1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנשים שמקבלים קנאביס רפואי- ביטוח נסיעות לחו"ל

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י 230294, ‏8/8/17.

1. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    האם שאתם מתקשרים לביטוח נסיעות לחו"ל ושואלים אותכם האם אתם נוטלים תרופות באופן קבוע אתם מציינים זאת?
    והאם אתם משלמים תוספת פרמייה בביטוח לחו"ל בעקבות זה שאתם לוקחים קנאביס רפואי ?

נוסעים לאמסטרדם התקשרתי לעשות ביטוח נסיעות וחברות הביטוח טוענות שיש לי על זה תוספת פרמייה(מוגזמת מאוד חשוב לציין), במידה ושברתי יד/רגל או כל בעייה רפואית אחרת שעלולה לקרות בחו"ל החברת ביטוח תגיד שזה קשור לבעיה הרפואית לשמה אני צורך את הקנאביס הרפואי( לצורך העניין כאב ראש ). ואם אני רוצה לקבל טיפול צריך להוסיף סעיף של החמרת מצב קיים - מיותר לציין שאין כזה כל עוד אני צורך קנאביס , ובמידה ויש- בואו נגיד שבית חולים לא יעזור לי אלא קנאביס שאותו לא יהיה לי בעייה להשיג באמסטרדם.

מה הייתם עושים?

#1 230294, ‏8/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/8/17
  2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    מעשנים ושוכחים מביטוחים שקרניים שכאשר צריכים אותם זה לא כלול

3. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    יש לך הקלטות של השיחות? שלח לנו בפרטי יחד עם שמות החברות שאמרו את זה בבקשה

4. 230294

230294 חבר חדש

לייקים:
    4
    לצערי הרב אין לי הקלטה של הפספורט קארד שביקשו ממני 36.6$ על 6 ימים באמסטרדם . עקב"החמרה למצב קיים" שאין דבר כזה זה לא שאני אלך לבית חולים בעקבות התקף של כאב ראש והוא יביא לי כדור או זריקה ויעזור לי- רק קנאביס מונע לי התקפים ובאמסטרדם לא בעיה להשיג קנאביס. הנציג החצוף אומר לי "אם הלכת ברחוב ותשבר לך הרגל אז החברת ביטוח יכולה להגיד שהיית באמצע התקף ולא שמת לב ובגלל זה שברת את הרגל " איזה שטויות הכל מסחטה של כסף .
    לגבי ההקלטה של חברת ביטוח הראל - אשלח לך במייל בפרטי אם תרצה תרשום לי אותו

5. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    admin@cannabis.org.il
    אם צריך תעשה טלפון נוסף לחברה האחרת כדי להקליט, לא יזיק

asaf1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!