1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חלל 80x80x160 homebox

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י RayDonovan, ‏12/7/17.

1. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    הי חברים בוקר טוב
    קניתי חלל של HomeBox
    80x80x160

ויש לי צמח קטן אלמנה לבנה נקבה
    התאורה שלי לא הכי טובה
    נורת לד 140w מהידרושופ
    אני כנראה אולי יביא עוד נורת לד בהמשך
    האוהל בינתיים לא מלא בציוד
    חסר לי פילטר פחם ומפוח
    אבל אני מכניס אוויר דרך הפתח למעלה עם מאוורר גדול וחזק מאוד נכנס אוויר סבבה
    השאלה שלי עד איזה גובה לגדל אותה לפני המעבר לפריחה
    כמה היא תגדל בפריחה
    אם הנורה שלי תצליח לעבור מחזור פריחה סביר? או שחייב לחזק אותה
    אני בודק על עוד נורת לד להוסיף
    אז אשמח אם תוכלו לענות לי על שתי השאלות שלי
    1)באיזה גובה להתחיל להפריח
    הצמח עבר גם קיטומים טיפים
    2) האים התאורה שלי ממש גרועה או שאפשר להסתדר איתה

אני גם השבוע יעביר את העציץ לעמית 20 ליטר הירפוט
    תודה טיול אוהב אנשים טובים

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    1. תאורה לא מספיק חזקה לצמיחה ולא לפריחה. 2. קח בחשבון שבזמן הפריחה הן גדלות הרבה והגובה 160, והעציץ גדול, כך שלא נשאר מספיק גובה. שים לב שלא תגיע לתקרה. 3. בדרך כלל מכניסים אויר מלמטה ומוציאים מלמעלה כי החום עולה למעלה

RayDonovan אוהב/ת את זה.
  3. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    התאורה לפי דעתך לא תצליח להוציא יבול גדול?
    גובה אני שם לב רציתי לדעת באיזה גובה בארך להפריח
    בקשר לאיוורור אני תץצריך לקנות מפוח עם פילטר פחם

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    עוצמת תאורה קטנה מדי בשביל שטח גידול כזה. חבל על הזמן. הצמח אוהב הרבה אור. לא יודע מתי להפריח בדיוק. תלוי בגיל, בגובה, במספר הצמתים שיש לצמח וגם על פי המראה כללי של האלמנה ;)

RayDonovan אוהב/ת את זה.
  5. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אחלה אוהל אחי אני משתמש ב1x1x2 שלהם.
    דבר ראשון המנורה מספיקה ++ בשביל שלב הצמיחה (אני משתמש בפלורסנט לבן 150W ומגדל בצמיחה אחלה של עציצים).
    לגבי הפריחה תחשוב על זה ככה, אם בצמיחה הצמח היה בגודל X בפריחה הוא מכפיל עצמו, לכן הוא צריך גם כפול אור. המומלץ לחלל שלך הוא 400W, וגם לד של 240 יביא לך אחלה יבול (כי טוענים שלד מפיק יותר).
    בגדול אני לא מת על לד, הוא נורא אינטסיבי ומאוד overrated. בוא נגיד שאת הכסף הוא בטוח לא שווה כי תחשוב על זה ככה, יתנו לך שתי באצים טובים, אחד גידלו בלד אחד בHPS, אתה תוכל להגיד את ההבדל בינהם? בחיים לא, כי אין הבדל. לכן לזרוק פי 4 יותר כסף על תאורה נראה לי בזבוז.
    בנוסף לד דורש גם מרחק גדול מאוד מהצמח ועם 160 יהיה לך קשה לתת לו את זה.

אז אחרי שחפרתי, אני ממליץ לך להשתמש בלד הנוכחי לצמיחה ובמעבר לפריחה להשתמש ב400w HPS.
    את הצמח במהלך הצמיחה אני מציע לך "לפרוס" כמה שיותר ולהשתדל להעביר לפריחה שהוא לא יותר מ30 ס"מ (במיוחד אם מדור בסאטיבה).

RayDonovan אוהב/ת את זה.
  6. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    אז ככה הצמח עבר קיטומים הוא רחב מאוד
    הזן שאני מגדל זו נקבה וויט וידאו
    אני אעשה מאמץ להוסיף עוד נורת CFL
    120w לפריחה אחת אולי שניים
    מקווה להוציא יבול איכותי מעל 100 גרם יבש מקווה שזה אפשרי אתה אומר להפריח שהוא מגיעה ל-30סמ??

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  7. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    עד 30 ס"מ, תראה שיש לך בערך 10 ראשים (לפחות) שהם באותו הגובהה בערך.
    שוב אני נותן לך פה מידות שאולי נשמעות קטנות אבל עדיף שיצא קטן מידי מגדול מידי בסוף. ומפעם לפעם אתה כבר תלמד.
    לגבי יבול, זה נטו תלוי אור (בתנאי שהכל טוב). מגדל טוב מוציא 1ג(יבש) על 1w.

RayDonovan ו-אבו ג'וינט אוהבים את זה.
  8. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    אז ככה אח שלי הלב קניתי אותה בגלל שהיא פחות מתחממת ותישמע אם אתה אומר שהיא יקרה מסכים איתך אבל קצת חולק אלייך כי נורת לחץ גבוה זה משנק זה נורה זה רפלקטור והם לא הכי זולים
    אז כימאט והיגעת לאותו סכום של כסף
    לגבי הנסיכה שלי היא עברה כמה פעמים קיטומים ונהייתה פריסה יפה רק עכשיו יש ראש אחד שטיפה גדל יותר משאר הראשים אבל אפשר לסדר את זה רציתי לדעת אם יש לך יומן גידול שאני עציץ בוא
    וואלה נוספת איזה גובה אתה הגעת עם הצמחים שלך? וכמה גרם יבש הצלחת להוציא מצמח אחד שלך ובאיזה נורה אתה משתמש
    תודה ויום טוב

9. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אוקיי אז זה יומן גידול שלי ובלי קשר אחלה אתר, מחר עובר לפריחה (והם 23סמ כרגע).
    https://growdiaries.com/diaries/2614-critical-and-royal-cheese-sidebyside# (שים לב שהתמונות מה8/7)
    איזה גובה הם יגיעו? זה תלוי בכמה משתנים, העיקריים הם: זן (סאטיבה, אינדיקה), נפח העציץ, וזמן צמיחה.
    להגיד מה אני עושה זה בעייתי, כי אני מנסה דברים שונים כל פעם. אבל בגדול יש גידולים שאני מגיע ל1ג על 1W, יצא לי גם פעם 2.5ג על 1W אבל זה היה פוקס. וגם לא אשקר יצאו לי גדולים כושלים. אך החוכמה ללמוד מזה.

ושמע לפי מה שאני יודע לד טוב מהדגמים החדשים עולה ארגז, למשל בהידרושופ לד 400W עולה לך 5אלף שקל. אז לא יודע איך בכלל אפשר להשוות את המחיר הזה למחיר של HPS עם קולטיוב ומשנק ומה שתרצה.

#9 OneManArmy, ‏13/7/17
    נערך לאחרונה ב: ‏13/7/17
  10. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    שמע גם נורת נלג 140w שלהם מגיע ל 1100 שקלים אומנם לא במחיר של ה 400 אבל התפוקה שלה יחסית טובה אני די מבסוט מימנה והבנתי שהיא משתווה ל נלג 250 תקן אותי אם אני טועה
    דרך אגב איזה נורה אתה משתמש?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!