1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שילוב קנאביס עם כדורים פסיכיאטרים

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י SimpleLife, ‏9/6/17.

1. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אני לוקח סרוקוול פריזמה כדורי שינה וכדורי הרגעה שצריך כדי להרגיע סימפטומים של פוסט טראומה
    אז הייתי מעשן עד לפני חודש וחצי בערך כי הפסיכיאטר אמר לי שזה יכול לדפוק לי את הראש הערבוב ואני יודע שזה לא מחליף דעה של רופא אבל רק לדעת מניסיון אישי של אנשים זה עשה לכם משהו רע? למי שלוקח כדורים פסיכיאטרים
    (אישית היה לי רק מקרה אחד שהתעלפתי אבל לא חושב שזה קשור)

2. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אני לא מכיר את מה שאתה מקבל.
    עם הכדורים שאני קיבלתי לא הייתה בעיה.
    אבל שאני מעשן אני גם ככה לא לוקח כדורים.
    האם יש לך אישור רפואי?
    נ.ב
    גם לי יש ptsd.

3. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אין לי אישור רפואי אבל אני מתכנן להוציא לא מזמן היה לי וועדה שי ביטוח לאומי קיבלתי 50% אז אני מאמין שאני יוכל להוציא

4. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    בהחלט אתה יכול להוציא.

5. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    סליחה שאני חופר אבל אמרת פשוט שאתה מעשן אתה לא לוקח כדורים אבל כדי להוציא רפואי היית צריך להפסיק עם הכדורים לגמרי? או שאתה עדיין לוקח ופשוט לא מערבב באותו שעה

6. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    אני לא אחלוק אילו כדורים אני מקבל אבל אני מעשן כל היום, עם הכדורים.
    האם נדפק לי הראש? כן אבל לא בגלל השילוב בניהם.
    זה מאד אינדיווידואלי ומאד תלוי בנסיבות. הסבילות שלי גבוהה, גם לקנאביס וגם לכדורים (סבילות היא לא רק גופנית). נאמר לי שיש לי חוסן נפשי. כנראה בגלל הסיבות האלו השילוב בניהם לא גרם למשבר. עם זאת, אני יכול להגיד לך בוודאות שהקנאביס מתערב בפעולה של הכדורים (לפחות אלו שאני לוקח) ואם הוא לא משבש לגמרי הוא בהחלט מפריע להם לעשות את עבודתם. שוב, זה מאד תלוי אילו כדורים אתה לוקח ומצבך המנטלי. עם זאת ישנם אלו שיגיבו רע לשילוב לכן אני רק יכול לספר לך מנסיוני האישי - שום המלצה לא תקבל ממני.
    מה שהפסיכיאטר המליץ לך זה best case scenario, עדיף לא להפריע לכדורים אבל כולנו מגיעים לפשרה כלשהי כדי לעשן.
    לא מענייני לחטט אבל אם אתה בטיפול תרופתי, האם אתה גם בטיפול נפשי? זה מתבקש והרבה יותר אפקטיבי מטיפול תרופתי בלבד. אין שום צורך להסתיר את העישון בטיפול.
    אגב, כשהתחלתי לקחת את הכדורים האחרונים היתה לי תגובה מאד נעימה עם הקנאביס, במשך 2-3 שבועות כל פעם שהייתי מעשן ההשפעה היתה מוגברת, כמעט נרקוטית. התבאסתי שנגמר..

7. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    לא, עדיין אפשר לקבל כדורים.
    אני מעשן חצי חודש מה שאני מקבל ואז כדורים.

8. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    טיפול נפשי אני מקבל אבל אני לא מרגיש שהוא עוזר הבנתי מהפסיכיאטר שרמת החרדה שלי גבוהה מאוד כדי שהטיפול הפסיכולוגי יעזור כמו שצריך אבל הוא ממליץ גם להעלות את המינון בגלל זה עכשיו אני יודע שאתה לא רופא ומה שאומרים פה לא מחליף את הרופא העניין הוא שרציתי לדעת מניסיון אישי של אנשים איך זה משפיע וקיבלתי תודה על העזרה

9. TheOneAndOnly

TheOneAndOnly חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אישית בעבר הייתי לוקח פריזמה ומעשן קנאביס.
    מבחינה בריאות פיזית, אני לא חושב שאמורה להיות בעיה, אבל מבחינת בריאות נפשית זה יכול לדפוק אותך כל השילובים כי הם כולם מעלים את רמת הסרטונין. ( לפחות זה מה שקרה לי)

אז זאת פחות שאלה של אם זה בטוח או לא, ויותר שאלה של באיזה שלב אתה נמצא בחיים והאם חשוב לך להיות סחי.

בכללי הייתי ממליץ להתרחק מפסכיאטרים, הם רק עושים נזק לטווח הרחוק, אנשים (בעיקר במערב) חושבים שאם הם יקחו כדורים ולא יתמודדו עם הרגשות שלהם אז זה יפתור את הבעיה.
    בפועל זה רק עניין של זמן עד שתתרגל להיות תחת ההשפעה על הכדורים, ואז זה או להפסיק או להגדיל את המינון.
    "אפשר לעשות עיקופים, אבל אחרי כל עיקוף, העיקוף הבא נהיה יותר קצר עד שתחזור לנקודה שהתחלת" - אלן ווטס

המסע שלך להימנע מהסבל זה גם אותו מסע בשביל לסבול.
    אם תחשוב על זה בכל פעם שאתה מתקרב להשיג את מה שאתה רוצה בחיים ככה אתה גם יותר מתקרב לאבד את מה שאתה מנסה להשיג, ובמקום זה להשיג את הניגוד שלו.
    לדוגמה ככל שתנצח במשחק מסוים, ככה לכל הפסד יהיה יותר משמעות שלילית.

בלי קשר ברגע שמבינים את זה, אז מבינים שאין באמת משהו מעבר לכאן ועכשיו שיעשה אותך מאושר, ושכל החלומות והשאיפות שלך הם לא מציאותיות, ושאין באמת הבדל בין הרמת אושר של המיליארדר הממוצע להומלס ברחוב.
    (סתם התחשק לי לכתוב את זה, אולי מישהו שקרא את ההודעה הזאתי היה צריך לשמוע את זה)

#9 TheOneAndOnly, ‏14/7/23
    נערך לאחרונה ב: ‏14/7/23

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!