא מבוצעות אנליזות לבאצ'ים האלה. האם הוא הכי טוב שיצא לי לנסות? חד משמעית לא. אבל הוא מגיע לאן שהוא צריך להגיע ופותח את הדלתות הנכונות במוח. מה שאי אפשר להגיד על אף אחד מהחומרים שנמכרים היום.

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    הבנתי תודה, וסבבה דיברנו על ה-DEA זה רשת אחת סה"כ בעולם, אבל יש עוד הרבה חברות תרופות בינלאומיות למשל סנדוז שלה יש את המתכון האמיתי וכו' שהם כלל לא תחת פיקוח של שום גוף ממשלתי מארה"ב ככה שהם לא מוגבלים על חומרים כאלה ואחרים ואפילו הם לא תלויים לצורך הכנת ה-LSD בארה"ב. אז מה לגבי כל שאר המעבדות בחו"ל? הרישיון של סנדוז לפטנט אני מאמין פג לפני שנים רבות ככה שאין מניעה מאף חברת תרופות ליצור LSD בלי שום הגבלה לחומרים, את כל החומרים ניתן לייבא מסין שם אני לא מאמין שמגבילים אותם כמו בארה"ב או מכל מדינה אחת ולווא דווקא מול מקומות שעובדים אל מול ה-FDA וה-DEA האמריקאי.

אז בגבולות ארה"ב היתכן מאוד שזה נכון אבל מונע מאנשים להשיג את החומרים האלה ממקורות אחרים? כמעט לכל חומר בעולם יש מתחרה שמייצר את אותו החומר וכו'. כלומר חומר גנרי והוא לא מוגבל על ידי אף אחד, הרוסים לא מוגבלים על ידי האמריקאים והסינים וכו'. וככה זה עובד. באמת כאילו סלח לי אם אני חצוף נשמע לי שזה הזוי שחברת תרופות לא יודע מה היא עושה, זה פשוט לא הגיוני, אתה מדבר על פרופסורים ודוקטורים שאוכלים את הדברים האלה בלי מלח, נראה לך באמת שהם לא יודעים מה הם עושים? ה-DEA יעבוד עליהם בלי שידעו? זה נשמע לי הזוי סלח לי. בלי להעליב שוב פעם לא למטרות התקוטטות על גבי הפורום. רק מביעה דעה, לא אכתוב יותר באשכול כי אני יודע שאתה לא אוהב שאני מגיב.

7. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תודה על הפרסום אחי ! :)
    מעניין מאד.

זה ששולגין כתב פה שהחומר שיש כיום הוא כן LSD,לא אומר כלום בכל מקרה.מבחינתי,לLSD יש השפעה אחת שאני לא אשכח אותה.וזה מה שאני מחפש להרגיש כשאני צורך חומר שנמכר כLSD.אז אם תהליכים כאלה ואחרים פגעו במוצר (והמוצר הסופי אמור להיות LSD) והוא לא משפיע איך שהוא צריך להשפיע,אז זה לא LSD בעייני.סוף הסיפור.לא מעניין אותי אם יביאו בדיקות מעבדה וכו'.
    מה ששולגין פרסם פה רק מחזק את הטענה שלנו,שהחומר שנמכר כיום נמכר באריזה יפה ובפנים כמעט ואין לך כלום.זה כמו למכור למישהו ג'יפ של מרצדס,אבל הג'יפ בלי מנוע,בלי הגה,בלי מושבים,בלי כלום.רק עטיפה.

חג שמח לכם :)

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מפספס את כל התמונה. למה שחברות התרופות יילחמו? למה שמעבדות מחקר יילחמו? הלקוחות רוכשים LSD ומקבלים LSD, לכאורה. כל עוד אף אחד לא מתלונן, הרשויות עשו את שלהן. אני בטוח שיש פה ושם מתנגדים, אבל הם מיעוט. אני מאמין שיש עוד אנשים כמוני בעולם, אולי אפילו במעמד רציני שמוכנים להישבע שה-LSD היום הוא ללא LSD. אבל מי רוצה להסתבך עם הממשלה ולחטוף כתב אישום שאומר שאתה מעודד הסתה להפלת הממשל. לא סוחר סמים, לא יצרן - בוגד במדינה שלך. זה חמור כמו טרוריזם.

מי שיודע את האמת מעדיף לשתוק. ובצדק. ויכול להיות שאם הייתי אזרח ארה"ב שמתגורר שם הייתי בוחר גם לשתוק.

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אין דרך לטהר את החומצה הליסגית?

10. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    אז אין סיכוי לבאצ'ים גדולים, כלומר לא תהיה הפצה מאסיבית של לסד.

