1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טלגראס לא חלום רטוב!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Miro86, ‏7/8/17.

1. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    וואי נראה לי שטעית בפורום

Amitos אוהב/ת את זה.
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אוקיי, אז אם זה לא רלוונטי לגידול קנאביס למה אתה מציין את זה?
    אף אחד מעולם לא טען שלא משתמשים יותר בקומפוסט.

אתה רוצה להגיד שעדיין מדשנים בקומפוסט? מספיק שתגיד שיש אנשים שעדיין קונים קומפוסט.

Amitos אוהב/ת את זה.
  3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    Case closed. Move on.

@אלפסי מסתבר שהרצון שלך להתחבא מאחורי משהו מדעי לא רלוונטי נפל בתוהו. בכל אופן, אני חושב (ומקווה) שהנקודה שלי הייתה ברורה. אני גם מצפה שתפסיק ולנסות לרדוף אותי. כפי שאמרת, השחקנים הגדולים לא מגיבים בפורום - אז אל תתיימר להגיב כאן ולטעון לגדולה או שתפסיק להגיב כאן ולפחות תתיימר, שזה גם משהו.
    אחלה לילה:)

4. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    את הדיון עם אגרונום אני ממשיך בפרטי, יש בנושא הזה נקודות שכן מעניינות אותי. אתה לא הבנת את הנקודה שלי, כי מראש אתה באיזה סרט על פונזי, אז הלייק שעשיתי לו נשאר לך תקוע במחשבה, עניתי לך ברצינות וחבל .. אתה יכול להשאר באזור הנוחות שלך. אני בחורף יחזור לאזור הנוחות שלי, ויעשה מה שאני רגיל ולא יהיה פה..אתה יכול להמשיך להמשיך לרדוף אותי , המוניטין שלי לא מגיע מכאן ככה שתכלס אתה יכול להמשיך עם הפוזה של המורה והמחנך. את התמונה של הילד לא הבנתי ..תנסה משהוא בשחור לבן
    לילה טוב

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עניתי לך בפרטי.

6. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    חושב שפספסת אותו
    לא קשור ללייק על פונזי קשור ל "יש מגדלים שטענו שבלומבסטיק וכו' והיום הוא"
    גם אם היה מקום לערה על עניין נאמרה באישי ופוגעני

והילד - כאפות

Amitos אוהב/ת את זה.
  7. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    קנאביס בגידול חוץ נמכר ב45 אלף לקילו כי זו סחורה פחות איכותית (בגידול לא חוקי)
    קנאביס בגידול פנים, שנראה איכותי (בשימוש לא ידוע עד שלא משתמשים) נמכר בין 50 ל60 תלוי בכמות שאותו אדם הצליח להוציא והאם הוא מעוניין בכסף במזומן או בקרדיט.

אין לי מושג מי מוכר ב25 אלף לקילו ומעולם לא פגשתי סחורה כזו.
    אולי בדואים/ערבים שזורקים 1000 זרעים חלקם זכרים חלקם נקבות ימכרו סחורה במחיר כזה והקונה יאכל אותה פעם אחת ולא יחזור על אותה טעות.

אנשים שמשקיעים 200-300 אלף שקל בקנייה של סחורה במזומן לא יקנו קנאביס ב25 אלף לקילו.

ChaoExplo אוהב/ת את זה.
  8. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    אתה חושב שאדם שמחזיק דירה עם 30-40 נורות באמת יבוא ויצלם יומן גידול כזה?
    אתה חושב שאדם שהצליח להוציא סחורה שנעה בין 10 ל20 קילו מכמות כזו של נורות יפרוש וישחק בארגז חול?
    יש מספר לא מבוטל של אנשים כאלו גם כאן.

9. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    ניחשת נכון

והנחת נכון

אבל יש אנשים שעובדים עם כל דבר כי יש אנשים שיעשנו כל דבר :) בלי להעליב אף אחד
    תהיה פה אי הפללה התמונה תקבל מסגרת יותר טובה, בינתיים, הרחק מהפורום, החאווה עדיין חוגגת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!