1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשוב לקרוא!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י שולגין, ‏9/6/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

לאחרונה מגיעים לכאן אנשים "טובים" שמנסים להטריל כמעט כל דיון שנוצר כאן. אם תהיתם למה זה קורה או איך זה נראה מבחוץ, להלן התשובה:

יום אחד מתעורר מישהו ומחליט להילחם בתעשיית הסמים הנוראית שקיימת היום, מנסה להעביר כמה שיותר מידע כדי שצרכנים יידעו ממה להיזהר, ועד כה הוא עזר ועוזר לאלפים להימנע מחומרים מסוכנים שעלולים לפגוע בהם. על הדרך, בזכות העזרה והתמיכה של אותו אדם, לא מעט אנשים אפילו זכו לחוות את הטריפים הטובים ביותר שיצא להם לחוות בחייהם.

ואז מגיעים כל מיני יוזרים אנונימיים (טרולים) לפורום ומנסים לחבל בעשייה של אותו אדם שהחטא היחיד שהוא עושה הוא לעזור לאנשים.

אז למה הם עושים את זה? כמה סיבות:

1. סוחרי סמים שנפגעה ונפגעת להם העבודה.

2. חיילים חסרי עמוד שדרה של סוחרי סמים שנשלחו לעשות את העבודה המלוכלכת במקומם.

3. ילדים אבודים שלא מוכנים להפנים ששיקרו להם עד היום.

4. אנשים שחוו טריפים "משמעותיים" מחומרים שנמכרו להם כ-LSD והבועה שלהם התנפצה.

5. אלה שאין לנקוב בשמם, שיעשו הכל על מנת שהאמת לא תצא לאור, מסיבות שברורות לכולנו.

הטרולים האלה שמגיעים לכאן הם תתי אדם שלא מעניין אותם דבר מלבד האינטרס של עצמם או של מי ששלח אותם. הביוב הזה שיוצא להם מהמקלדת לא יעצור את הפעילות שלי או יאט אותה. להיפך, כל תגובת נגד רק גורמת לי לייצר עוד פעילות ולגייס כמה שיותר בני אדם טובים להילחם איתי במאבק הצודק הזה.

אני מקבל עשרות הודעות הודעות פרטיות בשבוע מאנשים שצריכים עזרה או מכאלה שרק רוצים להביע תמיכה. העבודה שאני עושה כאן סופר חשובה מפני שאין אפילו מקום אחד היום באינטרנט שדרכו ניתן לקבל מידע אמיתי וחסר אינטרסים. אפילו הקבוצות שנפתחו לאחרונה בטלגרם מונעות נטו מאינטרסים. יוזרים ומנהלים יגידו לחברי הקבוצה בדיוק מה שהם רוצים לשמוע העיקר שימשיכו לקנות ולצרוך סמים, לא משנה מאיזה סוג או באיזו איכות.

תחשבו על זה, מנהלי הקבוצות ויוזרים קבועים פעילים בקבוצות האלה כמעט בכל רגע נתון. הם תמיד שם לצאת נגד אנשים שמגיעים ומתלוננים על איכות המוצרים שמסתובבים היום. הם תמיד שם בשביל לעשות לינץ' על אנשים תמימים שבסך חושבים וטוענים אחרת. המנהלים והיוזרים האלה לא עובדים שם תמורת שכר, או לפחות זה מה שהם מספרים לכולם. אבל הם שם כל היום. מעניין ממה הם חיים, מעניין איך הם משלמים שכר דירה, כי נראה שחוץ מלהיות פעילים בקבוצות האלה הם לא עושים שום דבר אחר בחיים.

שימו לב חברים, אל תפלו בפח הזה. התעשייה פועלת בדיוק בצורה הזאת בדארקנט כבר שנים. היא בסך הכל העתיקה את עצמה לטלגראס. הנוכלים הם אותם נוכלים. כולם ימכרו לכם שקרים בשביל כסף. מצד אחד משמח אותי לראות שהצרכן לא מוכן לשתוק ולוקח את זכות הבחירה בכח, מצד שני תתי האדם שנמצאים מאחורי הקלעים ומנהלים את המופע הזה הם לא כאלה שונים מאלה שיושבים בכנסת ומנסים לשלוט בנו.

