1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קשר בין הכיבוש לבין קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מואב122, ‏25/7/17.

?

האם אתם חושבים שיש קשר בין הכיבוש להתנהגות המשטרה כלפי משתמשי קנאביס?

1. לא, אין קשר.

2. בהחלט! יש קשר.

3. קשר מעורפל בלבד.

ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    איתן תוקן ידידי ועמך הסליחה. הטענות שלי לאחרים שחושבים שאפשר לחסום אותי. שימשיכו לחלום. סע ברכה.

#41 מואב122, ‏1/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏1/8/17
  2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    שא
    פשוט סע קצת מעליב

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    האם אתם חושבים שיש קשר בין הכיבוש להתנהגות המשטרה כלפי משתמשי קנאביס?
    1. לא, אין קשר.
    2. בהחלט! יש קשר.
    3. קשר מעורפל. לדעתי יש קשר. כשהמצב מתוח זה בא לביטוי גם בקשיחות המשטרה. ועוד משהו, ציטוט מלמעלה" הטענה שלי היא פשוטה ואתה בתשובה שלך רק חיזקת אותה - כאשר מדברים על קנאביס אתה מרשה לעצמך להשתלח במשטרה ובממשלה, כאשר מדובר בפלסטינים אתה עומד מאחורי הממשלה ללא תנאי." תודה מואב. ותודה לאביב שהזכיר לנו שזה נושא לפורום אחר

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    סליחה, אדיב ולא אביב

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    רציני, מה זה פלסטינים?

521 אוהב/ת את זה.
  6. Eytan

Eytan חבר חדש

לייקים:
    1
    פלסטינים זו המצאה ישראלית,ממש סטרטאפ שרק אנחנו הישראלים יכולנו להמציא,לא מכניסים את זה לשיאי גינס כי- המצאה זו לא נכללת באף קטגוריה קיימת וגם-המצאה זו גורמת לאיבוד חיי אדם ולא מיטיבה עם האנושות.למרות שרבים מאזרחי המדינה כולל האזרחים הערביים שחיים במדינה זו ,שלדעתם המצאה זו היא רעה חולה,אבל קומץ מלומדים אלה שהימציאו את התופעה הפלסטינאית חושב שהעם ואזרחי הארץ הזו פרמטיבים ולכן לא מחשיב את דעותיו,ו מאוד רוצה לייבא לכאן אזרחים חושבים ונאורים כמוהו,כגון סודנים,אריטראים,את היהודים הפרמטיבים הם רוצים להשאיר בחוץ לארץ.
    הייתי חייב למרות שהפורום הזה עוסק בעניינים יותר חשובים,אבל תסלחו לי על זה ו אני מקווה שזו התגובה האחרונה בנושא הכיבוש,סליחה לא הכיבוש הסטארטפ הכושל תודה

7. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    בלי קשר לפלסטינים או כיבוש או כל השטויות האלה,הבחור צודק.
    לא תיהיה פה לגליזציה אם לא יהיו זכויות אדם ודמוקרטיה אמיתית במדינה.

8. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אתה יכול לפרט על אזה זכויות אדם ודמוקרטיה אין פה?

9. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    בפועל אין כאן שום דמוקרטיה,כן לחלקנו יש זכות להצביע ולבחור כביכול את המפלגה או האדם שאנחנו רוצים שיהיה בשלטון (אני לא מאמין לזה אבל זה כבר עניין אחר לגמרי)
    אבל תשאל את עצמך האם באמת יש במדינת ישראל דמוקרטיה (שלטון עם)?
    האם לעם באמת יש כוח להשפיע על המתרחש במדינה?
    האם יש מי שיקשיב לצרכים של העם?
    האם מה שהפוליטקאים מבטיחים לפני הבחירות קורה בכלל לאחר שהם נבחרים?
    כי בנתיים מה שאני רואה פה זה שרים שקרנים,זין ענק שנזרק על העם ועל מה שהוא באמת צריך וכמובן חבורה של עיוורים ושטופי מוח שמובלים כצאן לטבח.
    תמשיכו להלחם ולהתעסק עם הערבים כשאתם לא יכולים לממן דירה.
    תמשיכו להצביע בבחירות,תמשיכו להתגייס לצבא,תמשיכו לשלם מיסים,תמשיכו להשתעבד לבנקים,תמשיכו להאמין לכל מה שאומרים לכם ולהיות חלק ממערכת מושחטת ורקובה בזמן שגונבים ממכם ומשקרים לכם.
    האזרחים במדינה הזאת לא יותר מעבדים של בעלי ההון.

10. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    בקיצור אתה לא יכול להביא דוגמא אחת של זכויות אדם שאין בארץ.

בקשר לדמוקרטיה, האם אתה מפחד שידפקו לך בדלת בגלל מה שכתבת?
    אם התשובה היא לא אז מזל טוב כי אתה חי בדמוקרטיה.

11. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אני לא חי במדינה דיקטטורית אבל גם לא בדמוקרטית,
    זה לא שחור או לבן.
    לצערי אני חי במדינה שהאזרחים כאן הם כלום ושום דבר מעבר לעוד כמה כבשים.
    ואגב בנוגע לעניין של הידפקו לך בדלת בגלל מה שכתבת,כאן במדינה ה"דמוקרטית" שלך יש שיטות הרבה יותר מתוחכמות להשתיק אנשים,חפש בפייסבוק את ברק כהן,עורך דין שיצא נגד הבנקים ונגד כל התועבה והרשע שיש כאן במדינה אבל כמובן שלא דפקו לו בדלת אחרי כמה ימים הרי זו מדינה דמוקרטית,רק שללו לו את הרישיון לעריכת דין מסיבות כאלה ואחרות :)

12. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    במה זה מתבטא?
    בדקתי בשבילך בגוגל על העו"ד הזה.
    תראה את הסירטון הזה:https://www.haaretz.co.il/news/law/1.4038859
    ועכשיו תגיד לי באזה מדינה דמוקרטית לא היו תובעים אדם שמטריד ככה שרה בממשלה?
    הוא קיבל שנה וחצי השעיה מעריכת דין עד שישפט, מה לעשות אי אפשר להיות אם תיק פלילי ולהיות עורך דין במדינה דמוקרטית.

ושלא תבין אני בעד לצעוק על אישי ציבור אבל תוך שמירה על כבוד גם לצועק וגם לנצעק.
    יש הרבה מה לתת ביקורת למירי רגב (שהיא פושעת גדולה לדעתי) אבל חובה לעשות זאות תוך שמירה על כללי תרבות.

דרך אגב מכל הכתבות שקראתי לא קיבלתי מידע אחד מאוד חשוב.
    על מה הוא יוצא נגד הבנקים? ומה זה "נגד כל התועבה והרשע שיש כאן במדינה"?

Potter אוהב/ת את זה.
  13. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    כנס לפייסבוק שלו במקום לכל מיני עיתונים וכתבות,יהיה לך שם את התשובות על כל השאלות ששאלת אותי כאן,גם בנוגע לזכויות אדם.

14. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    כולנו מכירים חורים בדמוקרטיה שלנו
    כל המנהיגים חוטאים במקצת
    ההבדל העיקרי הוא שאצלנו המנהיג גונב אחוז
    במדינות ערב המנהיגים גונבים 90 אחוז

ומעשני הקנאביס מרגישים המשטרה כאשר מתרחקים מתל אביב.

ראיתי התנהלות שוטרים נוראית בצפון הארץ, דרום הארץ ואיזור ירושלים.

והשוטרים בתל אביב כאילו גוף אחר לגמרי

15. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    אין לי פיסבוק! וזה לא בסדר לשלוח אותי לחפש.
    אם אתה לא יודע זה לא בושה להגיד "אני לא יודע"!

בכל מקרה לפי הסרטון הנ"ל הבן אדם פסיכי עם תעודות.

ההבדל הוא שאצלנו גם ראש ממשלה יכול ללכת לכלא.
    והוא צריך להסתיר את זה, שם זה נעשה בפומבי.

שני עולומות נפרדים.... מעניין למה?

16. fuckthesystem

fuckthesystem חבר חדש

לייקים:
    8
    היי חברים אני קצת מחזיר את הדיון להתחלה שלו כי קשה עם כל ההתלהמות שהתפתחה.

אז כמה נקודות
    1. זה בסדר לנהל כל דיון, גם פוליטי, אפילו עם חברים או אחים שלך ואפילו בפורום סטלנים. זה לא מסתדר בדרך כלל כשחסר מח או שפה משותפת כלשהי לתקשורת.
    2. לצעוק ימין שמאל זה כמו לצעוק סאטיבה אינדיקה. הגדרות בינאריות כאלה טובות רק למי שמוכר או דוחף לכם מוצר ובעזרת הפישוט הוא משכנע אותכם שההחלטה לקנות ( חולצה שאתם לא צריכים או דמוקרטיה מקולקלת) היא פשוטה. בפועל, העולם לא שחור לבן.

עכשיו לשאלתך @מואב122 :
    יש קשר בין הכיבוש ליחס המשטרה כלפי האזרחים. זו שאלה מאוד במקום ויש המון מחקר בנושא אם אתה אוהב חפירות כנס ל-Google Scholar/
    בגדול אני אנסה להסביר לך איך הקשר הזה עובד.

1. אתה שוטר. מלחכתחילה אתה לא אמור לעבד הרבה מידע ולא להפעיל את המח הרבה אחרת לא תוכל להיות כלב שמירה. במצב כזה, השוטר, שברוב המדינות הוא לא שיא האינטליגנציה, צריך חוקי אצבע בסיסיים כדי לזהות חבר/אויב. השוטר גם אמור לייצג את האזרח המושלם שעבר שטיפת מח מלאה, כלומר הוא תמיד יצעק את שקרי ההגמון (כמו התגובה השניה בדיון של אדון @Amitos).

