1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה בעצם להילחם נגד כל העולם?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏31/5/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

השבוע לפני 5 שנים קיבלתי את ההחלטה להילחם בכל השקרים שמוכרים לנו. באותה תקופה אף אחד לא האמין לי, מלבד כמה חברים ואנשים שזכו לצרוך את החומר המקורי, כל העולם היה נגדי. להבדיל מכל תחום אחר, שבו יש טובים ויש רעים, בתחום הזה גם הרעים וגם הטובים נגדי.

נתקלתי המון ועדיין נתקל לא מעט במתנגדים שעושים הכל כדי להוכיח שאני טועה ולהפריך את הטענות שלי. אני מניח שחלקם לא מוכנים להודות בזה שרימו אותם ושכל מה שהם יודעים זה שקר (האגו כל כך נפגע שהוא פיתח אגו משלו), וחלקם ככל הנראה יצרני וסוחרי סמים, או דמויות אנונימיות באינטרנט שמנסות להטות את דעת הקהל לטובת החומרים שמסתובבים היום. לא צריך להסביר למה.

היום, להבדיל מהמקום שהייתי בו בתחילת הדרך, המצב שונה. כל בן אדם שני שיוצא לי לדבר איתו על הנושא מביע סקפטיות לגבי כל החומרים שהוא צרך בחייו. מצד שני אני עדיין חוטף ריקושטים מכל מיני כיוונים. אנשים שנכנסים בי וטוענים שאני בעל אינטרס. שיש לי אג'נדה נסתרת. שאני עושה את כל זה כי יוצא לי מזה משהו.

אז נכון, יש לי אג'נדה, המטרה שלי היא שהחומר המקורי של הופמן יחזור אלינו. לא, אין לי מזה רווח אישי, כלומר מלבד זה שאני אזכה לראות שוב את הברק בעיניים של אנשים שזכו לנסות את החומר הזה. מלבד זה שאני אזכה לשמוע מוזיקה חדשה טובה. מלבד זה שאני אוכל לחייך לאדם זר והוא יחייך אלי בחזרה, כאשר הוא מבין בדיוק מה עובר לי בראש מבלי להחליף איתי מילה.

כסף אני לא רואה מהפעילות שלי. להיפך, השקעתי כמה עשרות אלפי שקלים בחמש השנים האחרונות. אני תורם שעות רבות מדי שבוע לטובת הנושא. נוסע לפגישות עם אנשי מדע. קורא מאמרים, מתרגם ראיונות וכו' וכו'.

אז תגידו לי בבקשה, אתם שטוענים שאני מונע מכסף או כל סיבה דמיונית אחרת, חוץ מלהסתתר מאחורי המקלדת כמו פחדנים - מה אתם עושים למען האנושות?

#1 שולגין, ‏31/5/17
    נערך לאחרונה ב: ‏31/5/17
    אמנות-הגידול ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  2. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    אל תלחם נגד כל העולם, ובטח אל תנסה להציל את כל העולם.
    אין שום סיכוי לשנות את גורל האנושות.
    יש לך חלום, אבל אתה מאמין שהוא ריאלי? שמתישהו לכולם יהיה אסיד אמיתי וכולם יהיו מחוברים, טבעונים ממחזרים וליברלים?
    זה לא יותר מאוטופיה.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אני לא טועה אמרו את זה גם על העבדות ותראה איפה אנחנו היום. גם הטבעונות, אגב, עושה מהפכה בשנים האחרונות. אני מאמין בעצמי וביכולת שלי לגרום לשינוי. עשיתי את זה בתחומים אחרים, אין סיבה שזה לא יקרה גם כאן.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חלילה אני אישית לא חושב שיש שום אג'נדה מאחורי הדברים שלך, אני בטוח ב-100% שאתה מאמין לחלוטין במה שאתה עושה ומגיע לך על זה הערכה רבה, אין ספק שהאינטרס שלה הוא לטובת הציבור ולא רק להפקה אישית שאותה תרוויח גם אם תשיג את מטרתך. השאלה האם בכלל המטרה מוצדקת? - כלומר האם אנחנו באמת לא צורכים את אותו הדבר ומאיזה סיבות זה בדיוק כך. נכון העלאת פוסט ורשמת למה, אבל מן הסתם שהנימוק הוא הרבה יותר מורכב, תן לנו מידע על הבדלים בנוירוטרנסמיטרים שעובדים / לא עובדים / רצפטורים וכו'. קצת דברים עמוקים יותר שנראה שיש מאחוריהם בסיס. לדבר באוויר זה פשוט כי אנשים לא מבינים במונחים וכיצד המוח עובד, אבל אם תעשיר את הידע שלנו עד כמה שאפשר במדויק אני בעצמי אפנה למרצים שלי בנושא ואבקש שיבחנו את הדברים וההיגיון שעומד מאחורי החומרים הללו והשפעתם על המוח.

