1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בנוגע לסטלה רעה שהייתה לי לפני כמה ימים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bayaya, ‏27/6/17.

1. Bayaya

Bayaya חבר חדש

לייקים:
    0
    ערב טוב לכולם.
    לפני 3 ימים חוויתי חוויה רעה שנקראת סטלה רעה למשך 5 שעות
    אז זה הסיפור:

לפני 3 ימים עשנתי גוינט שכולו ירוק medium שזה בערך 13 שאכטות ואז התיישבתי בחדר וראיתי סרטון פסיכודלי למשך 20 שניות ואז הפסקתי אותו.
    אחרי שהפסקתי אותו התחיל לי סטלה רעה הפעימות לב שלי היו במקסימים שתיתי לפחות 15 כוסות מים ברבע שעה
    לא היה לי אוויר הרגשתי כבר חנק אני מסתובב בכל הבית לא יודע מה לעשות חשבתי שאני הולך למות וככה זה היה 5 שעות
    לפעמים היה הפסקה של חצי דקה ואז זה חזר ניסיתי לראות סרטונים מצחיקים שירים רגועים לא עזר ניסיתי לשכב במיטה אבל היה עולה לי הדפוק יותר הרגליים רעדו אפשר להגיד כל הגוף גם שעבר הסטלה זה המשיך למשך חצי שעה אני כבר לא ידעתי עם הסטלה עברה או לא מרוב ההתקף הזה.

לאחר שזה עבר פחות או יותר הרגשתי כאבים פנימיים בגב העליון כאבים בידיים האחוריות שזה נגרם מהתגובה של הלב

אני חייב הסבר למה שקרה פה איך זה קרה? ואני מעשן כבר 5 שנים וזה בחיים לא קרה לי שאלתי אנשים וקיבלתי תשובות
    אבל לא קרה למישהו כזה דבר למשך 5 שעות!!! תחשבו איזה סיוט זה 5 שעות עם דופק כזה גבוהה יכלתי להגיע למצב של שיתוק חס ושלום
    אחרי המקרה הזה החלטתי להפסיק לעשן גם הגוף שלי דוחה את זה

אבל באמת שאשמח לתשובות והאם מהמקרה הזה יש איזושהי השלכות?
    תודה לכל מי שעונה

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    התקף חרדה ראשון?
    כנראה שתלא מעשן הרבה זמן חח

3. Bayaya

Bayaya חבר חדש

לייקים:
    0
    כנראה אחי כמובן שאני לפני זה הייתי בתקופת הפסקה של 3 חודשים
    השאלה שלי עם יש לזה השלכות?

4. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    רק אם לא תשחרר החשיבה השלילית

5. Bayaya

Bayaya חבר חדש

לייקים:
    0
    זה הצבא המזדיין הזה :D
    הסיבה לחשיבה השלילית זה כבר בתת מודע

6. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    אם אתה חייל בכללי עדיף שלא תעשן זה מתכון לצרות, בקשר להתקף חרדה אין לזה השפעות כל עוד לא תחפש השפעות כי אז אתה תמצא אותם מתחת לאדמה ואם קרה והגזמת שוב ואתה מרגיש דומה תנסה להזכר במקרה הקודם ושזה כולה קנאביס וזה שעה שעתיים עובר.

7. Bayaya

Bayaya חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת היא שהשתחררתי, משוחרר חודש וחצי אבל עד שהראש מתנקה מהשירות לוקח זמן ..
    אשמח לפירוש של מה שאמרתה: כל עוד לא תחפש השפעות כי אז אתה תמצא אותם מתחת לאדמה .
    מצטער אבל לא הבנתי ממש

8. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    רק לדוגמא נגיד ושכחת משהו ואז תגיד לעצמך וואי נדפק לי הזיכרון ואז כל פעם שתשכח משהו אתה תאכיל את עצמך סרט שנדפק לך הזיכרון,

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!