1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכנה לפסיכודליים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י jew, ‏6/6/17.

1. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    איך אני יודע שאני מוכן לפסיכודליים נפשית? ואם אפשר בכלל למצוא פסיכדלי טבעי היום ולא איזה כימיקל מזיק שסונתז באיזה בעבדה של עבריינים שמי יודע מה דחפו שם?

2. SpiritPlant

SpiritPlant חבר חדש

לייקים:
    0
    על השאלה הראשונה אין לי תשובה. השנייה תנסה סאן פדרו זהו סוג של קקטוס.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה משתנה מאדם לאדם. יש אנשים שמוכנים לחוויה פסיכדלית כבר משנות העשרים המוקדמות ויש אנשים שלא מוכנים לאבד אחיזה ב"מציאות" אפילו באיזור גיל ארבעים. זה גם מאוד תלוי בחומר ובמינון שצורכים.

אפשר לשאול בן כמה אתה?

4. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    מה הייתה הבעיה?

5. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    אני בן18 אבל גם ככה מרגיש למרות שאני סחי שהאחיזה שלי במציאות רופפת (אני בטוח שגם אנשים אחרים חושבים ככה עלי) אבל עדיין טיפה חושש לאבד את זה לגמרי וכאילו לשכוח את העצמי לגמרי ולהיות מישהו אחר עם אמונות אחרות ותפיסות שונות כמו ששמעתי על הרבה אחרים שקרה להם אחרי צריכה

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אתה לא מרגיש מוכן פשוט תניח לזה כרגע. חיים שלמים עוד לפניך :)

למה בעצם אתה מעוניין להיכנס לעולם הזה, סקרנות או שאתה מחפש תשובות?

7. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    לא יודע אם אתה בעניין של מריחואנה, אבל אם כן תישאר שם. (בהנחה שאתה עדיין לא חייל). מעבר לזה? בדיעבד,לא הייתי נוגע בכלום מלבד פטריות. כל השאר פשוט נגוע..
    האסיד לא אסיד מספיק והאמדי האמת סבבה..אבל מגיע עם תופעות לוואי שגורמות לך לחשוב אחרכך אם זה שווה את זה.

שולגין אוהב/ת את זה.
  8. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    תאמת אחי אני די בטוח שאני שרוט לגמרי אבל כן הצלחתי למצוא כיוון לחיים שלי ובכל זאת עדיין אוכל כאפות אז שמעתי שיש אנשים שמאז שהתחילו לצרוך פסיכדליים השתנו לטובה אבל חושש שזה פשוט יעוות אותי לגמרי ושאני יחשוב שאני אוחז במציאות האמיתית אבל תכלס אני יראה את זה ככה רק בגלל הכימיקלים שיהיו לי בראש

9. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    אני לא הרבה משתמש במריחואנה אבל אחרי מס׳ בדיקות שעשיתי על עצמי (צריכה בצורות שונות זנים סוגים כמויות וכו׳) הגעתי למסקנה שמריחואנה משפיעה עלי לא כמו על אחרים ולפעמיים זה סבבה לי ולפעמיים אני ממש סובל מזה אז ככה שאני לא משתמש במריחואנה בתדירות כלשהי תכלס זה לא באמת כזה מושך אותי נ.ב יש לי פטור מהצבא אז אין לי את הביעה הזו

10. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    תראה...סמים זה בערך כזה
    mdma - פצצה של אושר. עוזר נגד דיכאון ופוסט טראומה. ובכללי זה חוויה לכל אחד
    אסיד - פותח את ה'קופסא'. גורם לך לחשוב אחרת,לחקור, ולצאת מהגבולות ומהשליטה שלך. לא ממליץ לך. אלף כי זה לא אסיד ובית כי זה לא מיועד לכל אחד, וגם לא לך, כרגע. עצם העובדה שאתה חושש לנסות מראה על כך שאתה לא מוכן. בכללי אתה לא מפסיד הרבה.
    קוק - עושה אותך חד ומפוקס..יש אנשים שזה מעלה להם את הביטחון כי פשוט אין להם ביטחון. לאחרים זה פשוט נותן פיקוס,עירנות והרגשה נעימה.
    מריחואנה - מבחינתי יש פה קווים פסיכדלים. הוא מתעתע,מנסה להוציא אותך משליטה וגורם לך למחשבות..! אם הוא לא עושה לך טוב כניראה שאתה בשלב בחיים שעוד מנסה למצוא את עצמו.
    נסה לא למהר ולקחת דברים שאתה לא מוכן אליהם, תן לזמן לעשות את שלו ותהנה מהרגע,זאת התרופה כי טובה.
    כשתתאזן, תתפרע. אל תחפש אחר 'חומר' שיסדר לך את הראש. סמים זה כמו קזינו - אם תגיע בשביל להנות אתה תהנה ואולי גם תרוויח אבל אם תגיע בשביל להרוויח אתה יכול גם לא להנות וגם להפסיד.

#10 עידו חדד, ‏8/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/6/17
  11. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    קודם תודה על התגובות והעזרה וב. תכלס לפי מה שאתה אומר ואני מתייחס בעיקר לסוף התגובה שלך אין לי מה לחפש בסמים כי זה לא באמת מושך אותי אני יכול להנות מהרבה דברים אחרים הרבה יותר בעיקרון אני דיי חיפשתי תשובות ועזרה/רוגע מהסמים ולפי מה שאתה אומר לא יצא לי מיזה הרבה

12. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    לא מאמין שיצא לך מזה משהו בכלל.אולי מהחומרים הטבעיים שיש.אבל אם אתה לא מחפש את זה ומרגיש שזה לא מעניין אותך ולא מושך אותך,אז לא צריך.לא צריך בכוח.

13. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    חח קיוויתי שזה יעזור לי בכל מיני שאלות שיש לי מסתבר שגם סמים לא יעזרו, תודה על התשובות אחלה אנשים יש פה בפורום

14. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    כן אחי..לגמרי! תמצא הנאה בדברים אחרים ותעצב את האישיות שלך לא דרך סמים. good luck

15. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    לא חיפשתי לעצב את האישיות שלי אלא למצוא פתרון למה שאנשים קוראים תסביכים כי אני חושב שאני דיי פלופ אבל בכל מיקרה אתה צודק תודה על היעוץ

16. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    לאייוואסקה יש את הכוח לסדר לך את הקופסה. לא שניסיתי, אך קראתי המון בנושא ורובם המוחלט של האנשים שהתנסו בחוויה מתארים שלאחר צריכת התה המוח שלהם מתנקה מכל מיני 'באגים' וכל מיני בעיות נפתרות או יותר נכון שהם מקבלים תשובות שבעזרתן הם יכולים לפתור את הבעיה.
    מדובר בפסיכדל מאוד מאוד בטוח לשימוש, אם כי הבעיה העיקרית היא למצוא אותו בארץ.

גם הפטריות שהומלצו כאן לפניי יכולות לחולל פלאים.

בהצלחה בכל אשר תבחר :)

17. jew

jew חבר חדש

לייקים:
    7
    על אייוואסקה שמעתי מלא לכמה דעות ובסוף דברתי עם חבר שצרך והתיאור שלו לחוויה היה ״צ'רלי בממלכת השוקולד״ ולא איזה מסע חוץ גופני או תובנות עמוקות ובאשר לפטריות זה היה נושא לבדיקה אבל אני ניראה לי כבר בכיוון של להתייאש חח ותודה על הייעוץ

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כולם מרגישים ככה בשלב כזה או אחר. ברוב המקרים אתה נורמלי אך הנורמה גורמת לך להרגיש שונה. יכול להיות שפסיכדליים יאפסו אותך ויתכן גם ההיפך. בסופו של דבר אתה הוא זה שצריך לקבל את ההחלטה. אם זה צריך לקרות זה יקרה. רק אל תצפה מהפסיכדלים להיות התרופה שתרפא הכל, בסופו של דבר רק אתה יכול לעשות את זה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!