1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טלגראס לא חלום רטוב!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Miro86, ‏7/8/17.

1. Miro86

Miro86 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים אני אבא ל4 ילדים חי מבסוט עובד והכל בסדר כמו כולם פה אוהב קנאביס רק יש דבר שיושב עליי בכמה חודשים האחרונים שאני חושב שפה זה המקום להגיד אותו כמו כולם גמני נלחם על הפרנסה וכל חמישייה או עשירייה שאני מביא זה בשבילי יום חג וגם לאשתי רק מה שעד היום עד היום לא קבלתי קנאביס כמו שצריך מהאפליקצייה הזאת מלא מלא מלאאא עבודה בעיניים בין זנים לאינדיקה או סאטיבה עקיצות של גרם לפה גרם לשם קנאביס רטוב אני יכול להגיד שחצי שנה קבלתי כדורי שינה חלשים בצורת פרח לא רק אמי גם המון חברה בעבודה מבואסים וחברים מהחיים האישיים ועד שיש איזה שקית רפואי רוצים עלייה 1400 שקל אני באמת מקצר פה כי אתם לא מבינים כמה חרטה יש שם וכמה נפלנו על חומר פח וזה באמת מכאב לב ושריפה של כסף שיכול לעזור בבית אבל כמו כולם גם מי לט מת על הפרח הזה וימסור עליו נפש כבר חודש שלא לקחתי משם כלום ארגנתי חבר וגם הוא נפל בחרא סך הכל כאב גדול וזה ממש לא כמו שזה נראה שיהיה המשך ערב ירוק אשמח לתגובות

2. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    טלגראס זה לילדים שאין להם כיוון.
    בתור אב ל4 אני מניח שאתה לפחות בן 30, ואם היגעת לגיל הזה ואין לך כיוון אמיתי אני מרחם עליך.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    סימני פיסוק?
    זה בלתי קריא.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  4. מיכאל_רומיאו

מיכאל_רומיאו חבר חדש

לייקים:
    15
    אתה לא מחדש כלום, לכולם בערך יש חברים שהשתמשו בטלגרס ועקצו אותם במשקל. ושלא נדבר בכלל על החומר שמקבלים... חלש ומכוסה בעלים. תתחיל לגדל בעצמך, נשמע שיתאים לך.

5. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    תמיד יש את השניצלים בתחתית שרשרת המזון של צרכני הסמים, רוב החומר שמסתובב בשוק הוא על הפנים, ומחפשים את הלקוח המזדמן שישלם על זה כמה שיותר, אי אפשר לשמור על פוזה של "יפה ונכון וממש לא מעורבב" וגם לשחות בעולם הזה. תתנחם בזה שבסמים של ילדים גדולים, הפערים באיכויות הרבה יותר גדולים ורוב מה שמוכרים זה נגזרות סינטטיות או דברים מעורבבים. הקצפת במחירי חבר תמיד שמורה למי שמקושר לתחילת השרשרת ולא צורך באופן קבוע, אלה קונה כמות כשיש משהוא באמת טוב.

6. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    לפני שקונים מסתכלים מריחים ושוקלים,
    אף אחד לא ירביץ לך אם תעשה את זה. במיוחד כשאתה מבהיר מראש שאתה קודם מסתכל על הסחורה, בודק את המשקל ורק אז מחליט אם לקנות בכלל או לא.

7. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    או שלא הבנתי אותך או שזה ממש לא מנחם...

אלפסי אוהב/ת את זה.
  8. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    הבנת יא אח .. וזה באמת לא מנחם .. היד הראשונה היום מקבלת מעט מאד כסף על הסחורה, ןאת רוב הכסף עושים האנשים בהמשך השרשרת..זה בהכרח מוביל לריצה לכיוון המכנה המשותף הנמוך ביותר (הכי זול שאפשר שעדיין עושה את העבודה)
    תנסה למכור BATCH של אסיד .. מוכנים לשלם בין 12-15 ש"ח לסחורה שעושה את העבודה .. עכשיו תבדוק כמה עולה גביש איכותי של אסיד ותבין שמי שרוצה לעשות כסף חייב BATCH של אסיד אנלוגי או שקר אחר כלשהוא.
    ירוק יוצא היום לשוק במחירים של 25-45 אלף לקילו .. ידידנו פותח השרשור מקבל את הרף הנמוך, במחיר גבוהה.
    נעבור ל- MDMA ואקסטות - שוב נגזרות זולות שולטות בשוק, והיד הרשאונה עדיין "רעבה ללחם" :)
    גם בלבן הגבוהה המצב דומה, ועכשיו הספורט החדש זה לייצר קאטמין בזול.
    אלו היו שישים שניות על ...