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בהנחה שהצלחת להגיע לחומצה ליסרגית, אני מאמין שאפשר. אבל קודם תגיע לשם.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא יודע מה יהיה בעתיד. אני יודע מה קורה עכשיו, ועכשיו כולם מדברים על זה. חלק מאמינים שה-LSD שמסתובב היום לא אמיתי וחלק לא. זה כבר מצב הרבה יותר טוב מאיפה שהיינו לפני שנה. זה אומר שהנושא חם ומעורר שיח. זה אומר שאנשים כבר לא כל כך סקפטיים לגבי הטענות שלי. זה אומר שחוקרים את הנושא לעומק :)

flox אוהב/ת את זה.
  13. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    טוב סליחה אבל פשוט כל מה שאתה כותב או כתבת פה בפורום זה פשוט שטות אחת גדולה.
    אתה מדבר על קונספירציה בקנה מידה עולמי על מניעת שימוש באסיד, שהdea בכוונה מזהם חומרים, איפה ההוכחות לזה? למה שהם יעשו אתזה? בשביל מה כל העבודה? למה שירעילו אותנו במכוון?
    יש הוכחות מבדיקות מעבדה אצל סוחרים בדארקנט שהחומר שנמצא אצלהם זה lsd אמיתי.
    אתה לא מציג שום אימות לטענות המגוכחות שלך חוץ מאיזה שיחה עם כימאי שספק אם קרתה או לא.
    אני באמת לא מבין מה הסיבה שלך לשטוף ככה לאנשים את המח פה.
    אין שום סיבה ממשית לרבות איסור הdea על שימוש החומרים לזה שלמפיקים לא תיהיה גישה לחומרים הללו, יש איסור על כל כך הרבה חומרים שעובדה שקיימים בשוק.
    עצוב שאתה בוחר בדרך הזאת ומבזבז לעצמך ולאנשים אחרים את הזמן .

14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אם היית טורח לקרוא את הפוסטים הקודמים של שולגין, לא היית כותב את מה שכתבת

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תראה לי הוכחה אחת לכך שמה שנמכר בדארקנט זה LSD. אני ממתין כאן.

#15 שולגין, ‏31/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏31/5/17
  16. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אין בדארקנט LSD.צרכתי מהדארקנט את האחד החומרים שנמכרים על ידיLegendary Vendor לפי TMG ונחשב לאחד הקרטונים המוכרים שיש, והחומר שלו בכלל לא קרוב להיות LSD,ועוד עליו הומלץ לי בקטע טוב.
    LSD לא היה מאפשר לסצנה להראות כמו שהיא,למוזיקה להשמע כמו שהיא נשמעת,לאנשים להתנהג איך שהם מתנהגים אחרי שצרכו "LSD".אנשים צורכים את הLSD שיש היום לכיף,כי זה כל מה שהוא מספק.בדיחה עצובה.
    קל לך להגיד "למה שהdea יעשה ככה ויעשה ככה",כי לא צרכת LSD בחייך.כשתבין במה מדובר,תבין כמה עוצמה יש לו.

17. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

מדויק!

18. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אם כל העצמה של ה-LSD אל תשכח שגם בשנות ה-60 המאבק של ילדי דור הפרחים לא צלח, היה הרגשה ותקווה באוויר. אבל בסופו של דבר אז לא ניתן להגיד את הדברים שאומרים היום לגבי LSD (כלומר שמה שאנו צורכים זה לא LSD) ועדין המהפכה לא התרחשה.

19. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    שולגין, זה טיעון מצחיק. חובת ההוכחה היא עליך. יש בדיקות ביתיות ל-LSD, יש בדיקות מעבדה לפחות של ENERGY CONTROL. אם אתה חושב שכל אלה רמאויות, חובת ההוכחה היא *עליך*.

בוא תן לי אתה הוכחה אחת לכך שמה שנמכר בדארקנט זה *לא* LSD?
    להגיד "לפני 10 שנים הרגשתי משהו אחר" זה לא הוכחה. אתה לא רואה כמה זה סובייקטיבי? אתה סומך על הזכרון שלך 100%? אישית אני ממש לא מאמין לזכרון שלי 100%. ומה לגבי זה שאין מה לעשות, אחרי 10 שנים כשאתה מכיר כבר את החומר והשתנת כאדם, הדלקות לא יהיו אותו הדבר? כמו שמישהו כתב פה באיזשהו הקשר, סטלות הוויד הראשונות שלי אני זוכר אותן כמדהימות. פתחו לי את הראש, המוזיקה הייתה יותר נפלאה... זמנים קסומים. היום אני 10 שנים מעשן כמעט כל יום והסטלות הן משהו אחר לגמרי. זה לא גורם לי לחשוב שאין היום וויד אמיתי.
    הא כן ומה לגבי סט וסטינג...!

אחזור על הנקודה הראשונה שלי, ההודעה שלך היא טיעון מצחיק. חובת ההוכחה היא עליך.

kingstar אוהב/ת את זה.
  20. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    ובואו בבקשה תחשבו על המצב ההיפותטי הבא:
    נניח ששולגין טועה. ומאות אנשים נכנסים לפורום, קוראים את דבריו, וכשלוקחים אסיד חושבים "מה זה... זה לא מספיק חזק... לא כמו שחשבתי... מה לקחתי... זה אסיד אמיתי או לא?"
    אתם מבינים מה זה יכול לעשות? שולגין אחי, תדמיין בבקשה את המצב ההיפותטי שאתה טועה. במצב כזה, אתה מבין מה הטיעונים שלך עושים לאנשים?

De_Vinci אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!