1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

AK49 שבוע 9 מתוך 12 בעיות בעלים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י baz22, ‏22/6/17.

1. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    אוהל 60 על 60 , עציץ אחד סמארט פוט 10 ליטר, משקה כמו שצריך כשייבש, מדשן עם ביוביז.
    העלים התחילו עם נקודה קטנה צהובה בקצה והפכו למה שבתמונות, משנים צבע באמצע העלים כלפי חוץ , רק בעלים העליונים.
    מפחד שזה דישון יתר כי הטבלה שהייתה לי דרשה 4 מיליליטר לליטר והיום אמרו לי בחנות שזה המון , צריך רק 1 מילי לפי החנות.
    אני צריך עצה מה לעשות, האם לעשות שטיפה ולדשן אחרי בכמות קטנה? יש עוד 3 שבועות לפי החברה להבשלה מלאה. לא רוצה שתהרס לי כל ההשקעה (3 חודשים כבר)
    בבקשה עזרו לי
    https://postimg.org/gallery/m6ewbtus/a52c1734/

2. Jony Krispi

Jony Krispi חבר חדש

לייקים:
    2
    זה בסדר גמור שהעלים מצהיבים בשלב הזה תתן לו מים בלבד השקיה הבאה ותראה איך היא מגיבה

3. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    פרסמתי גם בפורום מתחילים בבקשה עזרו לי
    בבקשה אנשים עזרה ממי שמבין, הצמח עבק שטיפה לפני כמה ימים, אחכ השקייה עם כל הביוביז לפי הטבלה, הוספתי מזגן נייד לחדר והטמפרטורה קבועה על 24 מעלות בערך , מנורה 150 וואט, עציץ אוטופוט, הזמו ak49 שלפי הספר בפריחה 12 שבועות מלאים, עכשיו אני ב אמצע 9, הבאדים נראים מעולה, הטריכומות עדיין שקופות אז יש זמן אבל כל העלים מתים והצבע מזעזע תסתכלו בתמונות, מה לעשות?? :((
    בבקשה עזרה אני לא רוצה שכל ההשקעה (כבר 3 חודשים ) תלך לפח
    תודה רבה!!
    https://postimg.org/gallery/1vhjb1zmu/

4. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    הצמח לא נראה בסדר גמור לשלב שבו הוא נמצא והצהבת העלים כאן היא אינה בריאה, עלי המניפה מראים מצוקה.

@אגרונום

5. baz22

baz22 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז מה לעשות??? הph בסדר גמור 6.5-6.8 העלים של הקולות הגדולות מתים ושל התחתונות עוד בסדר, אני בדקתי את הטריבונות, כולן לבנות ויש עוד שבועיים לפריחה לפי הנתונים של הצמח. בכל מקרה אני מקווה להחזיק עוד שבוע, שטיפות וקציר. תנו לי בבקשה עצות מה לעשות? אני לא רוצה ששבועיים לפני הסוף כל הצמח ימות וכל ההשקעה תלך לעזזל. בבקשה עזרה אנשים לא מבקש הרבה :(

6. Mellow

Mellow חבר חדש

לייקים:
    3
    אני לא רוצה להגיד סתם
    לי זה נראה כמו חוסר באשלגן

אבל צריך מישהו יותר מבין ממני:)

אגב קולות יפות מקווה שהמצב ישתפר

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כמה זמן הוא נמצא בעציץ הזה?
    איזה מצע זה?
    איך אתה משקה?

בשלב הזה אתה צריך לתת הרבה יותר דשן והצמח מראה שחסר לו, לפי הטבלה של ביןביז אתה יכול לתת 4 אז תתחיל מלתת 3 ותראה אם יש שיפור, אם את האדמה גם קנית בחנות גידול אז היא כנראה נקייה מדשן, ממליץ לך להוסיף איזה שתי עפות קומפוסט מלמעלה לפני ההשקיה הבאה.
    בלי קשר שים לב שאתה לא משקה יותר מידי פעמים בשבוע אלא רק כשמצע יבש כמעט לגמרי וכשאתה משקה תשקה לאט עד שיורדים קצת מים בתחתית העציץ..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!