1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הרגשת בחילות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י GiladErdan123, ‏9/6/17.

1. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    בזמן האחרון גם שאני לא מעשן יש לי הרגשה כזאת של בחילה בבטן אבל לא בדיוק אותה הרגשה של בחילה יותר דיגדוג שמזכיר את אותה ההרגשה הלא נעימה.
    ושאני מעשן אני נגיד תוקע גרפס אז זה נותן טעם מגעיל כזה של קיא בפה למרות שלא הקאתי.
    ניסיתי לשתות דברים מתוקים וזה כן מעביר תהרגשה אבל רק לכמה דקות ואז זה חוזר.
    חשוב לציין שזה לא תמיד ככה כי מתוך 5 פעמים שעישנתי עם ההרגשה הזאת רק 3 מהם היו עם ההרגשה של הבחילה.
    וכן מאותו הסוחר (בהנחה שהוא מכר את אותו זן באותן 5 פעמים)
    למישהוא יש עצות מה לעשות עם זה?
    וניסיתי להפסיק לשבועיים זה לא ממש עזר

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    אם להפסיק לא עזר
    אז לא בגאנג'ה האשמה
    ייתכן שמדובר בהרגל אחר המעורר תגובת בחילה

3. Bazilio

Bazilio קנאביסט

לייקים:
    32
    תסדיר את הרגלי אכילה , שעות קבועות , 4 פעמים לפחות , חובה לאכול פעם ראשונה לא יותר משעה וחצי אחרי התעוררות, שתה הרבה , וככה תתרכז בעולם היפה עם מריחואנה , ולא במה שקורה בגופך ..כול אדם חייב ללמוד לטפל בעצמו

4. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אני שותה המון מים וזה כתוצאה משיעמום לרוב כי אני רואה סרטונים ביוטיוב ואני שותה מים תוך כדי סתם שלוקים קטנים.
    ונגיד עכשיו אני יבלע לא משנה מה רוק מים אוכל אחרי שאני יבלע אני ירגיש בבטן משהוא מדגדג כזה כמו בחילה רק לא בדיוק.
    אמרתי לאמא שלי לקבוע תור לרופא.
    פעם אחת חשבתי לעצמי שאם לא הקאתי מההרגשה הזאת עד עכשיו אז למה שאני יקיא אם אני יעשן.
    ואז דפקתי 8 ראשים והקאתי שעה לתוך הסטלה כי הייתי מסטול יותר מידי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!