canna420 אוהב/ת את זה.
  9. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    צריך לעשות פה טלגראס של הפורום, יש פה סחורה בטוח יותר טובה מבחוץ, וגם אנשים שמכבדים את עצמם ולא יעקצו אותך כי "זה לקוח חד פעמי אז על ה*ין שלי".

10. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    יש גם טובים
    תקרא ביקורות
    ותן מבט בתמונות חלק מהסוחרים כלל אינם יודעים איך נראה טרים טוב

ChaoExplo אוהב/ת את זה.
  11. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    מי שבאמת שווה משהוא בשוק הזה, לא עובד בבודדים..לא תמצא פה שאלות על 5000 צמחים בחממה, או איך מסדרים 50 מנורות, ולא תמצא פה שום מקצוען שהוא לא בדימוס (עשה מכה ופרש ועשיו נהנה לשחק בארגז חול) שיגיב לך ..פה זה פורום של ילדים שמגדלים במארזי מחשב מקסימום בארונות, ממש לא הרשת החברתית של החברה הטובים.

12. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    פה זה פורום של אנשים שהבינו שאין טעם לרוץ אחרי השוק והמקצוענים (במאמר מוסגר - הרבה "מקצוענים" ממש לא מוציאים תוצרת מקצועית), והחליטו לגדל לעצמם. נכון, מגדלים באוהלים, כי זה סטאפ שמתאים לגידול עצמי. לא שואלים על 5000 צמחים כי לא עוסקים בסחר ולכן זה לא מעניין.

ChaoExplo אוהב/ת את זה.
  13. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    צריך להיות טמבל כדי להחזיק אוהל לצריכה עצמית וגם למכור ..תנסה לנהל פעם תיק על גידול + סחר ותבין.
    כשאני אומר מקצוענים אני מתכוון לאנשים בקנה מידה ששווה להוציא החוצה ואלה כבר הסתדרו ולא ממש מעוניינים להחשף.

14. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה תמים, נאיבי, טועה ומטעה. אתה גם בטח חושב שהשוק החוקי בארץ גדול מהשוק השחור. אני מציע לך להכניס חצי דקה לטלגרם ולראות עשרות וגם מאות קילו נמכרים ביממה. אבל שוב, אני לא מצפה מאחד שמחמיא על דישון מיושן עם צואת בעלי חיים להבין משהו שיותר מתקדם מצואה.

15. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    החומר בטלגרס מגיע מקנביס רפואי, גידולים מסחריים וגידולי אוהלים .. מה החלק של כל אחד וכמה רץ בטלגרם אני יכול רק להעריך אבל אתה בטוח יודע. לגבי זה שאני מחמיא לדישון פרימיטיבי בצואת בעלי חיים .. גידלתי עם כופתיות גידולי שדה רגילים בסוף התשעים והיה אחלה, ויש לי גישה בלתי מוגבלת לצואת עופות בקר וסוסים, זה יכול להיות אחלה לגינה או לערבוב גדול לחוץ .הנושא נחקר גם היום וקראתי לא מזמן על ניסוי בגידולי שדה עם זבל בקר שנתן תוצאות יפות מאד, ככה שהנושא לא מיושן ועדיין רלוונטי (לא לגידול פנים ולא לנובורישים) ..

http://www.halavi.org.il/info/research/2/362-0144-09.htm

http://www.halavi.org.il/info/research/3/304-0354-09.htm

#15 אלפסי, ‏8/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/8/17
  16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    או אה, כנראה שתהיה לך בעיה עם האוטומט שזרקת בחוץ.