2. אתה (שוטר) אידיוט, ואתה צריך חוקי אצבע בסיסיים בשביל להפריד בין חבר לאויב. במצב כזה בדרך כלל ככל שמישהו יהיה דומה לך יותר הוא יהיה ״חבר״ וככל שייראה שונה ממך הוא יהיה ״אויב״. זה מצב מאוד מסוכן שבו קבוצות מיעוט תמיד יירדפו ע״י המשטרה בכל מדינה (כולל כל המדינות הדמוקרטיות) רק בגלל שהן נראות שונה מהשוטר הממוצע. זה בערך כמו להיות עם רכב שבטעות הוא לא אפור/לבן/שחור ונגיד הוא פתאום אדום או ירוק, סביר להניח שתקבל הרבה יותר דוחות.

3. עכשיו כאן מגיע החלק הטריקי ואנסה לדבר עליו בלי להזכיר את המילה הידועה לשמצה ״כיבוש״ שמשום מה ממש קשה פה להרבה ילדים בני 15. פה מגיע עניין הגבול. כל פעם שאדם עובר גבול הטאבו נשבר ובפעם השניה הוא יעשה את אותו מעשה עם פחות שיקולים. כלומר שוטר שעבר את קו השחיתות יהיה יותר מושחת ושוטר שהרג בן אדם יש יותר סיכוי שיהרוג עוד בן אדם. ככל שקבוצת הקצה באוכלוסיה (כלומר המיעוט השונה והנרדף) תהיה יותר שונה מבחינה פיסית/תרבותית/תפיסה עצמית של השולט מהקבוצה השולטת באותה חברה, רף תגובת הקיצון של השוטר יהיה יותר רחוק. דוגמאות:
    - שוטר שוודי כנראה לא ירביץ לשוודים בקלות, וגם לא לאירופאים אבל אם זה יהיה נגד ערבים או שחורים זה יקרה יותר בקלות - כי הם הרבה יותר שונים ממנו
    - שוטר ישראלי ירביץ לערבי ותאילנדי וסטלן יותר ממה שהוא ירביץ לעוד עארס מהשכונה שלו.
    עכשיו כל זה תכונות אנושיות. הבעיה נהיית הרבה יותר גדולה כשקבוצות מיעוט עוברות דהומניזציה כבדה ושיטתית (יהודים בשואה) ואז אותו שוטר אידיוט יכול להרגיש שהוא מלך המוסר בעולם וטוב לכולם ופה ושם היתקלויות שיש לו עם ערבים או שחורים או ארמנים הוא יכול להפעיל את כל הכח בלי ההגבלות הרגילות שלו כי הם גם ככה לא בני אדם, לפחות לא מאותו סוג שהביבי דחף לראש.

4. אני מקווה שזה מובן. מאחר והתהנהגות היום יום של כל אדם מושפע ישירות מקצוות ההתנהגות שלו מאוד ברור שבמדינה מערבית הומוגנית יחס המשטרה כלפי האזרח יהיה יותר טוב, אילו במדינות כיבוש ואפרטייד או במדינות בהם יש מיעוטים גדולים של מהגרים השוטר מלכחתחילה מגיע לקוי אלימות ושחיתות יותר רחוקים וככה ההתנהגות שלו בכל מצב יכולה להיות יותר קיצונית, כולל כשהאפס מנסה להשתלט על 2 סטלנים שהדליקו ג׳וינט.

17. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תלמד כלל חשוב בחיים - שימוש בפסיקים ונקודות לא הופך את התגובה שלך, או הדעה חסרת הבסיס שלך, במקרה הנכחי לשווה משהו - התייחסות נניח.
    אבל ניחא, תייגת רק אותי ואת עוכר ישראל פותח הפוסט אז אני אענה במשפט אחת שקשור לאסוציאציה הדבילית שלך - אין לי בעיה עם כך ששוטרים ירביצו לפלסטינים, יתנהגו ביחס משפיל, או יתנו קנסות לערבים עם מכוניות ירוקות רק על חוסר הטעם שלהם. אני לא יודע באיזה אגף בקריה שטפת רצפה אבל לי יש חברי דם ומשפחה שסבלה מהשקר הפלסטיני באופן ישיר ולא מעניין אותי הומניות, כבר מזמן. לצורך ההבהרה - אם היה כפתור שלוקח את כולם כולל ילדים, תינוקות, נשים וזקנים - הייתי לוחץ עליו פעמיים. פעם אחת לוידוא. ותקרא לי עוד פעם אחת שוטר, ובכזאת קלות אני אכליל גם אותך עם השלכות הכפתור.
    כשאני רואה שוטרים מקימים מחסומים ומחפשים "ערביי ישראל" (פלסטינים דור #2 צמאי דם) טני מבסוט. ישר כוח למשטרת ישראל שעושה עבודתה נאמנה לשם שינוי, חוץ מלהתעסק על מגדלי תרופות.

18. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    סטודנט לסוציוליוגיה?

החלק האחרון היה נכון
    אלמלא השוטר שעצר התעמת עם שני הסטלנים
    הגיע הביתה והדליק אחד בעצמו

19. fuckthesystem

fuckthesystem חבר חדש

לייקים:
    8
    @Amitos שוטר ;-)

20. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    האם לפי התאוריה הזו כשתהיה לגליזציה יפסיק גם ה"כיבוש"?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!