1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון ומנורה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י roma, ‏16/7/17.

1. roma

roma חבר חדש

לייקים:
    3
    אני כרגע בתחילת השבוע השלישי עם ארון 1.2X1.2X2
    מה גובה המנורה המומלץ מהצמח?
    בנוסף יש לי מנורה 600W עם משנק דיגיטלי אני כרגע על 400W עם 5 עציצים, האם כדאי להעלות ל600?
    בנושא הדשנים, אני משתמש בHESI האם כל השקיה חובה לדשן?

2. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אם יש לך אפשרות אז ברור שלהעלות ל600. לגבי מרחק סביב 40 אבל הכי טוב לבדוק עם היד שאתה לא שם קרוב מדי

3. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    תחשוב על המנורה כאילו היא הילוכים ברכב, ועל הצמח כמהירות שלך.
    אם הצמח שהוא תינוק, הוא כאילו הילוך ראשון, אז שהוא בשבוע אחרון של פריחה הוא יהיה על הילוך 5.
    אם הבנת אותי אז בתחילת עד אמצע פריחה תשים על 400, ובחודש האחרון של הפריחה תעלה ל600. כי אם הצמח בתחילת פריחה היה בגודל מסויים בסוף הפריחה הוא יהיה פי 2 כלומר יצטרך פי 2 יותר אור.

4. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    ממליץ לך לשלב את הנורה הכי חזקה שלך כבר מהשלבים המוקדמים של הפריחה.
    כל עוד זה לא פוגע בשר התנאים - הצמח מתחיל לעבוד על ייצור התפרחת כבר מהשבועות
    הראשונים של הפריחה, אין סיבה לחסוך ממנו את הפרמטר הכי משמעותי לפוטוסינתזה שלו.

5. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    מסכים איתך, הכוונה שלי הייתה יותר לשלב הצמיחה והשבוע הראשון של הפריחה, שבהם הצמח עדין קטן.
    הוא רשם שהוא בשבוע השלישי, תיארתי לעצמי שמדובר בצמיחה ולא שבוע שלישי לפריחה. לכן הצמח שלו עכשיו רק מסיים את הSeedling stage וממש לא כדאי לו לשים על כאלה צמחים 600W, במיוחד שמה הוא יתן להם שהם יהיו פי 3 בגודל וירצו פי3 אור?.
    אני שומע על לא מעט אנשים שפשוט הורגים את הצמחים שלהם עם יותר מידי אור, וחבל גם על הצמח וגם על החשמל. ובמקום שאנשים יתנו תשובות אחראיות עם הסבר מאחורי התשובה כמו שאני ניסיתי לתת, אני רואה לא מעט תגובות של "בטח אחייי תפציץ באור" מבלי טיפת אחראיות.

6. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    כל עוד זה לא גורם להתחממות .. אור זה כמו זהב לדעתי..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!