לא הבנתי מה אתה מפנה אותי למחקרים שמאששים מה? שזבל אורגני מתפרק בסוף? תתקדם חביבי, אם אתה נגד דישון מינראלי כפי שמתנהל בכל חווה רצינית (או אצלי באוהלים) אז רק תגיד, שגם אבין אם מי יש לי עסק מלבד לגחך במהלך הדיונים הלא פוריים איתך.

17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    רק שכחת לציין שמדובר במאמרים שלא נוגעים לגידול במצע מנותק ובעיקר עונים על שאלות של טיוב קרקע ועשבייה שלא רלוונטיות למצע מנותק.
    הם גם בעיקר בדקו את ההשפעה על בקר למרעה שמואבס בגידולים שדושנו באופן הזה ולא מדדו פרמטרים שקשורים לצמח עצמו.
    נכון, ניתן לדשן בצואת בע"ח את השדה למספוא, ונכון נקבל יבול לא רע בכלל. אבל, יש גם מספר חסרונות כמו המלחה לאורך זמן.
    ככה שהקשר לגידול קנאביס לא ממש קיים.

ChaoExplo ו-Amitos אוהבים את זה.
  18. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    דיברתי על זבל בקר כדישון שעדיין רלוונטי, אני אישית גם לא משתמש בזה. הניסוי עצמו די מעניין וגם אפשר ללמוד ממנו על איך מגדירים ניסוי בצורה קצת יותר רציני.

מטרות המחקר הנוכחי היו:

1. לבחון אם אכן יש בסיס עובדתי לחשש של מגדלי המספוא מפגיעה מצטברת אפשרית ביבול של שחת חיטה הגדלה על דישון בזבל בקר טרי כתחליף לדישון כימי, בעקבות הגדלת תכולת העשבייה הזרה בשחת.

2. לאפיין את העשבייה הזרה המתפתחת בעקבות השימוש בזבל בקר טרי כתחליף לדישון כימי בגידול שחת דגן, ולהצביע על דרכים לניטורה ולצמצום נזקיה בהיבט דו שנתי.

3. לבחון את היבול ואת הנעכלות בכרס מלאכותית ובכבשים של שחת חיטה שגודלה בחלקות שדושנו ב 6 קוב לדונם זבל רפת טרי נקי מעשבייה, או 6 קוב לדונם זבל רפת מאולח בעשבייה זרה, או 12 קוב לדונם זבל רפת טרי, בהשוואה לגידול על דישון כימי.

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ואיך אחד מהסעיפים הללו רלוונטי לגידול קנאביס במצע מנותק?

1. מגדלים ביתיים לא נתקלים בעשבייה כי זה מצע מנותק.
    2. מגדל ביתי לא נתקל בעשבייה כי זה מצע מנותק.
    3. למגדל הביתי לא ממש משנה כמה בקר מושפע מאכילה של גידול שגודל בצואה.

סבבה, אפשר לדשן חיטה ותילתן בשדה פתוח בזבל פרות מבלי שיהיה חשש לצמחים לא רצויים בשדה.

Amitos אוהב/ת את זה.
  20. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    אחי יש לך בעייה בהבנת הנקרא, לא כתבתי על גידול קאנביס , ובסוף הדברים כתוב לא לגידול פנים..אז על מה ענית ?כל המטרה של הצגת המאמר הייתה להראות שהשיטה המיושנת הזו עדיין רלוונטית, ויש לה שימושים והיא נחקרת .. במאמר עצמו הם טוענים לעליונות על דשן כימי, לא ציינתי את זה כי זה לא רלוונטי, וסתם סוג של פרובוקציה שבאמת לא קשורה, אבל עדיין כל המטרה הייתה להראות שלא מדובר במוצר שמיושן ונחות באופן אבסולוטי מדשן כימי...אלה משהוא לגיטימי שאפשר בסיטואציות מסויימות לעבוד איתו (כל זה התחיל ממחמאה שנתתי פעם לפונזי שאולי השתמש בצואה כלשהיא)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!