1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Leafedin-הטלגראס האמריקאי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LipTheGreat, ‏9/8/17.

1. LipTheGreat

LipTheGreat קנאביסט

לייקים:
    29
    לאחרונה ביקרתי בפסטיבל קנאביס בוושינגטון הבירה כאשר התארחתי עם אישתי אצל חבר שעבר להתגורר באזור.
    לצערי החבר אינו מעשן יותר, משום שאת מקור האושר שלו מצא בלימודים בבית מדרש לרבנים, וכך אישתי ואני מבינים שאנחנו צריכים להתארגן ל3 ימים הבאים, מבלי להכיר אף אדם בעיר.
    החברים שלי מאוניברסיטת מרילנד שהכרתי בתגלית, כבר מזמן סיימו את התואר והלכו לעשות ג'ובות בקליפורניה.

למזלנו, חברנו המתחרד, שמע על אתר אינטרנט שמחבר בין סוחרים לצרכנים, כמו Uber.
    חוויה מוצלחת בעיר/מדינה עם חוקי הלגליזציה המוזרים בעולם, הביאה אותי להחלטה לשתף אתכם את האתר הבא:
    https://leafedin.org
    בכדי לעזור למתקשים להתארגן במהלך חופשה בארצות הברית, ואולי לעורר השראה אצל אנשי טלגראס, בתקווה אולי לראות דבר דומה במספרים במחירים ובגישה)
    תחילה הגענו אל המסך הראשי, בו תתבקשו להכניס את שם המיקום שלכם, או המיקוד (השיטה המומלצת):

מיד לאחר מכן תועברו למפה ובה יופיעו נעצים ב4 צבעים, למקומות בהן אין לגליזציה, או שתדרשו להיות תושבי המדינה, אלו הם הרלוונטיים ביותר עבורכם:
    (תמונת מצב די עגומה בעיירת הקולג' הקטנה שאני גר בה)

ומשם תתחילו בחיפוש ואלו 2 השיטות המומלצות:
    הראשונה והקשה ביותר היא לסנן את הצרכנים סביבכם, ולנסות להתחיל לתקשר עם הסוחרים סביבכם, ע"י הקלקה על הנעץ שלהם, תראו את הדירוג מבוסס ההצבעות, ופירוט קצר על הסוחר.
    הנה המצד בוושינגטון הבירה, מדינה שבה כתיירים, תהיו חייבים להסתמך על סוחרים.

בשיטה זו יש קושי רב למצוא סוחר עם מס' ביקורות גבוה, שיסכים להיפגש עמכם, משום שהם מעדיפים לעבוד עם לקוחות קבועים, ועצם הדלקת האפליקציה רק מראה ללקוחות שלהם שהם חתמו כרטיס, והתחילו את יום העבודה.
    ולכן השיטה המועדפת היא ללכת לאזור מלא בצעירים, רחובות עם הרבה ברים, ולחפש צרכן קרוב, לטקסס, לשבת על בירה,לבקש להתארגן בתמורה לפרגון בפרח או פייסל נחמד, או סתם ישיבה על חשבונכם, ותמצאו מספר לא מבוטל של סטלנים מקומיים שיקמבנו אתכם.

מקווה שעזרתי.
    אשמח לענות לשאלות.

Admin אוהב/ת את זה.
  2. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    מעולה, תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!