1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סתימת פיות בקבוצת עולם הפסיכדליה בטלגראס!

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י שולגין, ‏13/6/17.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

קיבלתי הרגע הודעה מבחור שנחסם בקבוצת "עולם הפסיכדליה" בטלגראס בגלל שסיפר לחברי הקבוצה על LSD-25 אמיתי שמחולק חינם בתקופה האחרונה. בנוסף טען שניסה את הקרטונים שנמכרים תחת השם "ריק ומורטי" והם אינם מכילים LSD. לפי מיטב הבנתי שמו של החומר המדובר הוא "ליקוויד" וכפי שאמרתי הוא מחולק בחינם על מנת שצרכני LSD יוכלו להבין את ההבדל בין LSD אמיתי לבין שאר החומרים שנמכרים היום כ-LSD.

התגובה מהנהלת הקבוצה לא איחרה לבוא ואותו משתמש נחסם. "Daisy Labs", אותה מנהלת (ספק אם גבר או אישה) שחסמה אותו טענה שהוא נחסם מפני שדיבר אליה בצורה לא הולמת בקבוצה אחרת. במילים אחרות היא סגרה איתו חשבון, על אף הבשורות הטובות שהביא איתו לקבוצה. לטענתה מחיקת ההודעה שלו אינה קשורה לתוכן שלה אלא לסגירת חשבונות מולו.

חברים יקרים, מנסים למנוע מכם את האמת בכל דרך אפשרית כדי שתעשיית השקרים תוכל להמשיך לשגשג. קחו בערבון מוגבל את כל מה שנאמר בקבוצות האלה ותשקלו היטב את צעדיכם קדימה.

אוהב אתכם!

#1 שולגין, ‏13/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/6/17
    CostaElMalek, אבוקדו ו-Av1s אוהבים את זה.
  2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נפלו לידי 2 דברים מהדבר האמתי (ואכן מחולק בחינם), צפו בחודש הקרוב ליומן מסע והשוואה רצינית ביותר על ידי ועל ידי עוד חבר אני בעל ניסיון של 11 שנים באסיד והוא 9 שנים, שיהיה בהצלחה לשני הצדדים ולשני העמדות :)

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מחכה לזה בקוצר רוח :)

kingstar אוהב/ת את זה.
  4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    בהצלחה !
    מקווה שכמה שיותר אנשים יבינו את האמת והמאבק הזה יסתיים בקרוב.
    חוץ מזה,היה צפוי שהקבוצות טלגראס פועלות בצורה כזו.זה בדיוק כמו דארקנט.מי שיעיז לפגוע באמינות של מוצר "מצליח",יורחק.

kingstar אוהב/ת את זה.
  5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    לא בקבוצה שאני פתחתי שם זה דמוקרטיה מוחלטת, המטרה שלי זה שאנשים ידעו לשלוט בשפה שלהם אבל אני לא מתערב כאילו אני לא אדמין שם ולא כלום, בטח לא מסנן תכנים על אל אס די וכו׳ אתם מוזמנים להצטרף בשמחה, יש שם דיון פורה (לפעמים קצת גולש לפסים לא נעימים, אבל זו דרך מעולה לגבש ולהתגבש), ותודה מתרגש מאוד כבר מעכשיו שחבל על הזמן!!! ☺️

Av1s אוהב/ת את זה.
  6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    ברור שבקבוצה אצלך לא,כי לא מעורב שם כסף.קבוצות שנועדו לסחור בחומרים תמיד ישתיקו את מי שפוגע להם בכיס.

אל תשכח להאזין לפלייליסט של שולגין בזמן הטריפ :)

kingstar אוהב/ת את זה.
  7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

חחחח עד עכשיו לא השתחררתי מהאלבום של
    Space Tribe - The ultraviolet Catastrophe

אבל אני והחבר הולכים להכין את הטריפ הזה שיהיה חוויה מושלמת אז נדאג ממש להכל מהתחלה ונכניס לשם כמובן את הפלייליסט של שולגין ושל חברים נוספים :). איזה אושר סוף סוף אני אשבור את הקונפליקט הזה, לא משנה לאיזה צד העיקר להיפטר מהמועקה הזאת.

בן אדם אוהב/ת את זה.
  8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    Signify ישבור אותך לרסיסים !

kingstar אוהב/ת את זה.
  9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    גם על זה כבר חרשתי היטב :) את האמת כמעט עברתי על כל הפלייליסט ומה שיש באייטונס הכנסתי. אהבתי המון דברים חדשים שלא הכרתי לפני זה. הכל הולך להיכנס לטריפ הזה שאני כל כך מחכה לו.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.
  10. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    גם אני מחכה לזה מאד :)
    התגעגעתי לאדם שיושב בביקתה שמלאה בשחור לבן,שיושבת בשדה חיטה צבעוני.ומה אומר אותו אדם ?
    We invite you, wherever you are – whether you are at home or whatever – to kick your shoes off and put your feet up and lean back and get yourself a cup of coffee or something and just relax and join us in enjoying some very quietened, romantic and relaxed music for a couple of hours

בקרוב הכל יתחבר :) :) :)

BlackGhost ו-kingstar אוהבים את זה.
  11. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    איזו התרגשות... מצפים לנו ימים מעניינים בהחלט :)

doltaraneik אוהב/ת את זה.
  12. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    אז גם אני מבני המזל שזכו לשתי דוגמיות של הדבר האמיתי... הפעם לא יישמרו בהקפאה. מקווה לחוות בקרוב וכמובן לשתף בטריפ ריפורט.

kingstar אוהב/ת את זה.
  13. Shatatrip

Shatatrip חבר חדש

לייקים:
    0
    יש חדש?

14. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!