שמרו על עצכם חברים, אני כאן לכל שאלה שיש לכם. ושוב, שומר לעצמי את הזכות לבחור ממי להתעלם.

מי שרוצה להצטרף אלי ולעזור לי להפיץ את האמת מוזמן לפנות אלי בפרטי, אני אשמח לכל לעזרה שתגיע!

תודה!

2. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    הפוסל במומו פוסל.
    אתה הטרול הכי גדול פה.

עכשיו תמחוק את ההודעה שלי ותחסום אותי כדי להוכיח לי שאני צודק.

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    א. לא חוסמים כאן כל כך מהר. אף אחד לא נחסם כאן על ידי מעולם.

ב. התגובה שלך תשאר כי בדיוק בגלל תגובות כמו שלך האשכול הזה כאן.

סופ"ש נעים.

4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הבן אדם הזה עזר לכל בן אדם בפורום בערך.איך הוא טרול בדיוק?
    לעומתכם,שלא עשיתם כלום,ואתם רק ממשיכים לנסות להוכיח שהוא טועה.אבל אתם לא תצליחו,לא משנה כמה תנסו.כי העובדות בשטח.

5. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    הוא טרול כי זה אתר קנאביס והבן אדם משדל פה לסמים אחרים.
    שאני לוחץ על הודעות אחרונות אני לא רוצה לראות פרסומת לסמים אחרים, תודה.

ואם אני כותב הודעה לבן אדם שלא כדאי לו לקחת סמים קשים אז השולגין מוחק את ההודעה ומאיים בחסימה.

לבן אדם יש אג'נדה ברורה אבל קשה לו כאשר למישהו יש אג'נדה אחרת.

הדרך היחידה שהוא יכול לעזור לי זה אם הוא יפתח אתר משלו.
    ואני מוכן אפילו לעזור במימון של השרת והדומיין לשנה הראשונה.

6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    WHAT THE FUCK?
    אתה אמיתי חח?

7. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    קצת קשה להגיב שאתה באמצע טריפ.
    חכה שירד ותנסה שוב.

8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מה הקשר?איזה טריפ?
    אתה בפורום שמתעסק גם בקנאביס וגם בפסיכדלים.מפורסמות במגזין גם כתבות על פסיכדלים בדיוק כמו על קנאביס.לא טוב לך?תעזוב את האתר.אתה לא הולך לשנות כלום.

9. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אני זכאי לדעה משלי? אני זכאי להביע אותה?

10. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    חשוב לקרוא! הנה הצד השני.

שולגין מעלה טענות חמורות וחסרות הוכחה.
    הוא משנה את דעתו, אולי פספסתי אבל אני לא ראיתי שהוא התנצל על כך שהוא טועה. לדוגמה בהתחלה טען שאין שום קשר בין LSD נוכחי לחומר המקורי, ואחרי שהוכיחו אותו על טעותו - שיש קשר, שזה אותו חומר - עכשיו הוא טוען שאלה IMPURITIES שמשנים את ההשפעה. הוא עדיין כותב ש"אין היום LSD" למרות שלפי הטענה החדשה שלו, כן יש LSD. הוא היה כל כך בטוח בעצמו בהתחלה והוא בכלל טעה.

שולגין משתמש בדמגוגיה, להגיד למישהו ש"חובת ההוכחה עליו" כאשר ההוכחות בצד של המישהו הזה קיימות בבירור, חובת ההוכחה היא בבירור של שולגין, ושולגין לא טורח להוכיח שום דבר - זה לא רציני.

