1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח עומד למות שבוע 9 מתוך 13, עזרה בבקשה :(

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י baz22, ‏22/6/17.

1. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    אוהל 60 על 60 , עציץ אחד סמארט פוט 10 ליטר, משקה כמו שצריך כשייבש, מדשן עם ביוביז.
    העלים התחילו עם נקודה קטנה צהובה בקצה והפכו למה שבתמונות, משנים צבע באמצע העלים כלפי חוץ , רק בעלים העליונים.
    מפחד שזה דישון יתר כי הטבלה שהייתה לי דרשה 4 מיליליטר לליטר והיום אמרו לי בחנות שזה המון , צריך רק 1 מילי לפי החנות.
    אני צריך עצה מה לעשות, האם לעשות שטיפה ולדשן אחרי בכמות קטנה? יש עוד 3 שבועות לפי החברה להבשלה מלאה. לא רוצה שתהרס לי כל ההשקעה (3 חודשים כבר)
    בבקשה עזרו לי
    https://postimg.org/gallery/m6ewbtus/a52c1734/

2. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    הצהבה לקראת סוף פריחה היא דבר ששבשגרה בזנים מסויימים
    למרות זאת:
    מדוד חומציות של נגר אם גבוהה מ6.5 ואו נמוכה מ6.0
    בצע שטיפה טובה עם פי 3 מים מגודל העציץ (30 ליטר במקרה שלך) עם מים מאוזנים על 6.0
    תשפוך מים עד תגיע לחומציות הרצויה בנגר (6.0-6.5)
    ולאחר מכן חזור לדשן במינון 1-2 מל לליטר

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    נראה יותר כמו חוסר דישון לדעתי, תן תמונה של כל הצמח דבר ראשון, ותהיה יותר ברור לגבי השבועות, מתי נכנס לפריחה? אוטומט?
    הצהבה בשלב הזה לא אמורה להופיע ובטוח לא בראשים, אלא להתחיל בעלי מניפה גדולים מלמטה כלפי מעלה.
    לגבי המינון, בשלב שאתה נמצא אתה יכול לתת 3 או 4 מ''ל לליטר בכיף, לא יודע מה המוכר בחנות אמר לך אבל הוא טועה, אתה באמצע/סוף פריחה והצמח שלך רוצה דשן.
    אתה משתמש גם באלגאמיק של ביוביז?

4. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע 9 מתחילת הפריחה, לא אוטומט, לפי החברה הצמח צריך 12 שבועות פריחה.
    4 מילי התכוונתי לביו גרו, המוכר בחנות אמר לי לא יותר מ 1 מילי לליטר, אני משתנש בשלישיה שלהם בנוסף להאבן שקניתי ואתמול עשיתי שטיפה של 10 ליטר בתוספת האלגמיק שקניתי (לא השתמשתי עד עכשיו )
    אני אחכה שלושה ימים לראות אם יש החמרה או שזה היה עודף, אחכ אשקה עם כל החומרים במינון לפי הטבלה החדשה שנתנו לי בחנות.
    האם השטיםה יכולה להזיק? איך אני יודע אם זה עודף דישון או חוסר?

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    במוכר בחנות לא יודע מה הוא או שלא הבנת אותו נכון.
    לפי מה שאתה מתאר ולפי איך שנראה הצמח אין לך עודף אלא חוסר דישון.
    אתה סתם עושה בלגן, פשוט תדשן לפי מה שביוביז ממליצים ולא מה שמוכר בחנות ממליץ.

6. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    הנה הילדה אחרי היום הראשון של השטיפה, מתי לתת לה את הדישון שוב? לחכות שכל המים יגמרו? זה יכול להיות שבוע... או שפשוט להכין תמיסה ולמזוג ישר עכשיו לאדמה הלחה?
    https://postimg.org/gallery/2mzyw2h76/

7. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    בבקשה אנשים עזרה ממי שמבין, הצמח עבק שטיפה לפני כמה ימים, אחכ השקייה עם כל הביוביז לפי הטבלה, הוספתי מזגן נייד לחדר והטמפרטורה קבועה על 24 מעלות בערך , מנורה 150 וואט, עציץ אוטופוט, הזמו ak49 שלפי הספר בפריחה 12 שבועות מלאים, עכשיו אני ב אמצע 9, הבאדים נראים מעולה, הטריכומות עדיין שקופות אז יש זמן אבל כל העלים מתים והצבע מזעזע תסתכלו בתמונות, מה לעשות?? :((
    בבקשה עזרה אני לא רוצה שכל ההשקעה (כבר 3 חודשים ) תלך לפח
    תודה רבה!!
    https://postimg.org/gallery/1vhjb1zmu/

8. Yair123456

Yair123456 חבר חדש

לייקים:
    1
    תעלה תפוסט בבית חולים לצמחים

9. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
    לדעתי יש לך שם הרעלה של חנקן....בגלל שנתת מנון גבוהה של grow