1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רפואי יעזור?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י loolon, ‏3/3/14.

1. loolon

loolon חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    יש לי שאלה די חשובה.. סבא שלי יש לו דלקת בדרכי השתן וכנראה בגלל הכדורים
    הוא פשוט 24 שעות במיטה לא מסוגל לקום.. לא מסוגל לאכול כלום כמעט הכל מרגיש לו מגעיל כשהוא אוכל או שותה, הוא בדכאונות...
    עכשיו רציתי לארגן לו קנאביס רפואי כי אני יודע שזה באמת יכול לסייע לו ולעזור לו לחזור לאורח חיים רגיל
    השאלה אם זה לא יעשה לו כלום אם הוא יצרוך.. אני לא יודע אני די מפחד שפתאום משהו לא טוב יקרה בגלל זה (למרות שאני בטוח במאה אחוז שזה יעזור)
    ראיתי כתבה פשוט בynet שקנאביס מגביר את הסיכון לסרטן בדרכי השתן.. למרות שזה נשמע לי מצוץ מהאצבע וזה כתבה בכלל מ2006
    ואני עדיין חושש קצת שיקרה משהו.. אני לא יודע איפה עוד לשאול אז אם מישהו יכול לעזור לי עם השאלה הזאת אז זה מאוד יעזור לי:s

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם משהו רע יקרה לו מזה זה רק בגלל שהוא חושש מזה בגלל דעות קדומות וחושב שזה יעשה לו רע ואז זה יעשה לו רע (פלסיבו), תסמינים כמו של התקף חרדה, קרה לדודה שלי ז"ל.

תנסה לדבר איתו על זה, לראות איך הוא מרגיש בקשר לזה,
    תנסה אולי בעדינות לשכנע אותו, ואני מציע לך שאם הוא מסרב בתוקף - תרד מהעניין.

3. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    דבר ראשון אני לא רופא ולא כלום, כל הידע שלי בנושא זה מחקירה ולמידה במשך יותר משנה על הקנביס הרפואי(באינטרנט), זה היה ג'וק שנכנס לי לראש ולא יצא בגלל אמא שלי, שלקח לה יותר משנה להסכים להקשיב ולנסות לקבל את הרעיון שקנביס "הסם המסוכן" יכול להיות תרופה. אל תיקח מילה של אף אחד פה כמשהו ודאי וחד משמעי.

מבחינת התסמינים שתיארת, זה בדיוק מה שהקנביס עוזר לו - חוסר תאבון, כאבים, חוסר רצון לעשות כלום, בזה הקנביס עוזר בדוק!

אבל כמו שכבר אמרו פה, אנשים עם סטיגמות/חשש/חרדתיים/סאחים בנשמה כאלה שמפחדים להרגיש קצת סוטול, אנשים כאלה יכולים להבהל מהתחושה...

אז לפני שמתחילים, תספר לו קצת על ניסיון של אחרים, תסביר לו מה זה בעצם הצמח הזה וכל מה שזה כולל, שלא יהיה מצב שהוא יכנס לשוק.

למרות שחשוב לזכור שהכמות שאנחנו צריכים בשביל את ההרגשה ה"פסיכואטיבית" היא גדולה פי כמה מהכמות שנדרשת כדי לעורר את המערכות ההגנתיות בגוף ולהלחם בכאב, אז אפשר לעשן חצי שאכטה במקום חמש שש שאכטות.

אם יש לך ניסיון עם קנביס אז בטח שמת לב שבזמן לפני שההשפעה מתחילה יש הרגשה של הרפיה בפרקים, ירידה של לחץ מהעיניים, שריר שהיה תפוס פתאום משתחרר, וכו'... ההשפעה הפיזית מתחילה קודם, עוד לפני שכל החומר נספג.

והכי הכי חשוב!!

אם המטרה היא טיפול בדלקת, וידוע שקנביס עוזר לסוג הזה של דלקת גם כטיפול ולא רק סימפטומטי (זה משהו שאני ממליץ לך לבדוק באמת לעומק וגם להתייעץ עם הרופא המטפל, ועם תיקון עולם) אז סביר להניח שהחומר המשפיע על אותה דלקת הוא ה-cbd, ממחקרים והרצאות של פרופסור משולם עולה של-cbd יש תכונות אנטי דלקתיות. ה-cbd לא נקשר לקולטנים במוח! אין לו שום השפעה פסיכואקטיבית, ותיקון עולם מציאים היום זנים ופיתוחים יחודיים עם אחוזים מופחתים של thc וכמויות רציניות של cbd.

4. loolon

loolon חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי תודה :)
    כן.. ברגע ששמעתי אתותו מתאר מה הוא מרגיש הדבר הראשון שישר קפץ לי לראש זה "למה לעזאזל אף אחד לא חושב לתת לו קנאביס.
    לא תכננתי להציע לו את זה בתור טיפול לדלקת, רציתי שייקח כדי שייפטר מהתופעות לוואי מהכדורים.. למרות שבדקתי במקרה מקודם והקנאביס כנראה עוזר לדלקת של דרכי השתן..
    בכ"מ תודה לגמרי עזרת לי ברמות

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    בהצלחה! הרבה בריאות :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!