1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הדברה מומלצת

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אחד, ‏13/7/17.

1. אחד

אחד חבר חדש

לייקים:
    0
    קצת מעל שבוע מאז פיזרתי אקריות , עדיין מוצא את המנוולים הקטנים משותתים בין העלים.השאלה האם יש טעם לעשות סבב נוסף עם אקריות או אולי להשתמש בנימגארד, כרגע הצמח שלי בשבוע שלישי של הפריחה.

שאלה נוספת....
    בחלל הגידול שלי יש מקום פנוי וברצוני להתחיל גידול חדש ונוסף עם אוטומטיים, השאלה האם אפשר להכניס לחלל הגידול ולהתחיל מחזור חדש בתאורה 12/12 ביחד עם הצמחים הנמצאים בתקופת הפריחה ?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בקשר לאקריות, תמתין עוד כמה ימים, לוקח קצת זמן לפעמים.
    בכל מקרה אל תרסס נימגארד כי זה יפגע גם במועילים, אם קיבלת החלטה שאין תועלת במועילים ואתה רוצה להתקדם אז תרסס אבל המלצה שלי תמתין עוד יומיים שלושה..

בקשר לאוטומט, להריץ מחזור שלם של אוטומטים עם תאורה של 12/12 זה לא מומלץ כי אתה תפגע בפוטנציאל שגם ככה נמוך יותר באוטומט, אבל אפשרי כי הוא לא מושפע משעות האור ויתחיל לפרוח בזמן שלו ככה או ככה..

3. אחד

אחד חבר חדש

לייקים:
    0

תודה, אמתין מספר ימים לפני טיפול נוסף.
    יש מצב שריסוס בנימגארד פוגע בצמח או שאולי עדיף להשתמש שוב באקריות ולאפשר להם להשלים את משימת החיסול ?

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הריסוס בנימגארד פוגע באקריות המועילות באותה מידה מידה שהוא פוגע באקריות המזיקות, לא פוגע בצמח.
    רק אם אתה לא רואה שיפור במצב של הצמח או בכמות המזיקים תרסס נימגארד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!