שולגין מתעלם שוב ושוב משאלות ענייניות שיכולות לספק הסברים לאיך הוא כל כך משוכנע בכך שאין היום LSD אמיתי. אני העלתי השערה שאולי הוא כל כך משוכנע בזה, שהוא נכנס לכל טריפ עם מחשבה "זה יהיה אסיד אמיתי" או "זה לא יהיה אסיד אמיתי", וזה משפיע לו מאוד על הטריפ.
    שולגין לא טרח לענות לי ולהבהיר האם זה מצב אפשרי או לא. ז"א האם הוא נכנס לכל טריפ עם המחשבות האלה או לא - מה שהיה יכול לחזק או להחליש את התיאוריה שלי.
    ככה עושים מחקר, מעלים השערות ובודקים אותן. כאשר שולגין מתנהג כאילו הוא מפחד להתמודד עם האמת, כאשר הוא לא בוחן את כל האפשרויות, כאשר הוא לא מוכן להודות בטעות אפשרית שלו, זה מוריד מחוזק טענותיו.
    אם הוא כן נכנס עם המחשבה הזו הוא יכל פשוט להגיד "כן, נכנסתי עם המחשבות האלה, אבל אני משוכנע שלא רק על זה השפיע - אלא שהחומר היה שונה לגמרי". בסדר, זה משפט לגיטימי שגם תורם להבנה ומחקר וגם עדיין שומר על דעתו של שולגין. שולגין לא ענה בכלל אלא רק קרא לי טרול אחרי שהוא בזבז את זמני.
    ככה מוצאים את האמת. בוחנים את הטענה מכל הזוויות האפשריות. שולגין לא עזר לנו לבחון את הטענה שלו אלא רק התחמק.

הא, ולמרות שאני השתדלתי לא לבזבז את זמנו (אחרי ההודעות הארוכות שלי, כשהוא לא ענה, נתתי לו סיכומון כדי שידע מה הנקודות שאשמח לשמוע תשובה עליהן בלי שהוא יעבור על כל ההודעות מחדש) - הוא בזבז את זמני בכך ששלח אותי לחפש תשובות בהתחלה בפוסטים לא קשורים, ואז אמר לי לחפש בהיסטוריה של הפורום. ואז כשכתבתי לו שזה לא רציני הוא כתב שאני טרול.

שולגין, אתה לא יכול לקרוא לכל אדם שלא מסכים איתך ב-100% "טרול". זה לא ההגדרה של טרול.

שולגין קורא לכולנו טרולים, יורד לפסים אישיים, מתחיל לדמיין סיבות של למה אנחנו כותבים פה... הסיבה מאוד פשוטה וכבר כתבתי אותה כמה פעמים, א) רוצים לברר את האמת ב) לא רוצים סתם להכניס לאנשים סרטים לראש שיהרסו להם טריפים.
    תראו מה הוא כתב עלינו פה למעלה, "סוחרי סמים", "חיילים של סוחרי סמים", "ילדים אבודים", "תתי אדם" ועוד.
    וכל זה כאשר כבר קשה לי להאמין למילה שיוצאת לו מהפה אחרי שהוא עושה הפוך ממה שהוא אומר. סליחה שולגין אבל תראה את הפוסט הזה, או שאין לך מודעות עצמית או שאתה בכוונה מסתלבט פה על כולם.

kingstar אוהב/ת את זה.
  11. Hagbard

Hagbard חבר חדש

לייקים:
    23
    נשלח לי לפני הזמן. רציתי להוסיף:
    שולגין גם מיתמם, תבינו שלהגיד "אין אסיד אמיתי בעולם" יכול להשפיע לאנשים על הטריפ, לשנות את ה"סט" הכל כך חשוב בטריפ אסיד. שולגין מיתמם וכותב "מה שאני לא מבין זה למה אתה עושה את זה לעצמך. אם אתה נהנה מהחוויות שלך וחושב שהן זהות לחוויות שלי ושל עוד מיליוני אנשים שחוו LSD אמיתי, למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?"
    אתם מבינים? הוא אולי מכניס מחלה לראש של אנשים, ואז עוד שואל אותם "למה להכניס ראש בריא למיטה חולה". אתה עושה את זה שולגין. אתה דוחף בכח את הראש של האנשים למיטה החולה שלך.

