1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD-25

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י kingstar, ‏23/6/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אחרי המון זמן סוף סוף יצא לי לנסות את הליקוויד המיוחל ביום שני האחרון, ירדנו אני ועוד חבר (שלא עושים סמים) לשמורת הטבע באילת (חוף מדהים ממליץ בחום) עם רמקול, מים, בקבוק אלכוהול, באנג שהבאתי לייתר ביטחון.
    התחלתי ב 12:57 אחרי ששמתי קוביית סוכר 100 מייק של ליקוויד בתוך בקבוק אקווה נובה 1.5 ליטר מלא 2/3 בערך, ניערתי טוב טוב את הבקבוק עד שכל הקובייה התמוססה ושתיתי 70 מייק, לפני זה לא שתיתי ולא עישנתי באנגים תחת ההמלצה של שולגין הנכבד (ששימש לי לאחלה פלייליסט בדלקה), חיכיתי שיפתח וכלום, הרבה פעמים נפתח לי רק אחרי שעה וחצי + אסיד אחר, פה אמרו לי שלרוב נפתח אחרי 15 דקות, לא נפתח לי כלום, אחרי שעה התחלתי לעשן ואחרי שעה וחצי עם התייעצות בקבוצה דפקתי את שאר 30 המייק, ישבנו בחוץ כבר התחלתי לשתות ולעשן מזמן כי כלום לא היה לי, אחרי איזה עוד שעה וחצי מה 30 מייק שאיתם סיימתי את הטיפה התחיל להיפתח לי או לפחות שחררתי בראש.

ההרים ממול קצת התחילו לזוז ואני מוכן להישבע שהתבניות בהרים קצת הזכירו את הצורות האלה:
    פשוט מלא תבניות כאלה על ההר עצמו, החוף כבר עמד להיסגר ונגמר לי הסוללה ברמקול אז חזרנו למלון, התחיל להחשיך ויצאנו לטיילת בערב, אז אני חושב שהרגשתי את שיא הדלקה, הכל היה יפה בטירוף, כל הצבעים היו מאוד מאוד חדים ונקיים לא יודע אם שונים מאסיד אחר שעשיתי מאוד קשה לי לשפוט כי כבר הייתי שתוי ומעושן אבל באמת שהיה יפה מאוד מאוד, סה"כ אני רוצה להגיד שזה אסיד מאוד איכותי, לא יודע מה השתבש שם בדרך שזה היה לי חלש ביחס לאחרים, אנשים אחרים שעשו 80 ו-50 מייק באמת אמרו שזה חזק מאוד, שלא הרגישו את הפנים והידיים מרוב שזה היה חזק ושההזיות היו מטורפות, לי אישית לא היה ככה, שוב כנראה משהו השתבש, פעם הבאה אני הולך לשים 70 מייק על הלשון ישר :) ואשמור על טולרנס טוב יותר מהפעם הקודמת, היה נחמד ממליץ לכולם לנסות ולתת ביקורות, אני כמובן אתן עוד חוות דעת כדי לסגור את הפינה בלי לערב בדרך צד שלילי (מים וכו) לפני המגה עם הלשון :)....

קבצים מצורפים:

• 1.jpg
      1.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 98.1
      צפיות:
      23
    • 2.jpg
      2.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 110.7
      צפיות:
      24
    • 3.jpg
      3.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 95.6
      צפיות:
      20
    • 4.jpg
      4.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 122.9
      צפיות:
      20
    • 5.jpg
      5.jpg
      גודל הקובץ:
      KB 131.5
      צפיות:
      27
    #1 kingstar, ‏23/6/17
    נערך לאחרונה ב: ‏23/6/17
    Coockies123 אוהב/ת את זה.
  2. Kadabra

Kadabra חבר חדש

לייקים:
    8
    משהו השתבש בטוח, אין כזה דבר שיפתח אחרי 5 שעות.
    אני אחרי חצי שעה כבר הרגשתי שזה לא האסיד של היום.

Coockies123 ו-kingstar אוהבים את זה.
  3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    נפתח מליון אחוז אבל ממש בקטנה בטח לא כמו שלך ולבי אל איי

4. Kadabra

Kadabra חבר חדש

לייקים:
    8
    אבל אחרי 5 שעות

kingstar אוהב/ת את זה.
  5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אל תשכח שלקחתי בשני סשנים 70 ו-30 וכמו שאמרתם אולי זה הפולואור במים, בכל מקרה אבדוק שוב, ואני גם מודה שאנשים טסו על זה ושיבחו את זה מאוד סה״כ, אמנם לא תיאורים כשל שולגין אבל כן אמרו שזה עוצמתי מאוד ואף שונה ממה שעשו.

6. Kadabra

Kadabra חבר חדש

לייקים:
    8
    גם אם הייתה עושה 50 אין סיבה שלא הייתה מרגיש את זה בשעה הראשונה, כנראה פגעתה בחומר איכשהו, פעם הבאה מקווה שיהיה בסדר.

kingstar אוהב/ת את זה.
  7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    הינה עוד מישהו עכשיו לקח לפני 20 דקות כבר לא יכול לתקשר, רק אצלי דברים משתבשים חחחח :) יאללה מחכה לטייק ב׳

8. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    פשש אני רואה שהתאפקת יפה עד ה28.7 :)

נראה שמשהו השתבש עם הקרטון, אל תאבד תקווה. ישמצב שנפלת על קרטון שלא טופטף ביסודיות או משהו.

תודה על שיתוף החוויה. מכל ניסיון לומדים.

kingstar אוהב/ת את זה.
  9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    טופטף על קוביית סוכר ומתכנן עוד דלקה הפעם ל28.7 חחחח בתקווה לעמוד בזמנים הפעם ומקווה שייצא מושלם ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!