1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה מעניינית..! 12\12

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mr weed.., ‏5/3/14.

1. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    מישהו פה יודע מה קורה עם עם ישר מתחילים ב 12\12 במקום להתחיל מ 6\18 בזן שהוא לא אוטומט..!

2. WeedMan

WeedMan חבר חדש

לייקים:
    0
    מאמין שפשוט יצמח לך קנאביס קטן שלא יניב יותר מידי...

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    פעם ראיתי צמח שצמח בדיוק בזמן הפריחה בחוץ,התוצאה הייתה פרח של גוינט אחד בדיוק שלא יותר גבוהה מ7 ס"מ.
    בגלל שזה היה סתם זרע שנזרק זה היה הפתעה מאוד גדולה ואם לא הייתי רואה לא הייתי מאמין.
    בגדול לא מומלץ.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    יש הרבה חברה שמגדלים רק ככה.

עם זן טוב ותנאים טובים אתה אמור לקבל בין אאונס ל-2 אאונס מצמח כזה.

5. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אף אחד לא עושה את זה ולא תקבל אפילו 20 גרם.

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תשמע חבריקו אני לא ממש מבין למה אתה מחליט להתווכח כמעט עם כל מה שאני אומר, אבל אני גיק רציני בקטע הזה - וקראתי לא מעט, במשך לא מעט זמן את כל הדברים שאני אומר פה.

אין לי בעיה שתתווכח, רק לפחות תגיד דברים שהם נכונים ואל תטעה פה אנשים סתם -
    הנה פורום שלם שמוקדש רק בשביל הטכניקה הזאת שנקראת - "12/12 from seed", או - "flowering from seed"
    http://www.thctalk.com/cannabis-forum/forumdisplay.php?49-Flowering-From-Seed
    תקרא פה כמה גידולים שאנשים עשו ואז תבוא להגיד לי אם אף אחד לא עושה את זה, וכמה אף אחד שלא עושה את זה מקבל, אוקיי ?

7. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    כנ"ל קראתי גם על גידולי 12/12 והם הביאו תוצאות ממש טובות.
    ראיתי אפילו אחד שגידל ייחורים 12/12 והגיע למצב שכל שלושה שבועות הוא קוצר 7-8 צמחים! :eek:

8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כי אני לא קורא אני מדבר מנסיון.
    מזרע כל מה שקיבלתי כמו שרשמתי למעלה זה גוינט אחד מסכן ועלוב.
    אז אם ההוכחה שלך זה שזה רשום באינטרנט בפורום אחר אתה צריך להתבייש לקרוא לעצמך מגדל.
    אם תיקח יחור ואז תתן לו שבוע עד 10 ימים לגדול אחרי שהוציא שורשים ואז תעביר לפריחה תקבל יבול של עד 60 גרם לצמח- ועוד פעם מנסיון.
    אבל מזרע אין לך סיכוי להוציא כמעט כלום כאשר הוא בא לעולם בזמן פריחה.
    אשמח לשמוע מהנסיון האמיתי שלך ולא האטודידקטי שלך.

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אוקיי - ואתה חושב שמניסיון של בן אדם אחד, ומקרה אחד, זה מספיק בשביל להוכיח טענה כלשהי ?
    אתה חושב שמה שקרה לך - זה מה שיקרה לכולם?
    גם אחרי שהראיתי לך שיש על כל אחד כמוך - שכנראה לא נתן לצמח תנאים מספיק טובים, או שסתם היה לו מזל רע - יש בערך 300 אנשים שהוציאו בין אאונס ל-2 אאונס, ואפילו לפעמים 70-80 גרם - מצמח אחד (סתם לד"א 2 אאונס זה בערך 55ג') ... ?

אני לא פה בא לרדת עליך או משהו כזה, בכלל בכלל לא, אבל לפחות כשאתה מנסה לעזור לאנשים, או סתם להעביר נקודה - כדאי שיהיה לך איך לגבות ולהוכיח אותה, אחרת אתה סתם מטעה וזה בושה.

לנסות לשכנע אחרים שמשהו הוא לא טוב בשבילהם, רק על סמך הניסיון האישי (והבודד) שלך, שהיה במקרה - לא מי יודע מה - זה בדיוק מה שלוחמי החרפה בסמים מנסים לעשות,
    תחשוב על זה.

ההסבר הוא פשוט - גם כשאתה נותן לצמח 12-12 מזרע הוא עדיין נמצא בשלב הצמיחה למשך 3-6 שבועות כי הוא לא מסוגל לפרוח עדיין בזמן הזה בשום צורה.
    אחרי 3-6 שבועות הוא רק יתחיל את תהליך הפריחה.
    יש מגדלים שעושים בדיוק את זה, רק שבשלושה-שישה שבועות הראשונים הם נותנים לצמח\לייחור 18-6, ועדיין מקבלים פחות או יותר את אותה כמות יבול, נשמע הגיוני עכשיו ?

אני לא שולל שכדאי לתת לצמח זמן לגדול,
    להפך !
    אני חושב שאם אני הייתי אחד מאותם מגדלים ביתיים הייתי מסדר לצמח כאלה תנאים שהייתי נותן לו להיות בשלב הצמיחה שנה לפחות, ככה שהיבול יהיה עצום,
    אבל עדיין - זה לא אומר שאי אפשר לעשות את זה, והתוצאות מדברות בעד עצמן חבריקו.

אז בבקשה - פעם הבאה שאתה רוצה לטעון משהו, או להתווכח על טענה מסויימת - תגבה את הדברים שאתה אומר באיזה הסברון קטן, שנוכל להבין על מה אתה מדבר, ולמה אתה טוען את אותה טענה.

וד"א, אף פעם לא קראתי לעצמי מגדל ...
    [:

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אה, נזכרתי שגם אני לא מגדל.
    אני בכלל לא אגרונום.
    אני אפילו לא יודע מה זה צמח!

11. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    חברה קחו את זה בקלות

חבל שהפורום סתם יהפוך לשולחן דיונים וויכוחים בעיקר.
    המקום הזה נועד כדי שאנשים יחלקו ויצברו ידע אחד מהשני, ולא יריבו.
    עם כל מה שהולך פה לפעמים זה נהיה ממש לא כיף לקרוא פה דברים שבתכלס אמורים להעשיר את הידע שלכם.

והכי חשוב - קחו את זה בקלות.

טמבלים ......... :wink::wink::wink::wink:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!