משחק אותה שחשובה לו האמת אבל לא מוכן לבחון תיאוריות אחרות שיכולות להסביר את ההרגשה שלו.
    חשוב לו להפיץ את הדעה שלו, כן, לגבי זה אין ספק. אבל האם חשובה לו האמת? לא ראיתי שום הוכחה לזה. רק ראיתי תיאוריות קונספירציה, התעלמות משאלות, חוסר בחשיבה על הסברים אחרים להרגשות שלו, ירידה לפסים אישיים, קריאה "טרולים" לכל מי שלא מסכים איתו, דמיון של סיבות ללמה אנשים כותבים נגדו בפורום (אנחנו סוחרי סמים, נו באמת...), צביעות, היתממות, חוסר עקביות.

לעזאזל תראו איזה דברים הוא כתב בהודעה הראשונה בשרשור הנוכחי, "מנהלים והיוזרים האלה לא עובדים שם [טלגראס] תמורת שכר, או לפחות זה מה שהם מספרים לכולם. אבל הם שם כל היום. מעניין ממה הם חיים, מעניין איך הם משלמים שכר דירה, כי נראה שחוץ מלהיות פעילים בקבוצות האלה הם לא עושים שום דבר אחר בחיים."
    מה, בן אדם לא יכול גם לכתוב בטלגראס וגם להיות בעבודה? חדש הקונספט של קבוצות בווצפ? בן אדם לא יכול פעם ברבע שעה דקה להכנס לטלגראס? שולגין מרמז שכאילו יש פה משהו נסתר, "מעניין איך הם משלמים שכר דירה" שולגין אני מבטיח לך שבן אדם יכול גם לכתוב בטלגראס וגם לעבוד. עכשיו גם לרמז שהמנהלים והיוזרים בטלגראס הם סוכנים של סוחרי סמים או ווטאבר, זה עוד יציאה תלושה כרגיל שלך. קח צעד אחורה ותבין שאתה רואה קונספירציה בכל מקום שלא מסכימים איתך. כל מקום שאתה מסתכל אתה רואה קונספירציה במקום לחשוב שאולי הקונספירציה היא בראש שלך ובגלל זה אתה רואה אותם בכל מקום.

אני מזמין כל אחד לקרוא את השרשור הזה מתחילתו (לא לוותר אחרי עמוד אחד) ולחשוב האם שולגין אדם אמין. האם באמת חשובה לו האמת.

12. סמי בן טובים

סמי בן טובים חבר חדש

לייקים:
    0
    בואנה שולגין אתה משחק באש בסוף יורידו אותך חחח

13. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אני רוצה לנצל את הבמה הזאת להגיד תודה לשולגין שפקח את עיניי לראות שמה שנמכר כיום ברחוב כ-LSD הוא לא אחר מאשר RC's. לי אישית, בניגוד לאנשים שהוא הזכיר, אין בעיה להודות שהטריפים שחוויתי כל השנים היו כתוצאה ממשהו שנמכר לי כאסיד, אך כיום אני מודע לעובדה שזה לא היה משהו שמתקרב בכלל.

תודה רבה שולגין, תבורך על פעילותך ואני כאן לעזרה בכל אשר תצטרך...

שולגין אוהב/ת את זה.
  14. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    אתה מאיים חמוד? כי לא בעיה לעלות על ה-IP שלך אתה יודע...

kingstar אוהב/ת את זה.
  15. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מגבה אותך, זה לא מתאים בכלל יש דרך להתנסח וזכותו של אדם להביע את עצמו איך שהוא ירצה כל עוד הוא לא פוגע באזרחים חפים מפשע.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא הייתי מתרגש יותר מדי מהאיומים חברים, אני רגיל לקבל אותם בהודעות פרטיות לפחות פעם בשבוע ועכשיו הם פשוט החליטו לעשות את זה גם בפורום. זה רק אומר שאני פועל בכיוון הנכון :)

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תודה לך חבר יקר! אני בהחלט אשמח להעזר בך :)

CostaElMalek אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!