1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייעוץ בגידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י rarri, ‏4/3/14.

1. rarri

rarri חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי את הזרעים האלה: http://original-ssc.com/royal-queen-seeds-amnesia-haze-auto.html
    הם אוטומטיים ולפי מה שרשום יש להם תפוקה גדולה,
    אני מתכנן לגדל 3 שתילים בארון 50x70 סמ"ר ו 170 ס"מ גובה
    ואני מתכוון להזמין את הערכת תאורה הזאת: http://www.hydrogrow.co.il/products/52201 ומאוורר קטן

מה שאני רוצה לשאול זה האם הזרעים איכותיים וטובים לגידול ראשון? (כבר הזמנתי), ומהו מחזור האור שזרעים אוטומטיים צריכים לקבל?
    מה אתם חושבים לגבי התאורה? אולי כדאי תאורה אחרת? או שמישהו יודע איפה אני יכול להשיג את הסט תאורה הזה ביותר זול?
    ומה לגבי ריח? אם אני מגדל 3 שתילים בארון זה יהיה ריח רציני או סביל?

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    ערכת התאורה נראית טוב. אם תמצא ערכה (נורה + משנק) של 250hps ביותר זול - זה אפשרי, 250 יספיק לך ל-3 עציצים, אבל עדיף 400.
    גובה הארון עלול להיות בעייתי: בדף הזרעים מצוין שהם יכולים להגיע לגובה של 80-150. אם תהיה קרוב ל-80 - הכל בסדר. אם תהיה ב-130 ומעלה - זה יתחיל להיות צפוף, כי צריך מקום למנורה ומרווח של 30 ס"מ בין הנורה לצמחים, ובנוסף יש את גובה העציץ - אז תחשב :)

הזרעים נראים טוב, למרות שזמן הגדילה שלהם (באתר זה תמיד אופטימי... תוסיף עוד 20-30 אחוז) ארוך יחסית לאוטומטים.

תצטייד מראש בעציצים גדולים ככל האפשר, ובתערובת לשתילה + קומפוסט. המהדרים גם מוסיפים ומוקוליט או טוף גרוס כדי לאוורר את התערובת.

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    DUDE, לגבי התאורה אני יכול להגיד לך משהו חד משמעי - לך על לד.
    הערכה הזאת שהראית היא 400 וואט, ב700ש"ח, קח בחשבון שנורות HID מסיימות את החיים יחסית מהר מאד, צורכות הרבה חשמל ופולטות הרבה חום.
    מעבר לזה יש את העניין שמנורת HPS, כמו זאת שבערכה פולטות מה שנקרא - "אור לבן חם", תדר שמתאים יותר לתקופת הפריחה, ומנורות MH הן אלה שפולטות "לבן קר" שמתאים יותר לצמיחה.

רוב הלדים, והלד שאני הולך להראות לך - נותנים "ספקטרום מלא", ז"א במילים פשוטות אור שמתאים גם לפריחה וגם לצמיחה, מעבר לזה, בגלל התכונה הזאת של ה"ספקטרום מלא" בלד יש סיכוי שתקבל תופעה שקוראת רק עם לד שנקראת HASH TIPS, ממליץ לך לגגל אתה תיגנב, בגדול מה שזה זה הפרחים הכי עליונים מפתחים כל כך הרבה בלוטות שרף בגלל האור המיוחד שהם מקבלים עד שלא רואים יותר ירוק של הצמח מרוב בלוטות אלא רק לבן.
    חוץ מזה הלד יותר זול, מחזיק הרבה יותר זמן (בממוצע אם תפעיל אותו בלי הפסקה הוא מחזיק 5 שנים), כמעט ולא מורגש בכלל בצריכת החשמל, ואותו דבר לגבי החום.
    מה שיש לך פה קצת יותר חלש, ב-100 וואט סה"כ ממה שהראית, אבל גם יותר זול ב-150 ש"ח (וסביר להניח שבמכירה פומבית תוכל להוציא אותו בכמה עשרות שקלים יותר זול), וכנראה שגם יתן לך תוצאות טובות יותר
    זה הלד הכי זול שיש היום בשוק (אחרי מחקר מקיף) שייתן לך תוצאות איכותיות (שלא תתבלבל הלד מורכב בסין אבל הלדים הם תוצרת אמריקאית - bridgelux)
    http://www.ebay.com/itm/JoyHydroGro...Seed_Starting_Hydroponics&hash=item19e302c87e

זה מה שיש לי להגיד לך בקשר לתאורה
    לחיים [:

4. rarri

rarri חבר חדש

לייקים:
    0
    ואללה מעולה אחי שכנעת אותי לגביי הלד אני אזמין אותו מחר, מישהו יודע אם אני אצטרך בשביל כמות כזאת מפוח ומסנן פחם?

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הסתכלת בפורום עשה זאת בעצמך ?

עוד דבר שאני יגיד לך על הלד -
    יש להם את כל סוגי החיבורים לחשמל, אתה צריך לבקש אירופאי - אבל שים לב -
    לרוב התקע האירופאי מגיע עם 2 פינים ושקע איפה שאמור להיות פין שלישי של הארקה,
    אני השתמשתי בחיבור הזה במשך שנה עם רמקולים שיש לי וזה עשה לי איתם בעיות אחרי שנה התחלתי לשמוע רעש של חשמל סטטי מהרמקולים,
    קפצתי להום סנטר וקניתי ב-25 שקל כבר ישראלי והכל הסתדר, זה כמו הכבל חשמל של המחשב ושל רוב המסכים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!