1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חוץ עכשיו

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Anna, ‏11/7/17.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    שלום חברים,אשמח לעזרתכם.
    אני מעוניינת לשתול בימים הקרובים בחוץ ואני רוצה לדעת מתי אצטרך להכניס אותם הביתה כדי שלא יתחילו לפרוח מוקדם מידי.
    אני אצטרך כמה ימים לבנות מחדש את ארון הגידול והייתי רוצה לדעת כמה זמן יש לי ...
    תודה רבה:)

2. Jony Krispi

Jony Krispi חבר חדש

לייקים:
    2
    מתחיל לפרוח בסביבות ספטמפר תשימי אותם בחוץ בכיף:)
    דרך אגב יש לי צמח של גידול גרילה והוא אוהב את השמש הישראלית בימים ממש חמים כמו עכשיו 40+ עדיף לשים את הבנות בצל ולהשקות בהרבה מים ואהבה:)
    איזה זן זה?
    כמה ליטר עציץ?
    אדמה?
    בגדול אם את יכולה לפרט ולתת תמונות זה יוכל לעזור לך :)
    http://www.interload.co.il/upload/4079689.jpg

3. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    כן אנה פנקי אותנו באיזה יומן גידול

4. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    האמת התגעגעתי לא הייתי פה הרבה זמן :)
    מסיימת אוטוטו גידול חוץ. עולם אחר לגמרי לעומת הארון בבית. השמש עושה פלאים. בגידול הזה השקיתי פעמיים שלוש בשבוע וזהו. מידי פעם הוספתי אקוגן אבל עד עכשיו אחרי 2 מחזורים איתו לא ממש סגורה על זה שהוא עושה משהו.(טיפ קטן לכל הממליצים פה על אקוגן- אל תקבלו כל מה שנכתב פה כאילו זאת אמת מוחלטת. תבואו עם ראש פתוח. תנסו עוד דברים. חבל על הכסף ועל המאמץ והברדק עם המינונים) בגידול חוץ לדעתי מים בלבד עושים את אותה העבודה. אדמה מדושנת מההתחלה מים כשצריך וזהו.
    אעלה תמונות מהגידול פנים הקודם שלי...תשטפו קצת את העיניים:)

5. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אם זה רק בספטמבר אז סבבה לגמרי להתחיל מחזור חדש עכשיו. תודה :)

6. Jony Krispi

Jony Krispi חבר חדש

לייקים:
    2
    כן בדוק עכשיו לתת לו חודשיים להתפתח ולהכנס לפריחה עוד חודשיים
    ותעלי תמונות נשטוף תעיניים:)

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    גידול חוץ לא שונה מגידול פנים. הצמח דורש אלמנטים כדי להעביר מחזור בצורה הטובה ביותר. כמובן שאפשר דרכים אחרות, שלא מספקות את הצורה הטובה ביותר - כמו דשן בשחרור איטי. ולמה? דשן בשחרור איטי משתחרר בפולסים מדויקים, בלי להתחשב בצרכי הצמח או בזמן שלוקח לו לפרק אלמנטים מסוימים. המשמעות היא שיכולים להיווצר במצע חוסרים/מלחים שאי אפשר לשלוט עליהם, גם בהוספת דשנים.

את הטענה של אקוגן כבר הספקתי להפריך, הוא עובד ועובד טוב. הסיבה ש"הסתבכת" עם מינונים או מה שזה לא יהיה זה כי מלכתחילה השתמשת בדשן בשחרור איטי, מה שגורם לי לתהות איך אמרת משהו כמו "לא סגורה על זה שהוא עושה משהו".

הערת אגב: פריחה מתחילה לקראת סוף אוגוסט.

בכל אופן, לכל הסקפטיים - הנה צמח שדושן אך ורק עם אקוגן, כמובן שבתוספת קלמג:

אבינועם אוהב/ת את זה.
  8. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    חחחחח איך אנשים נשארים אותו דבר במשך שנים.... זוכרת אותך משנה שעברה נשארת אותו ליצן שאוהב רק להתווכח ולנסות להראות למי יש יותר גדול....
    מצידי תדשן עם מיץ פטל אם זה יעשה לך טוב. בהצלחה חמוד אני לא פה כדי להוכיח או לדחוף מושגים ותמונות לא קשורות.

9. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תגידי אנה, כשציינת הערת אגב בנוגע ל"ממליצים" על אקוגן - לא הזמנת אותי לשיחה?

תגידי אנה, ניראה לך שאני מתווכח איתך או צריך להוכיח לך משהו? את יכולה לקבל את העצה שלי או שאת יכולה להמשיך ולעשות טעויות. לא ממש אכפת לי.
    כן אכפת לי להגיב בפורום פומבי כשמשתמשת שלא מקבלת עצות ומדשנת עם שחרור איטי אומרת שמוצר לא עובד בפרהסיה, אז צירפתי תמונות שכנראה יעלו על התמונות חוץ שלך עם אותו דשן, בלי שחרור איטי, כדי להוכיח אחרת.
    לא טוב לך שאני מגיב לך בפוסטים? תדווחי להנהלה שאני מפריך פנטזיות וזה מפריע למרחב האישי שלך.

תזכרי טיפ אשה, אין עצה רעה. את יכולה להשכיל מההודעה שלי לעיל או לקרוא לי ליצן ולהמשיך לעשות להטוטים עם דשן בשחרור איטי.

אלפחורס ו-אבינועם אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!