ברכות,
    קינגסטאר.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.
  5. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תודה חבר, אני איתך.

שולגין אוהב/ת את זה.
  6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה חביבי! :)

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    למה שתפנה למרצים שלך? אתה הרי בטוח שמה שאתה צורך זה LSD, אז הכל טוב מבחינתך.

8. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    פשוט יש לי מרצה שהוא חוקר מוח ולמען האמת אחד הטובים שבהם, במידה ותן לי אינדיקציה על שני החומרים השונים בדרכי הפעולה שלהם אבדוק האם יש בסיס לכך, אני מאמין שהוא בקיא לא פחות מאותו אדם ששאלת. ואני לא בטוח 100% אבל משתכנע יותר ויותר שזה lsd. גם אתה אמרת לבסוף שזה כן אל אס די רק שיש ריאקציה שלא פותחת אותו בפועל.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שמח בשבילך. יש לי את הדרכים שלי לפעול, אבל תודה בכל אופן.

kingstar אוהב/ת את זה.
  10. De_Vinci

De_Vinci קנאביסט

לייקים:
    32
    אני מעריך אותך על המאבק שלקחת על עצמך, ולראות שאתה לא מפסיק להשקיע זה באמת מיוחד.
    בהצלחה בהמשך, בינתיים... פטריות!

שולגין ו-doltaraneik אוהבים את זה.
  11. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אוהבים אותך שולגין!

שולגין אוהב/ת את זה.
  12. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    במידה ויש לך ניסיון עם פטריות האם תוכל לפתוח פוסט ולפרט עליהן מעט?
    זנים, אופן השימוש, המחיר בארץ, מינונים וכו'

אני מאמין שיש לעודד כמה שיותר אנשים להחליף את הכימיקליים בפטריות. הבעיה היא שאין מספיק מידע וכל הנושא קצת לוטה בערפל, לפחות בסביבה שלי.

:)

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה על המילים החמות משפחה יקרה!

14. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    אני לא מבין למה אתה כזה אנטי אל @kingstar הבנאדם רוצה להאמין לך בדיוק כמו שאני רוצה והוא מצביע על נקודה טובה . אני מאמין ב 100% שמה שאנחנו צורכים היום זה לא מה שצרכו פעם זו טענה שאני עומד מאחוריה בלב שלם. לכן בוא תעזור ותראה עוד הוכחות חוץ מלהגיד שה DEA ככה וככה כי זה לא הגיוני שארה''ב תתערב בחומרים שמסנטתזים במעבדות במעצמות כמו רוסיה/סין . אגב לאחר פרסום המידע האחרון שלך מה שאני מבין זה שהמולקולה לא שונה אלא דרכי הייצור שאליהם בהכרח גם מתווספים מזהמים כאלה ואחרים.
    בכל אופן מעריך את עבודתך ומסירותך מקווה לראות עוד פירות שמונבים ממסירותך לדבר

kingstar אוהב/ת את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין לי שום דבר אישי נגדו. קודם אתה צריך להבין שיש אנשים כמוך, שמאמינים שיש משהו אחר ורוצים ללמוד עליו כמה שיותר. מצד שני יש אנשים כמו קינגסטאר, שעושים הכל כדי להוכיח לעצמם ולאחרים שלא רימו אותם. שהטריפים שהם חוו הם LSD ולא סתם חיקוי זול. ברגע שתבין את ההבדל בין שני הסוגים האלה, אתה תבין מה יש לי נגד הסוג השני שהוא לא אתה.

16. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    להפך אני מנסה לעשות הכל כדי לקבל את הטיעון הראשון שלך ולהבין שאיני צורך את החומר האמתי, אתה רק לא מספק את ההוכחות וזו הטענה כאן, שוב פעם זה מעגל שחוזר על עצמו, אני רוצה לדעת מה אני צורך ב-100%, אתה מנהיג דעה (כביכול מישהו ללא אינטרס שמבין מעט יותר מאחרים בתחום) אבל אתה לא מספק לנו את הידע שיש לך כדי שנקבל אותו באופן חד משמעי כמוך. יש כאן טענה שהחומר הוא אסיד או לא, אתה כבר יודע את התשובה ואני רוצה כמוך להפסיק להיות ספקן, אתה לא מאפשר לי את זה אישית כי אתה לא נותן לי סימוכין בנושא. זה לא אומר שאני מהסוג הלא רצוי / נחות / לא מבין וכד'. אני מהסוג הענייני ששואל וחוקר ולא מקבל עובדות משום סמכות.

17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אבל אתה בעצמך אומר שאתה משוכנע שהחומר שאתה צורך הוא LSD, אז על מה הדיון? אתה מחפש הוכחות למשהו שאתה כבר בטוח בו? בוא תסביר לי את ההגיון.

18. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    יש הבדל אדיר בין משוכנע לבין בטוח, תראה לי הודעה אחת שבה אמרתי שאני בטוח. בכל הודעה הגתי לציין שאני לא בטוח ב-100%, המטרה של שכנוע היא לשנות עמדה, התנהגות וכד, מה שאתה עושה כאן במוצהר זה לשכנע אותנו שאין lsd אני פתוח להצעות, פוסטים, מאמרים, מחקרים וכל דבר אחר מלבד יומן מסע שיוכיח את הדבר כדי שאשתכנע ואשנה עמדה שאתה טוען שהיא נכונה

19. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מה שאני לא מבין זה למה אתה עושה את זה לעצמך. אם אתה נהנה מהחוויות שלך וחושב שהן זהות לחוויות שלי ושל עוד מיליוני אנשים שחוו LSD אמיתי, למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? אני באמת מנסה להבין איך הראש של אנשים כמוך עובד.

למה כל כך חשוב לך להוכיח שאני טועה, או צודק לצורך העניין? למה כל כך אכפת לך מהפעילות שלי? אולי כי אתה ושכמוך מרגישים שמשהו בחומר שאתם צורכים דפוק? אולי אתם מרגישים שמשהו בו לא עובד עד הסוף?

20. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בגלל שאם אהיה בטוח כמוך אוכל כמוך לעזור לאנשים להבין שהם טועים וככה מתרחש מצב שבו הכוח באמת גדל לשינוי חברתי שלו אתה מייחל בנושא. הרי במוצהר אתה אומר שהמטרה היא להחזיר את האל אס די האמתי, בשביל זה יש צורך בשינוי התודעה של הציבור בנושא או לפחות אצל האסכולה הפסיכדלית שלטענתך עושים טעות ואף תורמת למצב הקיים בכך שהם ממשיכים שוב ושוב להכחיש לעצמם את הנושא או שהם לא מודעים אליו, למה פשוט לא לנסות ולתת לנו לעזור לך? אני מקווה שאתה מבין את ההתייחסות שלי, אם אתה רוצה לגייס אותנו למטרה שלך נהיה מוכנים להשתכנע אבל אנחנו צריכים משהו ממשי (לא בהכרח לנסות את החומר הזה ולא בטוח שניסוי החומר יהיה אינדיקציה אבל אולי כן), אתה יכול לעשות זאת בכל דרך אבל בבקשה תתייחס אלינו בכבוד כמו שאנו מכבדים אותך ולא כאל אנשים שאסור להם לשאול שאלות. אם אנשים לא היו שואלים שאלות לא היינו מתקדמים לשום מקום (אם לא הייתה שואל את עצמך מה זה החומר הזה שאתה צורך לא הייתה כאן בכלל בפורום), אז תן לנו לשאול שאלות ותכבד את זה, אתה באמת לא חייב לענות או להסביר אבל כן הטיעונים שלך יחזקו את העמדה שלך.

למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? אתה הכנסת לי אותו לשם, לפני זה, זה לא היה ככה. אז אתה גם צריך לשאת באחריות לכך כמו שקרה לרבים אחרים בדומה אלי ולספק לנו תשובות. זה לא ציווי אלא בקשה רצינית ביותר עבור מי שבה עם טענה רצינית ביותר.

SaltyNippel אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!