1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנורקסיה \ תת משקל

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ShoXeRr, ‏28/7/17.

1. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    אפשר פרטים מדויקים ( לא ממש מצאתי ) תודה

2. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אזה בורות ורשעות צריך בשביל לתת המלצה כזו!
    כל הבאבות האלו סתם יקחו כסף בשביל כלום.

3. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    בכל אופן יצאתי קצת מאוכזב מהפורום, עם יחסית לשנה כזו אין המון אנשים עם סיפורים או פתרון שהצמח עזר להם במובן המילה, תודה בכל זאת

4. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    הפורום לא מאוד פעיל אחי , בכל מקרה ממליץ לנסות , להזיק זה לא יזיק , אם אתה צריך עזרה איך מעשנים איך מגלגלים אני אשמח לעזור, אני מהמרכז ואם אתה מהאזור אני יכול לבוא אליך לארגן אותך ולהסביר לך מה שאני יודע (אני לא מבין גדול אני רק צרכן רגיל) , רשמת למעלה שהחיים שלך בידיים של מערכת רפואית כושלת, החיים שלך גם בידיים שלך וגם לך יש את האפשרות לשנות את הבריאות שלך בצורה כזו או אחרת.

אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי אני יארגן אותך ויסביר לך מה שאני יודע, תרגיש בנוח אחי, ורפואה שלמה.

5. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    מודה לך מראש, אבל אני אסרב להצעה הנדיבה ומעדיף להמשיך להאבק במערכת הזו עד שאקבל את מה שמגיע לי בשביל הבריאות שלי, במידה ולא אצליח לפחות יהיה כמי שיזכור אותי בתור אחד שנלחם ונאבק וידעו שכל המערכת הזו היא אסון לאומי מאשר רק יעילות להמון אזרחים שסובלים...

6. kakaroto

kakaroto חבר חדש

לייקים:
    4
    אני מחזק מאוד את המלחמה שלך כלפי המערכת שאכן דורשת שינוי אבל מציע לך לחשוב על זה , זו הבריאות שלך והיא גם בידיים שלך ,אין שום סיבה שתסבול כשאולי מעבר לפינה נמצאת תרופה שיכולה לעזור לך מאוד ,שני הדברים לא סותרים אפשר להילחם במערכת ובמקביל לפעול למען הבריאות שלך.

ההצעה שלי בתוקף ואני ישמח מאוד לעזור לך , תחשוב על זה .

hydrotony ו-521 אוהבים את זה.
  7. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    אז אין פה אשכרה אף אחד שמתמחה או ידוע לו מניסיון אם הצמח יכול להיות מועיל, מדהים להפליא...

8. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אחי מה אתה רוצה?
    זה פורום של סאטלנים ומגדלים.
    ודי ניסו לעזור לך, כל אחד עם הידע שלו.
    אין פה רופאים לפי מה שידוע לי, ובטח שאין פה אנשים בעלי השפעה חוץ ממי שהמליצו לך עליו ואתה אומר שהם לא יכולים לעזור.
    אבל במקום להתלונן אתה יכול לנסות לעשן.
    החיים שלך יותר חשובים ממאבק.

תעשן!!!!

vvasili אוהב/ת את זה.
  9. amirze93

amirze93 קנאביסט

לייקים:
    27
  10. ShoXeRr

ShoXeRr חבר חדש

לייקים:
    2
    ראיתי את זה כבר, ולמרבה הצער מעבר לזה 2017 so far אין כלום בגין כתבות או מהדורות שונות סביב הנושא של אנורקסיה וקנאביס, ובכל זאת אני תלוי בסיפורים של אנשים כמו הבחור שרשם בעמוד הראשון,

11. fuckthesystem

fuckthesystem חבר חדש

לייקים:
    8
    1. ברוב מוחלט של מקרים וצרכנים (חוץ מהפעמים הראשונות של עישון שיכולות להיות מסחררות ומבלבלות מעט) לקנאביס יש השפעה משפרת על הקאה ובחילה. ככה שלדעתי מומלץ לנסות.
    2. לקנאביס בדרך כלל יש השפעה מאזנת על מערכת העיכול עד רמה מסוימת. במקרה שלך אני חושב שזה יכול יותר לעזור. מצד שני גם הרבה אנשים שמעשנים יותר מדי ובאופן קבוע קצת מאבדים תיאבון עם הזמן ואני חושב שכאן חלק מהשתמשים וותיקים אולי יסכימו איתי, אבל שוב במקרה שלך אין לך לחשוש וסביר להניח שקנאביס יעזור לך קצת לאכול ולהתייחס לאוכל ועיכול יותר טוב. גם אחרי שימוש בקנאביס אתה ״מצ׳ופר״ ונהנה יותר מפעולות קטנות ואפילו מתוך זה הרבה פעמים אתה לועס ואוכל ולא בהכרח מתוך ״רעב״.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!